کد خبر 510311

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

آپارتمان‌های جنت آباد چند؟

گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان‌هایی که طی یک ماه اخیر در جنت آباد معامله شده است، می‌پردازد.

اقتصاد آنلاینسیده زهرا محمودی؛ جنت آباد یکی از محله‌های تهران است که در غرب شهر قرار گرفته و در منطقه5 شهرداری تهران واقع شده است؛ منطقه5 نیز از پرمعامله‌ترین مناطق تهران بوده و بنابر آن می‌توان نتیجه گرفت که تعداد معاملات در این محله نیز بالاست.

قیمت مسکن در جنت آباد در بازه بسیار متنوعی قرار دارد و می‌توان واحدهایی گران‌تر و یا ارزان‌تر از متوسط قیمت مسکن در تهران در این محله مشاهده کرد؛ قیمت مسکن در این محله نیز مانند سایر منطاق به عواملی چون کوچه، خیابان، متراژ، نور، جهت، امکانات ساختمان، مواد و مصالح مورد استفاده در ساختمان و... بستگی دارد؛ اما به طور کل باید گفت قیمت مسکن در این محله از متوسط قیمت مسکن در تهران بالاتر است و غالب واحدها با قیمتی بیشتر از متوسط قیمت مسکن در تهران معامله می‌شود؛ در ادامه این گزارش به بررسی قیمت واحدهایی که طی یک ماه اخیر در محله جنت آباد معامله شده است، خواهیم پرداخت.

آپارتمان‌های جنت آباد چند

لازم به ذکر است که قیمت‌ها بر اساس معاملات انجام‌ شده طی یک ماه اخیر (بر اساس آمار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) است. اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌های درج‌ شده ندارد و این جدول فقط نمونه‌ای از خرید و فروش‌های آپارتمان‌هایی است که در یک ماه اخیر در  محله جنت آباد تهران انجام شده و به طور مطلق بیانگر میانگین نرخ مسکن در محله‌ یادشده نیست.

یک واحد آپارتمان 127متری و یک سال ساخت در خیابان 12متری وحدت متری 50میلیون تومان به فروش رفت. واحدی 75متری و 30سال ساخت در جنت آباد نیز با قیمت 28میلیون و 457هزار تومان در هر متر مربع معامله شد.

یک دستگاه آپارتمان 108متری و یک سال ساخت در خیابان نیلوفر متری 35میلیون و 185هزار تومان، واحدی 75متری و 8سال ساخت در خیابان دهم متری 40میلیون و 401هزار تومان، یک خانه 85متری و 7سال ساخت در خیابان 16متری دوم شمالی متری 39میلیون و 900هزار تومان و واحدی 99متری و 17سال ساخت در خیابان 12متری خالقی متری 37میلیون و 320هزار تومان به فروش رسید.

فردی برای معامله واحدی 132متری و یک سال ساخت در خیابان 16متری اول 59میلیون و 469هزار تومان در هر متر مربع هزینه پرداخت کرد. همچنین قیمت مسکن جهت معامله یک واحد 178متری و 12سال ساخت در خیابان 16متری سوم 28میلیون و 340هزار تومان در هر متر مربع بوده است.

یک خانه 63متری و 11ساله در خیابان جهاد اکبر متری 30میلیون و 795هزار تومان معامله شد و واحدی دیگر در خیابان 16متری دوم با متراژ 173متر مربع متری 63میلیون و 583هزار تومان به فروش رفت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • کامیار
    ۳ ۰

    فقط دوتا قانون مستحکم میخواد یکی هر کدملی یک خانه یعنی اگر کسی خونه دوم یا سوم داره باید نصفشو مالیات بده و دومیش اینکه هرسند تازه ای که زده میشه نشه به نام دیگری زد و خرید و فروش کرد تا ده سال یعنی دلال بازی تموم براحتی قیمت ملک شصت درصد کاهش میابد