مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش خبر داد؛

محدودیت جدید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از ممنوعیت جابه جایی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۸خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، یارمحمد حسین بُر در اطلاعیه‌ای خطاب به مدیران اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها با اشاره به مفاد بند ۳بخش تذکرات مهم صفحه ۱۱دفترچه راهنمای ثبت‌نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور آبان ماه ۱۳۹۸ اعلام کرد: تغییر منطقه محل خدمت تعیین شده در دفترچه، بعد از قبولی نهایی و قبل از استخدام و اشتغال بکار، تحت هر شرایطی (تأهل، تجرد، تکفل، فوت والدین، تبعیت از همسر، همسر ارگان و یا نهاد خاص، استفاده سهمیه خاص و ... ) ممنوع بوده و بعد از اشتغال بکار نیز تابع ضوابط و مقررات نقل و انتقال فرهنگیان خواهد بود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: مدیران از هرگونه جابه جایی و تغییر محل خدمت افراد فوق الذکر جداً خودداری کنند.

لازم به ذکر است تخصیص کد پرسنلی به پذیرفته شدگان نهایی آزمون فوق به صورت متمرکز و در مناطقی که در دفترچه استخدام اعلام شده انجام خواهدپذیرفت و مسئولیت جابه جایی، صدور احکام صوری، تبعات ناشی از عدم حضور معلم در محل اشتغال قبول شده و ... با مدیرکل آن استان خواهد بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  به جای استخدام صدها هزار و بیشتر جوان و جبران کمبود نیرو به فکر سبد معیشتی و یارانه هستند انهم به کسانی که بعد فوتش نهصد و پنجاه میلیون پول در بانک داشته و جوان بیکار و سازمان دارای کمبود نیرو

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام لطفا درمورد نهضت یها وپیش دبستانی ها که جذب میشن یانه صحبت کنید از سال نودووبه بعد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام .لطفا یه فکری برای استخدام سرباز معلمای 92به بعد بکنید اجرتان با امام حسین

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری