۰ نفر

ظریف در دانشگاه اصفهان: رای ندادن رای دادن به اقلیت است

۳۰ خرداد ۱۴۰۳، ۱۱:۴۶
کد خبر: 848605
ظریف در دانشگاه اصفهان: رای ندادن رای دادن به اقلیت است

محمدجواد ظریف در دانشگاه اصفهان گفت: رای ندادن رای دادن به اقلیت است! حرف کسانی که پیام ناامیدی را القا می‌کنند گوش نکنید، به پزشکیان عزیز رای بدهید و ایران جدید خواهید یافت.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از جماران، محمدجواد ظریف در دانشگاه اصفهان گفت: رای ندادن رای دادن به اقلیت است! حرف کسانی که پیام ناامیدی را القا می‌کنند گوش نکنید، به پزشکیان عزیز رای بدهید و ایران جدید خواهید یافت.

محمد جواد ظریف در ادامه سفر خود با دکتر مسعود پزشکیان به اصفهان در دانشگاه این شهر، گفت: مردم این سرزمین از تاریخ و تمامیت ارضی دفاع کردند و بزرگ ترین فرصت هستند نباید فرصت را محدود و تهدید شمارد. نباید اجازه داد ایرانی در هرجا که حضور دارد مقام و منزلتش پایین‌تر از دیگران باشد.

ظریف افزود: ایران قدیمی‌ترین کشور جهان است و چرا این ایران مانده؟ به خاطر شما مانده و یکبار دیگر از نو بسازید. ۸ تیر بار دیگر ثابت خواهید کرد که مردم ایران را هیچ‌کس ناامید نخواهد کرد. هیچ کس نمی‌تواند یک ایرانی را تهدید کند.

وزیر اسبق امور خارجه خاطرنشان کرد: حرف کسانی که پیام ناامیدی را القا می‌کنند گوش نکنید رای ندادن رای دادن به اقلیت است. رای ندادن پیام نیست و رای ندادن قدرت بخشیدن به اقلیت است و این اقلیت پررویی که ایران را به سمت شرایط ناگوار پیش می‌برد.

محمدجواد ظریف تصریح کرد: من یقین دارم مردم ایران خواست کسانی که و به دنبال جنگ، تحریم و فشار بر ایران هستند، در هر کجا که ایستاده باشند و شما را تحقیر و بمب و تحریم بر سر شما بریزند که در خانه بمانید و گوش نکنیدو. حضور شما بزرگترین برگ برنده در مقابل فشار اجتماعی و زنده کردن زاینده رود خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha