کد خبر 463282

رئیس پلیس راه مازندران:

کندوان و هراز از شمال به جنوب یک طرفه می‌شوند

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور‌های کندوان و هراز از امروز به مدت ۳ روز از شمال به جنوب یک طرفه می‌شوند.

به گزارش اقتصادآنلاین، سرهنگ علیرضا قدمی گفت: محور‌های کندوان و هراز به منظور تسهیل در آمد و شد خودرو‌ها از بعد از ظهر امروز شنبه ۸ شهریورماه به مدت ۳ روز از شمال به جنوب یک طرفه می‌شوند.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز شنبه ۸ شهریورماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۹ و ۱۰ شهریورماه تا ۲ بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز‌های یکشنبه و دوشنبه تا ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال یک طرفه خواهد بود.

محدودیت‌های محور هراز

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه ۸، ۹ و ۱۰ شهریورماه تا ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه خواهد بود.

او افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه ۸، ۹ و ۱۰ شهریور تا ۲ بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.

محدودیت ترافیکی محور سوادکوه

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز یکشنبه ۹ شهریورماه از مسیر شمال به جنوب در محور سوادکوه ممنوع است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری