کد خبر 463105

معاون سازمان راهداری اعلام کرد؛

ترافیک سنگین در محور‌های شمالی کشور

محرابی نیا گفت: ترافیک سنگین در محور‌های شمالی کشور ادامه دارد و شاهد افزایش تردد خودرو‌ها در آزادراه‌ قزوین - رشت هستیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ایمان محرابی نیا مدیر مسئول مرکز عملیات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، درباره آخرین وضعیت ترافیک محور‌های مختلف گفت: هم اکنون در بسیاری از محور‌های شمالی کشور شاهد ترافیک سنگین و نیمه سنگین هستیم، به طوری که محور کرج _ چالوس محدوده دوراهی شهرستان تا نسا و همچنین محدوده حریر جان، ولی آباد و هزارچم دارای ترافیک سنگین است.

او ادامه داد: در انتهای آزادراه تهران_ شمال حجم ترافیک بالا و سنگین گزارش شده است.

مدیر مسئول مرکز عملیات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای توضیح داد: در محور هراز حدفاصل شمال به جنوب محدوده بایجان ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است و حجم زیاد خودرو گزارش شده است.

محرابی نیا یادآور شد: در محور فیروزکوه و همچنین آزادراه قزوین _ رشت در مسیر رفت و برگشت تردد روان خودرو وجود دارد.

مدیر مسئول مرکز مدیریت راه‌های کشور اظهار کرد: در محور کرج _ قزوین محدوده مهرویلا و گلدشت ترافیک سنگین و نیمه سنگین وجود دارد.

محرابی نیا همچنین درباره آخرین وضعیت آمار تردد‌ها در ۲ روز گذشته از بازه زمانی ۵ تا ۶ شهریور ماه بیان کرد: دو میلیون و ۵۶۴ هزار و ۲۱۵ وسیله نقلیه در محور‌های مختلف کشور تردد داشته‌اند.

او اظهار کرد: از پنجم تا ششم شهریور ماه تردد در محور آمل _ تهران ۲۴ درصد رشد داشته و تردد در محور تهران _ قائمشهر هم ۳۴ درصد رشد داشته است. همچنین تردد در محور آزادراه قزوین _ رشت در بازه زمانی ۵ تا ۶ شهریور ماه هم ۵۹ درصد رشد داشته است.

او تصریح کرد: تردد کل کشور در روز ۶ شهریور نسبت به ۵ شهریور ۲۱.۵ درصد افزایش داشته است.

محرابی نیا همچنین درباره محدودیت در بخش‌های مختلف گفت: در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۷ شهریور ماه از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۷ شهریور ماه از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

مدیر مسئول مرکز مدیریت راه‌های کشور در پایان یاد آور شد: در صورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت‌ها در محور‌های فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری