{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 422925

رئیس هیئت اعزامی سازمان جهانی بهداشت به ایران با بیان اینکه ایران متعهدانه در حال ایستادگی در برابر ویروس کرونا است، گفت: نخستین کیس ویروس کرونا در ایران، ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن) ثابت شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، ریچارد برنان که برای بررسی وضعیت ویروس کرونا به قم سفر کرده است، شنبه شبدر دیدار با بهرام سرمست استاندار قم گفت: استان قم در زمینه مبارزه با ویروس کرونا تلاش‌های جدی انجام داده است که از زحمات شما قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: نخستین کیس ویروس کرونا در ایران، ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن) ثابت شد و از همان دقایق اولیه، جمهوری اسلامی در راستای مقابله با شیوع این ویروس تلاش کرد.

رئیس هیئت اعزامی سازمان جهانی بهداشت به جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران متعهدانه در حال ایستادگی در برابر ویروس کرونا است و در این راستا نیازمند مشارکت همگانی هستیم.

ریچارد برنان افزود: به خاطر این تلاش‌هایی که انجام داده‌اید، به شما تبریک می‌گویم و از مدیریتی که در استان قم برای مقابله با این ویروس شده است، قدردانی می‌کنم.

وی گفت: پشتیبانی فنی و ارائه ملزومات به ایران را داشته‌ایم و در سازمان ملل نیز برای مدیریت این بحران کمیته‌ای تشکیل شده که سازمان جهانی بهداشت مسئول این کمیته است.

ارسال نظر

 • علی
  ۱ ۰

  حکومت نظامی به مدت یکماه !
  راه حل قطعی مبارزه با ویروس کرونا!

  • ناشناس
   ۰ ۰

   آخه اگه شما می دونستی که این طور میشه اون ها هم می دونستند. انتظارات عجیب غریب نداشته باشید راحت ترید.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  باشه

 • حسین
  ۱ ۰

  دروغ بزرگ !!
  کرونا از اول بهمن شروع شد در ایران و اول شهر قم !

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری