{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 310193

محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌و‌گو با اقتصادآنلاین:

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به سوابق علمی و اجرایی وزیر پیشنهادی اقتصاد گفت: جمع بندی کمیسیون اقتصادی مجلس این است که فرهاد دژپسند گزینه مناسبی برای وزارت امور اقتصادی و دارایی است.

اقتصادآنلاین - المیرا اکرمی؛ محمدرضا پورابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی اقتصادآنلاین اظهار داشت: سوابق علمی دژپسند بسیار خوب است، وی دانشیار دانشگاه شهید بهشتی است و در حوزه مباحث اقتصادی هم کارهای علمی و پژوهشی متعددی انجام داده است. همچنین وی سوابق کارهای اجرایی هم دارد.  

پور ابراهیمی با بیان اینکه شرایط سختی برای اداره کشور پیش رو است و کار برای وزیر اقتصاد هم آسان نخواهد بود، گفت: در همین راستا در کمیسیون اقتصادی مطالبات‌مان را به شکل جدی با فرهاد دژپسند مطرح کرده ایم و شرایط و موضوعات مدنظرمان را هم به صورت کامل با وی در میان گذاشته ایم و امیدواریم در صورت اخذ رای اعتماد از مجلس بتواند ماموریت هایش را به درستی انجام دهد.

وی در ادامه افزود: اقتدار برای اتخاذ تصمیمات کارشناسی در وزارت اقتصاد مطالبه جدی کمیسیون اقتصادی از وزیر اقتصاد است و این انتظار را داریم که این مطالبه و سایر مطالبات در دستور کار وزارت اقتصاد قرار بگیرد.   

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نظر موافقی نسبت به وزیر پیشنهادی اقتصاد دارد، عنوان کرد: وی را گزینه خوبی برای وزارت اقتصاد می‌دانم و جمع بندی کمیسیون اقتصادی هم این است که دژپسند یکی از گزینه‌های مناسب بوده که می‌توانسته برای وزارت اقتصاد پیشنهاد شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری