فال ابجد روزانه شنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه شنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند. فال ابجد امروز ۱۵ مرداد را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۱۵ مرداد را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د – ج – آ

تعبیر: این مقصودی که شما دارید خیر نیست و مشکلات فراوانی را برای تان به دنبال خواهد داشت سردرگم و مستاصل شده اید و نمی دانید از زندگی چه می خواهید خداوند راه درست را به تو نشان دهد. اگر دل در گرو کسی دارید کمی صبوری کنید تا خداوند تو را به وصال برساند. به زودی تمامی مشکلات حل می‌شود پس انقدر بی تابی نکن.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ب – ج – د

تعبیر: بخت و اقبال بلندی دارید و هر آنچه که در آرزویش هستید را خواهید یافت فقط باید زبانتان را نگاه دارید و هر حرفی را هر جایی بازگو نکنید افرادی در اطرافتان هستند که قصد خیری راجع به شما ندارند از آنها بر حذر باشید. همواره توکلتان بر خداوند باشد تا سعادتمند شوید.فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د – ب – د

تعبیر: بخت و اقبال نیکی دارید و آرزوهای تان میسر می شود. خداوند رزق و روزی فراوانی به دستت خواهد رساند از آن به درستی استفاده کن. نباید برای رسیدن به اهدافتان دیگران را لگدمال کنید، اینگونه خودتان ضربه خواهید خورد و به جایی نخواهید رسید. اگر قصد سفر دارید چند روزی را از دست نگاه دارید.

 فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب – ج – ج

تعبیر: ارث و میراث فراوانی به دستتان خواهد رسید که می تواند شما را از فقر و تنگدستی نجات دهد. شخصی به جانب شما خواهد آمد و اجازه نمی دهد تا در برابر مشکلات قد خم کنید از رفتارهای خودخواهانه و غرور بیجا به دور باشید تا دوستان و اطرافیانتان را از دست ندهید.

پیاده روی

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب – د – ب

تعبیر: اگر مشکل و گرفتاری در زندگی تان دارید به زودی خداوند آنها را برطرف خواهد کرد پس توجهتان بر او باشد و انقدر ناامید نباشید. ممکن است دعوا و مرافعه ای در پیش داشته باشید اما بهتر است که سکوت کنید و خودتان را در دردسر نیندازید. به زودی گره کارتان باز می‌شود و به سعادت و شادکامی دست خواهید یافت.

 فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج – ج – د

تعبیر: هم اکنون بخت و اقبال با شما یار نیست اما اگر کمی صبور باشید به زودی خداوند رنگ‌ و روی سعادت و خوشبختی را به شما نشان خواهد داد. موضوعی را از دیگران کتمان کرده ای و از این قضیه در رنج و عذاب هستید بهتر است خودتان آن را برملا کنید که اگر دیگران خودشان به این موضوع پی ببرند بسیار برایتان بد خواهد شد.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ب – آ – ج

تعبیر: مدتهاست آرزویی در دل دارید و از رسیدن به آن ناامید شده اید خداوند به زودی شما را به این آرزو خواهد رساند. موانعی که در زندگی تان دارید را از سر راه برخواهید داشت فقط کمی لازم است توکلتان بر خدا باشد.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: ج – د – د

تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید و از این طریق صدمه و آسیب فراوانی به تو وارد خواهد شد پس از آن صرف نظر کن. شخصی به تو حرف های ناگواری خواهد زد که موجب می شود دلت بشکند اما او را به خدا واگذار کن. اگر در نماز های تان کاهلی نکنید سعادتمند میشوید.فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ج – ب – ج

تعبیر: مقصود خوبی دارید و به زودی اخبار مسرت بخشی به دستتان خواهد رسید که شادی فراوان را به قلبتان وارد خواهد کرد. کسی قصد دارد تا برای تان دسیسه چینی کند از او بر حذر باشید و به خداوند پناه ببرید. از اعمال ناثواب و دوستان نادان به دور باشید که در چاه خواهی افتاد و زندگی ات را به باد فنا خواهی داد.

 فال ابجد روزانه متولدین دی

ابجد فال شما: آ – آ – ج

تعبیر: اگر از کسی کینه به دل داری او را ببخش و سعی نکن تا عملش را جبران نمایی چراکه اینگونه غم و اندوهی فراوان به دلتان وارد خواهد شد. فردی در اطرافتان است که از خواهر به شما نزدیکتر است اما از او بر حذر باشید که آسیب فراوانی به شما خواهد رساند. مقصودی که دارید خیلی زود برآورده میشود فقط صبور باشید و به خداوند پناه ببرید.

بهترین دعای آشتی فوری با همسر ، جاری ، دوست و ..

فال ابجد روزانه متولدین بهمن

ابجد فال شما: د – د – ب

تعبیر: مقصودی که دارید خیر است اما برای رسیدن به آن باید زمان بیشتری را منتظر بمانید و تعجیل نکنید. قصد انجام معامله ای را دارید که بسیار به سودتان خواهد بود به حرف‌های منفی دیگران توجه نکنید و اقدام به این کار کنید. به دنبال اعمال حرام نروید تا سعادتمند شوید.

 فال ابجد روزانه متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج – ب – د

تعبیر: بخت و اقبالتان نیک است و خداوند مال سرمایه بسیاری را نصیب تان خواهد کرد اگر همواره شکرگزارش باشید زودتر به اهدافتان خواهید رسید. شان و منزلت بسیاری در سال جاری خواهی یافت و موقعیتت برتر می شود. اخبار مسرت بخشی به دستت میرسد که در دلت امید و خوشحالی را وارد خواهد ساخت.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: تصویر زندگی
ارسال نظر

 • پروین
  ۰ ۰

  اولشو درست گفتید ولی اینکه چیزی را از بقیه کتمان کرده ام درست نبست👍👍👍👍👍👍👍

 • امیر
  ۲ ۱

  همه دورغ است

 • رضا ناهیدپور
  ۰ ۰

  با سلام و درود فراوان خدمت شما دوست گرامی
  با اعتماد به نفس و خود باوری است که سرنوشتی خوب و دلخواه
  در پیش روی مان خواهد بود آن شاا مرضی حق تعالی باشد.
  سپاسگزارم از شما تشکر میکنم

 • جلال
  ۱ ۰

  فال با واقعیات همخوانی ندارد

 • الهام رحیمی
  ۱ ۱

  عالی بود عالی

 • عالی 🙂
  ۰ ۱

  واقعا عالی بود دست سازنده اش درد نکنه

 • ایرانی فقیر
  ۱ ۱

  چرنده

 • سیداهل سادات ازیزد
  ۰ ۰

  عالی بود دستتون درد نکنه امیدوارم همیشه موفق باشید

 • مژگان
  ۰ ۰

  عالی بود واقعا ممنون

 • ناشناس
  ۰ ۰

  عاااالی خیلی خوب بود فالم خیلی جون گرفتم

 • حسن مخاط الکعبی
  ۰ ۰

  واقعا درسته دست گلتون درد نکنه

 • اشکان
  ۰ ۰

  باسلام وقت بخیر بیشتر اوقات به فال اعتقادی ندارم ولی اینبار یه نگاه انداختم دیدم چقدر درسته وتعجب کردم. ممنون

آخرین خبر ها