کد خبر 507531

وقوع یخبندان و بارش سنگین برف موجب شد؛

پیش بینی خسارت سنگین برای شرکت‌های بیمه آمریکایی

پیش بینی می‌شود به خاطر طوفان و یخبندان زمستانی در تگزاس و به بار آمدن خسارت‌های سنگین شرکت‌های بیمه آمریکایی زیان بالایی را تجربه کنند.

به گزارش رویترز، مؤسسه رتبه بندی بیمه‌ای  AM BEST شب گذشته اعلام کرد که پیش بینی می‌شود به خاطر وقوع طوفان زمستانی و یخبندان در ایالت تگزاس و خاموشی گسترده منازل و متعاقبا وارد شدن خسارت‌های سنگین از جمله ریختن پشت بام‌ها و شکسته شدن خطوط لوله، شرکت‌های بیمه ‌آمریکا زیان سنگینی را در سه ماهه نخست سال جاری تجربه کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس ؛ درواقع سه ماهه نخست هر سال در آمریکا همواره آبستن فجایع آب و هوایی مختلفی بوده و مؤسسه مذکور گفته است که زمستان امسال می‌تواند زیان بی‌سابقه‌ای را به شرکت‌های بیمه وارد کند.

اداره سازمان بیمه تگزاس قصد دارد تا به زودی اطلاعات مربوط به خسارت واردشده به بیمه گذاران را از محل قطعی برق، ریختن بام‌ها و شکستن خطوط بیمه در کنار دیگر مشکلات ارزیابی کند.

بن گونزالز، سخنگوی این سازمان می‌گوید ما انتظار داریم  که خسارت رخ‌داده بسیار سنگین باشد اما هنوز نمی‌دانیم بزرگی این خسارت چقدر است.

شرکت‌های بیمه گذار پیش بینی کرده‌اند که حدود 18 میلیارد دلار به املاک تگزاس خسارت وارد شده باشد.

وقوع یخبندان و بارش سنگین برف عملا ایالت تگزاس را از روز یکشنبه هفته گذشته فلج کرده و لوله‌های آب یخ زده و شکسته است. از طرف دیگر شبکه برق نیز در این ایالت تا حد قابل توجهی از دست رفته و باعث شده  مردم بدون آب باشند و مجبور شوند برای تأمین آب شرب به سمت آب کردن یخ روی بیاورند.

ارسال نظر