سهامداران فملی بخوانند (۱۴۰۰.۰۵.۱۱)

بازگشت فملی به مدار نزولی

فملی امروز با افت دو درصدی قیمت ۱۳,۳۱۰را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از ۷۶میلیون برگه سهم نزدیک شد.

اخبار روزانه «فملی» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت ملی صنایع مس ایران با افت دو درصدی قیمت ۱۳,۳۱۰را ثبت کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت ملی صنایع مس ایران در آخرین معاملات خود، عدد ۱۳,۳۱۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته دو درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی بیش از ۷۶میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۳,۳۱۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز فملی حقیقی‌ها حدود ۲۶میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۱۰۰هزار واحد و حقوقی‌ها به بیش از یک میلیون و ۱۰۰هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۱۱۰هزار واحد و حقوقی‌ها ۳۶۵هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز فملی از  رقم ۱۰۰میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۶۹درصد از سهام شرکت ملی صنایع مس ایران را حقیقی‌ها و ۳۱درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، بیش از ۷۲میلیون برگه سهم (۹۵درصد) را اشخاص حقیقی و بیش از چهار میلیون برگه سهم ( پنج درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

فملی امروز با ثبت معاملاتی نزولی با زیان همراه شد و پس از روزها سبزپوشی مجددا در مدار نزولی قرار گرفت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

فملی

ارسال نظر