کد خبر 358498

تاج سرمربی تیم فوتبال امید را فردا معرفی می‌کند

رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری فردا (یکشنبه) خود نام سرمربی جدید تیم امید را اعلام خواهد کرد.حمید استیلی سرپرست تیم فوتبال امید با تأیید خبر اضافه شدن فرهاد مجیدی به فهرست نامزدهای هدایت تیم امید، گفته است: ما چند گزینه داریم و باید ببینم که با کدام‌ یک از آنها می‌توانیم به توافق برسیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، تیم فوتبال امید بعد از کنار رفتن «زلاتکو کرانچار» هنوز سرمربی جدید خود را نشناخته و شرایط مبهمی دارد.

پس از قطع همکاری تیم امید با «زلاتکو کرانچار» مسئولان فدراسیون فوتبال با گزینه‌هایی همچون «یحیی گل محمدی»، «افشین قطبی»، «جواد نکونام» مذاکراتی را برای جانشینی وی داشتند اما هیچکدام از این نفرات پیشنهاد تیم امید را قبول نکردند تا شانس به نفرات دیگر برسد.

حمید استیلی سرپرست تیم فوتبال امید با تأیید خبر اضافه شدن فرهاد مجیدی به فهرست نامزدهای هدایت تیم امید، گفته است: ما چند گزینه داریم و باید ببینم که با کدام‌ یک از آنها می توانیم به توافق برسیم.

فرهاد مجیدی با استقلال قرارداد یک سال و نیم را به امضا رسانده است که هنوز یک فصل دیگر از آن باقی مانده است و در صورتی که به عنوان سرمربی امید ایران انتخاب شود باید موافقت باشگاه را جلب کند.

گفته می‌شود امیر حسین فتحی با فرهاد مجیدی به صحبت پرداخته و به او اعلام کرده است اگرچه دوست دارد در استقلال بماند اما چنان چه گزینه نهایی تیم امید ایران باشد بنا به مصالح ملی با این اتفاق مخالفتی نخواهد کرد.

جلسه فنی تیم امید ایران هفته گذشته برگزار شد.

قرار است اردوی آماده سازی تیم امید ایران به زودی و پس از اعلام نام سرمربی جدید آغاز شود.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، مهدی تاج فردا در نشست خبری خود نام سرمربی تیم ملی امید را رسمی خواهد کرد.

تیم امید ایران در دور مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با تیم‌های عراق، ترکمنستان و یمن همگروه بود و با ۴ امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله نهایی شد.

این تیم باید اواخر سال جاری در مرحله نهایی مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در قاره آسیا به مصاف حریفان برود.

آخرین باری که تیم امید ایران به مسابقات المپیک رسید ۴۳ سال پیش بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر