کد خبر 470158

به احتمال قوی؛

رزم حسینی از مجلس رای اعتماد خواهد گرفت

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که عملکرد مدیریتی آقای رزم حسینی در دو استان کرمان و خراسان قابل قبول بوده و نشان می دهد که ایشان توانایی تصدی وزارت صمت را در عمر باقی مانده از دولت دارا می باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، احمد مرادی، درباره سوابق وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت صمت، بیان کرد: با توجه به اینکه چندین ماه است که وزارت صمت در این شرایط حساس با سرپرست اداره می شود و در حوزه قیمت ها به ویژه بازار خودرو شاهد یک وادادگی هستیم، به احتمال قوی آقای رزم حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت از مجلس رای اعتماد خواهد گرفت.

وی در ادامه اظهار کرد: آقای رزم حسینی دارای سوابق قابل قبولی است و تاکنون سابقه استانداری در دو استان کرمان و خراسان را داشته است. عملکرد مدیریتی ایشان در این دو استان قابل قبول بوده و نشان می دهد که ایشان توانایی تصدی وزارت صمت را در عمر باقی مانده از دولت دارا می باشد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس تصریح کرد: سوابق ایشان نشان می دهد که توان اجرایی و مدیریتی برای تصدی وزارت صمت را داراست. شاید در مدت باقی مانده از عمر دولت نتواند مشکلات را ریشه ای حل کند اما حداقل می تواند ثبات را به بازار بازگرداند.

مرادی در پایان تاکید کرد: عمر کوتاهی از دولت باقی مانده و برای رفع ریشه ای مشکلات نیاز به کار جدی و جهادی است. بنظر می رسد آقای رزم حسینی توان مدیریتی لازم برای تصدی وزارت صمت در این مدت را دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر