کد خبر 310193

محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌و‌گو با اقتصادآنلاین:

کمیسیون اقتصادی مجلس نظر مثبت درباره دژپسند دارد/ وزیر پیشنهادی گزینه خوبی برای وزارت اقتصاد است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به سوابق علمی و اجرایی وزیر پیشنهادی اقتصاد گفت: جمع بندی کمیسیون اقتصادی مجلس این است که فرهاد دژپسند گزینه مناسبی برای وزارت امور اقتصادی و دارایی است.

اقتصادآنلاین - المیرا اکرمی؛ محمدرضا پورابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی اقتصادآنلاین اظهار داشت: سوابق علمی دژپسند بسیار خوب است، وی دانشیار دانشگاه شهید بهشتی است و در حوزه مباحث اقتصادی هم کارهای علمی و پژوهشی متعددی انجام داده است. همچنین وی سوابق کارهای اجرایی هم دارد.  

پور ابراهیمی با بیان اینکه شرایط سختی برای اداره کشور پیش رو است و کار برای وزیر اقتصاد هم آسان نخواهد بود، گفت: در همین راستا در کمیسیون اقتصادی مطالبات‌مان را به شکل جدی با فرهاد دژپسند مطرح کرده ایم و شرایط و موضوعات مدنظرمان را هم به صورت کامل با وی در میان گذاشته ایم و امیدواریم در صورت اخذ رای اعتماد از مجلس بتواند ماموریت هایش را به درستی انجام دهد.

وی در ادامه افزود: اقتدار برای اتخاذ تصمیمات کارشناسی در وزارت اقتصاد مطالبه جدی کمیسیون اقتصادی از وزیر اقتصاد است و این انتظار را داریم که این مطالبه و سایر مطالبات در دستور کار وزارت اقتصاد قرار بگیرد.   

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نظر موافقی نسبت به وزیر پیشنهادی اقتصاد دارد، عنوان کرد: وی را گزینه خوبی برای وزارت اقتصاد می‌دانم و جمع بندی کمیسیون اقتصادی هم این است که دژپسند یکی از گزینه‌های مناسب بوده که می‌توانسته برای وزارت اقتصاد پیشنهاد شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر