کد خبر 441951

تقدیر معاون پارلمانی رییس جمهور از لاریجانی

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: لاریجانی در همه مراحل و شرایط سخت دوره دهم مجلس شورای اسلامی با مدیریت خوبی که داشت توانست یار و یاور دولت و مجلس باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، حسینعلی امیری در دیدار  با علی لاریجانی، وی را فردی مجاهد و کاردان و یکی از یاران نظام  و رهبری خواند و تاکید کرد: وی در همه مراحل و شرایط سختی که در دوره دهم وجود داشت به عنوان کسی بود که توانست مدیریت خوبی داشته باشد و یار و یاور دولت و مجلس باشد.

علی‌ لاریجانی نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حسینعلی امیری و معاونان پارلمانی مجلس، وی را فردی کاردان و کسی که همیشه همراه مجلس بوده و توانسته است رابطه تعاملی بین دولت و مجلس را به نحو احسن برقرار کند.

رییس مجلس دوره دهم امیری را حقوقدانی منصف دانست و افزود: او همیشه در مجلس حضور دائم داشته و تمامی جلسات به عنوان معاون پارلمانی رئیس جمهور جانب انصاف و همراه نمایندگان در طرح مشکلات و ارائه آن به دولت و رییس جمهور و وزرا بوده است.

در این دیدار لاریجانی از امیری خواست که در مجلس یازدهم طرح ها و لوایحی که از مجلس دهم باقی مانده را پیگیری کند که تا پایان دولت روحانی به اتمام برسد.

در پایان این دیدار معاون پارلمانی با لوحی از علی لاریجانی رییس تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری