کد خبر 551383

فرماندار کرج؛

کرج وارد شرایط فوق قرمز کرونایی شد

فرماندار کرج با بیان اینکه حتی افراد واکسینه شده نیز در خطر ابتلا قرار دارند، بیان کرد: وضعیت بیماری کرونا در کرج نگران کننده است و شیوع آن نیز با سرعت بالا و افسار گسیخته بسیاری از شهروندان کرجی و خانواده‌هایشان را گرفتار و داغدار کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، فرماندار کرج با اشاره به شیوع گسترده کرونای دلتا در شهر کرج ، گفت: کرج وارد شرایط فوق قرمز کرونایی شد.

وی افزود: همانگونه که هشدار داده بودیم موج کرونای دلتای سهمگین تر از دوره های پیشین کرج را در نوردیده و روز به روز به تعداد بیماران که متقاضی بستری شدن در بیمارستان‌های کرج  اضافه می‌شود. 

قاسم پور با بیان اینکه مردم توصیه‌ها را جدی بگیرند و از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر خودداری کنند، تصریح کرد: علی‌رغم اینکه هشدار دادیم یکی از جاهای پرخطر قابل سرایت رستوران‌ها است هنوز  هم عده زیادی به رستوران می‌روند و این یک هشدار جدی است و حتی آنهایی که دُز اول واکسن را زدند به دلیل قدرت سرایت بالا مستعد ابتلا هستند. 

وی از اصناف نیز خواست کرکره های مشاغل غیر ضروری را پایین بکشند و‌توصیه‌ها و‌ بخشنامه های ابلاغ شده را اجرایی کنند.

قاسم پور برگزاری مراسم ها،همایش ها، اجتماعات و همین‌طور مراسم عروسی و عزا را در شرایط فعلی خطرناک توصیف و اعلام کرد: تمامی فعالیت هایی که ایجاد اجتماعات را در پی داشته باشد ممنوع است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    خیلی وضعش خرابه؟کرج

  • حمید رضا بلند بخش
    ۰ ۰

    بهترین وموثر ترین کار برای جلوگیری از انتشار ویروس بستن ورودی‌ها وخروجی شهرها هستند اما متأسفانه چرا دولت انجامش نمیده،