۰ نفر

بازنشستگان حتما بخوانند / حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد!

۳۱ خرداد ۱۴۰۳، ۸:۴۶
کد خبر: 848777
بازنشستگان حتما بخوانند / حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد!

با توجه به آمارهای وصول مالیات در دو ماهه اول سال ۱۴۰۳، مجموع وصول منابع متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان از محل افزایش یک درصد مالیات ارزش افزوده به هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان رسیده و وصولی در اردیبهشت ۲۰۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، براساس قانون بودجه سال ۱۴۰۳، مقرر شد تا مالیات بر ارزش افزوده یک درصد افزایش پیدا کند و عواید حاصل از آن برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان استفاده شود، بر همین اساس درآمد حاصل از افزایش یک درصد مالیات بر ارزش افزوده بابت متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان موضوع بند (ر) تبصره ۶ قانون بودجه در نظر گرفته شد و عملکرد این بند نیز در گزارشات منابع وصول شده سازمان امور مالیاتی کشور، در بخش مالیات بر کالاها و خدمات ذکر می‌شود.

بر همین اساس رقم مالیات وصول شده مربوط به متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در اردیبهشت ماه نسبت به فروردین ۲۰۰ درصد رشد داشته است. این رقم در فروردین ۴۴۰ میلیارد تومان و در اردیبهشت یک هزار میلیارد تومان بوده است.

مالیات، حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی،

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۰۹:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۳۱
    0 0
    به اسم بازنشستگان مالیات اضافه میگیرند ومردم رانسیت به آنها بدبین می‌کنند ، ازطرفی سه ماه است که یک ریال اضافه به آنان پرداخت نشده است. این همان خدعه است