کد خبر 489915

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد؛

ارائه ۲۰۰پیشنهاد برای محرومیت‌زدایی به کمیسیون اجتماعی

مهدی عیسی‌زاده با بیان اینکه بند به بند لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محرومیت‌زدایی دوباره بررسی می‌شود، گفت: تاکنون ۲۰۰ پیشنهاد به کمیسیون اجتماعی ارائه شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مهدی عیسی‌زاده روز دوشنبه در حاشیه نشست این کمیسیون با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران افزود: این نشست برای بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ از صبح زود آغاز شده و تا ۲۱ شب ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بند به بند این لایحه باید دوباره رسیدگی و بررسی شود زیرا پیشنهاد برخی سازمان‌ها و نمایندگان و بعضی موارد از قلم افتاده است.

نماینده مردم میان دوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون بالای ۲۰۰ پیشنهاد در راستای محرومیت‌زدایی، هدفمندکردن یارانه‌ها، حمایت‌های بهزیستی و ‌کمیته امداد و سایر موارد به کمیسیون اجتماعی وصول شده است، اظهارکرد: با تعاملات ویژه‌ای که بین وزارتخانه متبوع، سازمان‌های تابعه و کمیسیون اجتماعی وجود دارد امیدوارم امسال بتوانیم جمع‌بندی خوبی در این زمینه داشته باشیم.

وی افزود: این جمع بندی نویدی برای مردم به‌ویژه کسانی باشد که مورد حمایت وزارت کار هستند مانند سازمان بهزیستی و کمیته امداد. این جلسات همچنان ادامه دارد تا جمع‌بندی خوبی برای دولت و ملت ارائه  دهیم.

نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برای بررسی مجدد لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ با حضور محمد شریعت‌مداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

عناوین بیشتر