کد خبر 382651

گیاهخواری در سنین بالای ۴۰سال مفیدتر است

نتایج یک پژوهش که از سوی پژوهشگران انگلیسی انجام شده نشان می‌دهد که گیاهخواری در سنین بالای ۴۰سال بسیار مفیدتر است. این موضوع می‌تواند برای افرادی که به سلامتی خود اهمیت می‌دهند بسیار مهم باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب،تحقیقات جدید نشان می دهد افرادی که بالای 40 سال دارند با کمک رژیم گیاهی می توانند به سلامتی کلی قابل قبولی برسند.

گرچه تحقیقات پژوهشگران نشان می دهد گیاهخواری برای همه افراد نتایجی یکسان ندارد اما به نظر می رسد گیاهخواری به طور کلی برای افراد بالای 40 سال نتایجی بسیار مثبت دارد. استفاده از گروههای مختلف میوه ها و غلات کامل به سلامت و کاهش وزن منجر می شود. سیب زمینی و موز دو میوه ای هستند که می توانند برای افراد بالای 40 سال تاثیری بسیار مثبت داشته باشند.

اما نتایج پژوهش ها نشان می دهد گیاهخواری به تنهایی کافی نیست و لازم است در کنار گیاهخواری، به ورزش و روشهای کاهش وزن نیز پرداخته شود. رسیدگی به مسائل روانشناسی وتوجه به روحیات افراد نیز می تواند در کاهش وزن و سلامت آنان در 40 سالگی موثر باشد. با همه این ها نباید فراموش کرد که همزمان با افزایش سن  و رسیدن به 40 سالگی ، بدن شما کاملاً مقاوم  می شود و متابولیسم بدنتان بالا می رود. موضوعی که تا یک یا دو دهه قبل از آن وجود نداشت.

اما به طور کلی گیاهخواری می تواند نتایجی بسیار مثبت در سلامتی شما داشته باشد. تاثیری که در نهایت به سلامتی و لاغری منتهی شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری