کد خبر 529514

هم‌افزایی و تعامل مشترک روابط عمومی دو فولادساز بزرگ کشور

روابط عمومی‌های ذوب‌آهن و فولادمبارکه به سمت هم‌افزایی و تعامل بیشتر گام برمی‌دارند.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ همزمان با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی و به منظور تعامل و هم‌افزایی بیشتر، جلسه مشترک مدیران و مسئولین روابط عمومی‌های دو فولادساز بزرگ کشور در ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد.

در این جلسه سازنده، هادی نباتی نژاد مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت: روابط عمومی جایگاه مهمی در سازمان دارد وبا شفاف سازی و اطلاع رسانی مناسب می تواند ضمن ایجاد آرامش در ذینفعان، سازمان را از حاشیه های مخرب دور نگه دارد.

وی، عدم توجه به آموزش، تجربه های جدید و خلاقیت را یکی از آسیب های اصلی در حوزه روابط عمومی دانست و افزود: یکی از وظایف اصلی روابط عمومی های حوزه صنعت، ایجاد نشاط در جامعه از طریق اطلاع رسانی دستاوردها و موفقیت های صنایع است که موفقیت در این امر، مستلزم تولید محتوای هنرمندانه می باشد .

نباتی نژاد خاطرنشان ساخت: روابط عمومی های فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان با هم افزایی می توانند در دستیابی به اهداف خود و تحقق اولویت های سازمانی بسیار بهتر  عمل کنند و لذا ایجاد هماهنگی بیشتر و افزایش تعامل و همکاری بین این دو بخش از جمله برنامه هایی است که با جدیت دنبال خواهد شد.

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان نیز گفت: این دو مجتمع عظیم صنعتی که قطب صنعت فولاد کشور هستند از دیرباز ارتباط و تعامل خوبی با هم دارند و روابط عمومی های این دو سازمان در بهبود این تعامل و ارتباط سازنده، نقش اصلی را ایفامی کنند .

امیری، استفاده از تکنولوژی های نوین ارتباطی، توسعه فعالیت در فضای مجازی و توجه ویژه به ایده پردازی و خلاقیت را  از جمله نیازهای امروز، دانش و هنر روابط عمومی دانست و گفت: روابط عمومی ذوب آهن اصفهان تلاش نموده، نقش این سازمان در مسئولیت های اجتماعی و دستاوردهای شاخص آن را با شیوه های نوین به افکار عمومی معرفی نماید و قطعاً در این راه، همکاری و تعامل با روابط عمومی های حوزه صنعت ازجمله روابط عمومی مجتمع فولاد مبارکه می تواند بسیار موثر و سازنده باشد .

همچنین مجید مرادیان معاون روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ضمن استقبال از  هم افزایی و تعامل مشترک در عرصه های مختلف بویژه مباحث رسانه ای تصریح نمود:

 با توجه به نقش مهم این دو مجتمع بزرگ صنعتی کشور در  تولید فولاد و اشتغال زایی و همچنین حساسیت و جایگاه مهم روابط عمومی در انجام ماموریت های محوله، همکاری، هم افزایی و تعامل در مباحث مشترک بیش از گذشته باید دنبال شود.

در ابتدای این دیدار مسئولان روابط عمومی فولاد مبارکه و ذوب آهن با حضور در یادمان شهدای گمنام ذوب آهن ضمن بزرگداشت مقام شامخ این اسطوره های ایثار، با آرمان های شهدای گرانقدر دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند.

4

بیشتر بخوانید
ارسال نظر