کد خبر 463013

‍ مدیرعامل شرکت فولادمبارکه:

نیروی انسانی رکن اساسی انجام ماموریت‌های سازمانی است

مدیرعامل فولادمبارکه در بازدید از آزمون استخدامی این شرکت گفت: نه تنها در فولادمبارکه بلکه در همه بخش های جامعه اعم از صنعت، اقتصاد، تجارت و بخش های اداری کشور، نیروی انسانی حرف اول را می زند و اگر نیروی انسانی متخصص، کارآزموده و با دانش مرتبط در بخش های مختلف به کار گرفته شود منجر به افزایش بهره وری و انجام صحیح و درست ماموریت ها خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، حمیدرضاعظیمیان عصر امروز در بازدید از آزمون استخدامی فولادمبارکه گفت: شرکت فولاد مبارکه در این سال ها برای رعایت عدالت و انتخاب بهترین ها در صنعت مهم فولادسازی، پرسنل خود را از طریق آزمون ورودی انتخاب می کند و برای اینکه این آزمون به لحاظ کمی و کیفی از سطح علمی قابل قبولی برخوردار باشد، همواره این آزمون توسط یکی از مراکز دانشگاهی طراحی و برگزار گردیده است. 

حمیدرضا عظیمیان ضمن اشاره به  توانمندی علمی و اجرایی دانشگاه اصفهان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه دانشگاه اصفهان به عنوان برگزار کننده این آزمون از تجربه و دانش کافی در این زمینه برخوردار است؛ لذا تهیه سوالات، برگزاری آزمون، حفاظت و امنیت سوال ها و رعایت پروتکل های بهداشتی به این دانشگاه واگذار شد و در بازدیدی که امروز از این دانشگاه داشتیم؛ مشخص شد پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت شده است و روند برگزاری به گونه ای است که داوطلبان در یک فضای آرام و با امکانات کافی و بدون اینکه نگران سلامتیشان باشند در آزمون شرکت کرده اند و امیدواریم که از بین داوطلبان بهترین ها را انتخاب کنیم و در فولادمبارکه در خدمت آنها باشیم.  

وی به نقش مهم نیروی انسانی در تحقق پیداکردن ماموریت های سازمانی اشاره کرد و گفت: نیروی انسانی نقش بسیار تعیین کننده ای در موفقیت های سازمانی دارد؛ به گونه ای که اگر امکانات، دستورالعمل ها، سازماندهی و مدیریت در سازمان ها در بستر نیروی انسانی دارای دانش، تعهد، انگیزه و آموزش دیده  نباشد، همه کارایی لازم را نخواهند داشت، لذا رکن اساسی انجام ماموریت های دستگاه ها به نیروی انسانی بر می گردد.  

مدیرعامل فولادمبارکه در ادامه به توجه ویژه این شرکت به بحث معیشت پرسنل خود پرداخت و گفت: ما به مسائل معیشتی پرسنل توجه ویژه ای داریم چون این موضوع در افزایش انگیزه و آسودگی خاطر آنها تاثیر بسزایی دارد. همچنین از آنجایی که نیروی انسانی برای فولادمبارکه بسیار بسیار مهم است؛ من همیشه در صحبت های داخلی خود در فولاد مبارکه گفته ام که از بین۹معاونت فولاد مبارکه، مهمترین معاونت، معاونت نیروی انسانی است. اگر این معاونت کار خود را درست، صحیح و کامل انجام دهد؛ سایر معاونت ها و قسمت های دیگر می توانند در یک بستر آرام و کارآمد وظایف خودشان را انجام دهند. 

مدیرعامل فولادمبارکه در راستای اشتغالزایی و مسئولیت اجتماعی این شرکت به ابرپروژه نورد گرم۲ اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در راستای مسئولیت اجتماعی فولادمبارکه در زمینه اشتغالزایی می توانیم بگوییم پروژه نورد گرم۲می تواند اشتغالزایی خوبی برای فولادمبارکه به همراه داشته باشد و در این پروژه حداقل برای هزار نفر به صورت مستقیم و ۸ هزار نفر به صورت غیر مستقیم فرصت شغلی ایجاد خواهد شد. 

عظیمیان در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همه داوطلبان گفت:  اگر داوطلبان عزیز در این امتحان برگزیده شدند ما در فولاد مبارکه در خدمت آنها هستیم ولی اگر نتوانستند از این طریق به استخدام شرکت فولاد مبارکه دربیایند؛ نگران و ناامید نباشند چرا که فرصت های دیگری در پیش روی آنها خواهد بود و امیدواریم با اصلاح ساختارها درکشور به دغدغه اشتغال جوانان پاسخ مناسبی داده شود زیرا اولین وظیفه حکومت و دولت ها این است که برای شهروندان خود شغل ایجاد کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر