کد خبر 492779

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان اعلام کرد؛

اهواز، تنها شهر نارنجی خوزستان

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان از ادامه اعمال برخی محدودیت‌ها در شهرهای نارنجی و زرد استان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، رضا نجاتی، اظهار کرد: در حال حاضر در استان خوزستان، تنها شهر اهواز در وضعیت نارنجی و مابقی شهرهای استان در شرایط زرد قرار دارند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان بیان کرد: بر این اساس، محدودیت‌ها در اهواز مطابق شرایط نارنجی و در دیگر شهرها طبق شرایط زرد اعمال می‌شوند. فردا پس از برگزاری جلسه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، تصمیمات لازم اتخاذ و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا در خوزستان، در شهرستان‌های نارنجی، مشاغل گروه‌های یک و ۲ مجاز به فعالیت هستند اما مشاغل گروه ۳ و ۴  اجازه فعالیت ندارند.

در شهرستان‌های زرد نیز مشاغل گروه‌های یک و ۲ و ۳ مجاز به فعالیت و مشاغل گروه ۴ همچنان تعطیل هستند.

در شهرستان‌های نارنجی ادارات، شرکت‌های دولتی و خصوصی با یک ‌سوم کارکنان و مابقی به صورت نوبت‌کاری فعالیت خواهند کرد اما ادارات خدمات‌دهنده ضروری مانند بانک‌ها باید با ۵۰ درصد کارکنان در محل کار حاضر باشند.

در شهرستان‌های زرد نیز دو سوم کارکنان ادارات و شرکت‌های دولتی و خصوصی در محل کار حاضر می‌شوند و مابقی به صورت نوبت‌کاری فعالیت خواهند کرد و ادارات خدمات‌دهنده ضروری مانند بانک‌ها نیز با صد درصد ظرفیت کارکنان، فعال خواهند بود.

در شهرهای نارنجی خودروهای با پلاک بومی اجازه خروج و خودروهای با پلاک غیربومی اجازه ورود ندارند و رفت و آمد در این شهرها از ساعت‌های ۲۱ تا ۴ بامداد ممنوع است.

ساعت کاری ادارات و بانک‌ها در اهواز از ۸ تا ۱۳:۳۰ خواهد بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر