کد خبر 468315

شرط یک‌طرفه شدن هراز و جاده چالوس

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: با توجه به میزان ترافیک و بر اساس تصمیم پلیس راه در منطقه، محدودیت ترافیکی بعد از ظهر امروز در هراز و کندوان اعمال می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس،‌ در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های تردد شمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در مسیر رفت و برگشت محور کندوان 

وی اظهار کرد: امروز 30 شهریور در حال حاضر ترافیک‌ در محور کندوان، مسیر ‌رفت و برگشت‌ حدفاصل سه راهی دیزین تا پیچ سرهنگ نیمه سنگن است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها از تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

محرابی‌نیا با اشاره به بارش باران در محور کندوان، گفت: در محورهای هراز و فیروزکوه‌، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

*  ترافیک سنگین در آزادراه ساوه – تهران

وی با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه ساوه – تهران محدوده احمدآباد مستوفی، از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک خبر داد.

* سهم 14 درصدی تردد ناوگان سنگین در ترافیک جاده‌ها

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد‌‌ تعداد 2228 دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 3.3 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 14.1 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

‌* 3 آزادراه پرتردد کشور در شبانه‌روز گذشته ‌

محرابی‌نیا اظهار کرد: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌ کرج-‌تهران، آزادراه قزوین-کرج و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

* کندوان و هراز در صورت افزایش حجم تردد امروز هم یک طرفه می شود

وی گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 امروز و فردا تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیشِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 امروز و فردا تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 19 روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیشِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی‌نیا یادآور شد: درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، تمدید و یا لغو محدودیت‌ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود.

* ممنوعیت تردد کامیون در هراز ‌تا 31 شهریور

وی گفت: در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون ‌کماکان ممنوع است؛ در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است، همچنین تردد‌ کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 امروز و فردا تا ساعت 2 بامداد روز بعد در محور هراز ممنوع است.

* محدودیت تردد کامیون در محور تهران-فیروزکوه-قائم‌شهر تا ساعت 24 فردا

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 فردا در مسیر شمال به جنوب محورهای تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائم شهر ممنوع است.

* محدودیت تردد موتورسیکلت تا 31 شهریور در جاده‌های شمال‌

محرابی‌نیا اظهار داشت: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز دوشنبه 31 شهریور در محورهای کندوان هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

* ‌5 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

وی تصریح کرد: در حال حاضر کماکان محور شهداد - نهبندان، جاده فرعی شمشک - دیزین، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر و محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر