{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 414331

وقتی صحبت از اضافه وزن می شود همه ما به یاد دو نکته مهم میفتیم. نخست رژیم غذایی و دوم ورزش منظم. اما جالب است بدانید برخی از موارد کمتر مورد توجه قرار گرفته نیز می توانند در افزایش وزن ناخواسته افراد موثر باشند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، برخی موارد ساده نیز می توانند منجر به افزایش وزن شما شوند و شما به راحتی می توانید از این موارد پیشگیری کنید:

شما ساعات زیادی را در شبکه های اجتماعی می گذرانید

اگر نمی توانید از فیس بوک و اینستاگرام دوری کنید ، ممکن است متوجه شوید که به مرور زمان دچار اضافه وزن ناخواسته می شوید. براساس گزارش وبلاگ بهداشتی هاروارد ، یک مطالعه جدید نشان داد که افرادی که ساعات زیادی را در شبکه های اجتماعی می گذرانند با احتمال چاق شدن 57 درصدی رو به رو می شوند.  

شما معتاد به میان وعده هستید

بسیاری از مردم عادت دارند غذاهایی مختلف را به عنوان میان وعده مصرف کنند. این غذاهای مختلف می توانند  به چربی شکم منتهی شوند چرا که از تنقلات تا شیرینی های مختلف و غذاهای فراوری شده را شامل می شوند. کیفیت این نوع غذاها بسیار سطح پایین تر از  غذاهای سالم است.

شما روی غذاهای سرخ شده حساس هستید

اگر نمی توانید از چیپس یا سیب زمینی سرخ شده دور شوید ، انتظار داشته باشید که دور کمر شما به سرعت گسترش یابد. غذاهای سرخ شده پر از بدترین نوع چربی ، چربی ترانس هستند که باعث افزایش وزن در اطراف شکم می شود. چربی تقریبا بلافاصله جذب می شود. چربی سریع و بدون تأثیر تعدیل کننده وارد جریان خون می شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری