فولاد مبارکه اصفهان (هلدینگ)

سرمایه ثبتی (میلیون ریال)
۲۰۹,۰۰۰,۰۰۰
خدمات و محصولات

1) بهره برداری از کارخانه فولادسازی مجتمع فولاد مبارکه واقع در 74 کيلومتری شهر اصفهان

2) انجام هرگونه فعاليت توليدی معاملاتی و بازرگانی اعم از داخلی و خارجی که بطور مستقيم يا غيرمستقيم با موضوع شرکت مرتبط باشد

3) اکتشاف،استخراج و بهره برداری از معادن فلزی و غير فلزی مورد نياز صنعت فولاد از جمله استخراج و فرآوری سنگ آهن ، دولوميت و توليد سنگ آهن دانه بندی ،کنسانتره و گندله از آن.

تلفن وبسایت ایمیل آدرس
۰۳۱-۵۲۷-۳۳۳۳۳ http://www.msc.ir استان اصفهان ، شهر مباركه، صندوق پستي 161-84815
توضیحات
محسن صالحی نیا رییس هیات مدیره
بهرام عبادپور نائب رییس هیات مدیره
محمدیاسر طیب نیا  مدیرعامل
یوسف الهی شکیب عضو هیات مدیره
طهمورث جوانبخت عضو هیات مدیره
   

 

سهام داران اصلی شرکت

ردیف سهامدار نوع میزان سهام (درصد)
1 سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران حقوقی 17.19
2 سرمایه گذاری صدر تامین حقوقی 9.51
ردیف سهامدار نوع میزان سهام (درصد)
3 بانک رفاه کارگران حقوقی 3.18
4 سرمایه گذاری استان تهران حقوقی 3.07

مدیران

صورت مالی

فولاد

خبر های این شرکت
 • با حضور علی سلاجقه معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور، محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل فولاد مبارکه، نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی و امام‌جمعه این شهرستان، احمدرضا لاهیجان‌زاده مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اصفهان و جمعی از مدیران و مسئولان کشوری و استانی، دو پروژه زیست‌محیطی فولاد مبارکه به ارزش ۱۳۳۳ میلیارد تومان افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

 • در ۹ماهه سال جاری محقق شد؛

  درشرایطی که وجود برخی محدودیت‌های مصرف در حوزه انرژی عرصه را بر واحدهای تولیدی فولاد کشور تنگ کرده است، مدیران و کارکنان فولاد مبارکه با انسجام و همدلی هر چه بیشتر توانستند در ۹ ماهه سال ۱۴۰۱ با عملکرد خوب خود در تولید انواع محصولات قابل فروش، رشد ۱۰ درصدی درآمد فروش نسبت به مدت مشایه سال قبل را به ثبت برسانند.

 • در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌متافو مطرح شد؛

  یحیی پالیزدار مدیرعامل شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه در مورد حضور گروه فولاد مبارکه در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی ایران (ایران متافو) به اقتصادآنلاین گفت: حمایت فولاد مبارکه از شرکت‌های دانش‌بنیان به جهت رشد و توسعه صنعت فولاد کشور انجام می‌گیرد.

 • محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل فولاد مبارکه در جمع کارکنان این شرکت اظهار کرد: امروز رسانه‌ها، سردمداران تقابل روایت‌ها هستند، این رسانه‌ها هستند که گاهی در دنیای امروز تولد یک بچه حلزون را در ساحل دریایی واقعه‌ای مهم جلوه می‌دهند و توجهی به کشته شدن صدها کودک فلسطینی و یمنی ندارند، این همان جنگ رسانه‌هاست که شهید خرازی به خوبی بیان کرد: "رسانه‌ها وقایع جنگ را درشت می نویسند اما درست نمی‌نویسند."

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: از بدو ورود و طبق هماهنگی با دستگاه‌های نظارتی ما اصلاحات و تغییرات مدیریتی را آغاز کردیم. ابتدا افراد فاقد صلاحیت، کسانی که شرایط احراز مسئولیت را نداشتند یا افرادی که با سفارش در مناصب قرار داشتند را کنار گذاشتیم.

 • سازمان حسابرسی کشور در خصوص تحقیق و تفحص در فولاد مبارکه‌ اظهار نظر کرد.

 • تحقیق و تفحص، ابزار نظارتی مجلس در همه ادوار فعالیت آن بوده است، اما اثربخشی این گزارش‌ها وابستگی زیادی به نحوه انعکاس آن در افکار عمومی و پیگیری نتیجه تحقیق و تفحص‌ها از طریق نهادهای ذیربط داشته است.

 • امروز در تالار بورس اوراق بهادار:

  علی رغم اخبار روزهای اخیر درباره فولاد مبارکه امروز این نماد در بورس شاهد رشد بوده و سبز شد.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: وزیر محترم صمت در ابتدای کار دولت جدید و تغییر مدیریت در فولاد مبارکه، مأموریت ایجاد شفافیت، تحقّق جهاد اقتصادی و شتاب توسعه را به اینجانب ابلاغ کرد.

 • سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قطعاً انتشار مفصل گزارش تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از فولاد مبارکه تخلف است و اساساً با سیره‌ای که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها به مجلس شورای اسلامی تأکید کرده‌اند، مبنی بر این که نباید اطلاعات اشخاص و مواردی که باعث وهن نظام و تولید در کشور می‌شود، منتشر شوند، در تضاد است.

 • اول مرداد ۹۷ وزارت صمت با ابلاغ دستورالعملی قیمت فروش محصولات فولادی در بورس را سرکوب کرد

 • فساد۹۲ هزار میلیارد تومانی برای افکار عمومی چقدر تمام می‌شود؟

  ​گزارش تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه که روز شنبه منتشر شده بیشتر از همه بابت رقم ادعایی « فساد ۹۲ هزار میلیارد تومانی» مورد توجه قرار گرفته است، بسیاری این طرف و آن طرف این گزارش را با پرونده فساد سه هزار میلیارد تومانی مقایسه کردند، خیلی‌ها دست به ماشین حساب شده و نوشتند با این پول چند تا شرکت ایلان ماسک و چند تا ابزارک از مجموعه ابزارک‌های گوگل و چند تا پالایشگاه عظیم مثل بیدبلند می‌شد ساخت.

 • با انجام تعمیرات برنامه‌ریزی‌شده میسر شد؛

  تعمیرات برنامه‌ریزی‌شده (شات‌دان) سالانه مجتمع فولاد سبا طی 5 روز با بالاترین کیفیت انجام شد تا این خط تولید برای انواع ورق‌های کیفی و ویژه آماده شود.

 • به بهانه گزارش هیئت تحقیق و تفحص مجلس در خصوص فساد ۹۲ هزار میلیارد تومانی

  گزارش هیئت تحقیق و تفحص مجلس در مورد عملکرد شرکت فولاد مبارکه در سنوات گذشته، جمع «تخلفات» در این شرکت را 91 هزار و 873 میلیارد تومان عنوان کرده است. این عدد آنقدر بزرگ است که می‌تواند برای ماه‌ها مهمات یک جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی را فراهم کند. اما حقیقت ماجرا چیست.

 • عشقی، رییس سازمان بورس گفت:نقدی جدی به گزارش فولاد وارد است.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان با بیان اینکه تشخیص جرم و تخلف پرونده فولاد مبارکه در صلاحیت قوه قضائیه است، گفت: انتصاب افراد فاقد تخصص در مناصب مدیریتی بزرگ‌ترین انحراف در فولاد مبارکه بود که در ۱۰ ماه اخیر تغییرات زیادی در مناصب مدیریتی انجام شد.

 • رییس جمهور، ضمن تشکر از وزیر صمت در ایجاد تغییرات مدیریتی در فولاد مبارکه در همان ابتدای شروع به کارش دستور داد، تمام کسانی که تخلف آنها در فولاد مبارکه محرز شده از کار برکنار شوند و به تخلفات آنها برابر ضوابط و مقررات در مراجع صالح رسیدگی شود.

 • پس از قرائت گزارش تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه در مجلس، این شرکت بیانیه ای صادر کرد.

 • مدیر پشتیبانی فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه از رضایت‌مندی ۸۵ درصدی خودروسازان و قطعه‌سازان نسبت به محصولات فولاد مبارکه خبر داد و روند این رضایت‌مندی از سال ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ را صعودی اعلام کرد.

 • محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه امروز یکشنبه ۲۳ مردادماه در کارگاه طراحی مدل کسب و کار شرکت‌ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات توضیحاتی ارائه کرد.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در جلسه کمیته تحول:

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: همواره بازارهای جهانی فولاد دارای نوسانات متعددی بوده است که باید هرچه سریع‌تر بتوانیم خود را با شرایط روز دنیا وفق دهیم.

 • تولید فولاد با کمترین میزان مصرف انرژی و حرکت در مسیر فولاد سبز دو مقوله‌ای است که در امر تولید فولاد به هم پیوند خورده‌اند و خوشبختانه از این منظر، اراده فولاد مبارکه بر مبنای تولید بیشتر با مصرف کمتر انرژی و حرکت شتابان به‌سوی تبدیل‌شدن به الگوی جهانی در کمترین میزان مصرف انرژی استوار است.

 • مدیرکل آموزش‌وپرورش استان در دیدار با مدیرعامل فولاد مبارکه مطرح کرد: فولاد مبارکه همواره نقش ارزنده ای در توسعه فضا های آموزشی استان داشته است

 • رییس محیط‌زیست فولاد مبارکه گفت: سرمایه‌گذاری شرکت در تولید انرژی‌های تجدیدپذیر خورشیدی به مقدار ۵۴۰ مگاوات و ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی ۱۰۰۰ مگاواتی با راندمان بالا همگام با دستورالعمل‌های جهانی، گامی بلند در مسیر فولاد سبز است.

 • مدیرعامل بانک رفاه کارگران در بازدید از فولاد مبارکه مطرح کرد:

  اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران روز چهارشنبه ۱۹ مردادماه به همراه جمعی از مدیران شعب استانی این بانک، ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه و دیدار با مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت در حوزه‌های اقتصادی و مالی و فروش، راهکارهای همکاری فزاینده بین این دو مجموعه را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

 • علیرضا گندمکار رئیس واحد گالوانیزه نورد سرد از آغاز پروژه بهینه‌سازی (Revamp) خط گالوانیزه در مردادماه سال ۱۴۰۱ خبر داد.

 • محمدیاسر طیب‌نیا مدیر عامل فولاد مبارکه: در شرایط پرمخاطره اقتصاد ملی، رهبر معظم انقلاب با ارائه مفهومی جدید در حوزه اقتصاد تحت عنوان "تولید؛ دانش بنیان؛ اشتغال آفرین" مسیری تازه را پیش روی توسعه کشور باز فرمودند و خبرگان و کارشناسان حوزه اقتصاد و صنعت با تفسیر و تشریح ابعاد آن، مأموریت جدیدی برای پیشرفت ملی بازتعریف نمودند.

 • یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شرکت های بزرگ اقتصادی در سطح کشور باید نسبت به جلب اطمینان مردم برای جذب سرمایه های سرگردان آنان از بخش های غیرمولد اقتصادی کشور گام بردارند.

 • فولاد پس از نفت خام دومین ماده پر مصرف در کشورهای مختلف جهان بوده و کاربردهای بی‌شماری در صنایع مختلفی همچون ساختمان‌، خودروسازی، تولید قطعات، لوازم خانگی و ... دارد که از فولاد به عنوان مواد اولیه خود استفاده می‌کنند. میزان افزایش مصرف و تولید فولاد در دنیا به گونه ای بوده است که در سال ۲۰۱۹ تولید فولاد خام در سرتاسر دنیا حدود ۱۸۷۰ میلیون تن اعلام شده که نسبت به سال ۲۰۰۹ بیش از ۵۰% افزایش یافته است. جالب است بدانید که بیشتر از ۹۵% تولید فلزات اساسی در جهان مربوط به فولاد و آلیاژهای فولادی بوده که خود مهر تاییدی بر اهمیت این فلز در جهان است.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در اولین روز کاری هفته بعد از مجمع سالانه شرکت، ضمن بازدید از طرح های توسعه دردست اجرا بر ضرورت سرعت بخشیدن به روند اجرایی این طرح ها تأکید کرد.

 • سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ مهمترین سند بالادستی کشور است که به عنوان مرجع و الگوی جهت‌ساز در تدوین سایر برنامه‌های کشور قرار می‌گیرد. یکی از عناصر مهم سند چشم‌انداز کشور در افق ۱۴۰۴، کمک به پیشرفت و توسعه کشور از طریق دستیابی به ظرفیت تولید سالیانه ۵۵ میلیون تن فولاد است. اگرچه برخورداری کشور از منابع عظیم در حوزه‌های منابع انسانی، مواد اولیه و انرژی و بازارهای مناسب داخلی و منطقه‌ای دستیابی به این هدف را امکان‌پذیر نموده، اما موانع در حوزه تامین انرژی و زیرساخت‌ها باعث شده است که شرکتهای بزرگ فولادی در این زمینه سرمایه‌‌گذاری کنند. برای تحقق تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در افق چشم‌انداز، میزان نیاز به حمل و نقل جاده‌ای وریلی تا پایان سال ۱۴۰۴، به ترتیب ۶۱ و ۶۶ میلیون تن برآورد می‌شود و بر اساس سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ ایران به ۲۵ هزار کیلومتر راه‌آهن، ۲۰ هزار واگن باری و ۷۰۰ دستگاه لوکوموتیو نیاز دارد.

 • جلسه افتتاحیه ارزیابی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه با حضور عطاالله معروفخانی مدیرعامل، محسن تابش عضو هیئت مدیره، معاونان و مدیران شرکت فولاد هرمزگان و ارزیابان گروه فولاد مبارکه در سالن کنفرانس فولاد هرمزگان در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در ادامه اقدامات اخیر در راستای کرامت انسانی بازنشستگان، در مجمع عمومی عادی سالانه فولاد مبارکه که روز سه‌شنبه ۱۱ مردادماه برگزار شد، از سهام‌داران حقیقی و حقوقی شرکت فولاد مبارکه خواست تا به نحو شایسته قدردان زحمات بازنشستگان این شرکت باشند.

 • افزایش سرمایه ۸۰.۸۸ درصدی از محل سود انباشته و تقسیم حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان سود نقدی(۱۷۰ تومان به‌ازای هر سهم) در مجمع فولاد مبارکه اصفهان محقق شد.

 • محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در ارائه گزارش هیأت‌مدیره به مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام در خصوص افزایش سرمایه برای سال منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۰ گفت:

 • مدیر عملیات مجتمع فولاد سبا گفت :مجتمع فولاد سبا در تیرماه ۱۴۰۱ بالاترین عدد شاخص کیفی درصد مطابقت با سفارش محصولات به میزان ۹۸.۱ درصد به ثبت رسید.

 • معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه در پی سقوط شدید قیمت‌های جهانی فولاد مطرح کرد:

  ادامه روند کاهشی قیمت محصولات فولادی ازجمله انواع ورق، خریداران این نوع محصولات را با تحمل زیان‌هایی روبرو نموده است و تداوم این روند می‌تواند موجب تعطیلی برخی کارخانجات تولیدکننده و در ادامه به تعدیل فعالیت‌ها و حتی تعدیل نیروی انسانی شاغل در این چرخه شود، بنابراین زنجیره فولاد باید به‌گونه‌ای مدیریت و حمایت شود که در هیچ‌یک از حلقه‌های آن شاهد از هم گسستگی نباشیم.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جلسه کمیته مدیریت این شرکت؛

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: بازار و شرایطی که صنعت فولاد در آن قرار گرفته، به‌گونه‌ای است که قیمت محصولات فولادی پایین آمده که البته جنگ روسیه و اکراین در این امر بی‌تاثیر نبود؛ آینده‌ای به‌شدت رقابتی در پیش داریم و آنچه که پیش‌بینی می‌شود این است که باید در استراتژی‌های خود بازبینی به عمل آوریم.

 • استقبال از غرفه گروه فولاد مبارکه در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی توسط بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به صنعت بانک، بورس و بیمه از نکات قابل توجه این دوره از نمایشگاه بود.

 • مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعى؛

  مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعى به همراه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعى استان اصفهان، معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعى استان و جمعی از کارشناسان روابط کار و مأمورین تحقیق استان اصفهان از فولاد مبارکه بازدید نمود.

 • مدیرعامل گروه فولاد مبارکه از تثبیت جایگاه دهم کشور ایران در رتبه‌بندی بین فولادسازان جهان بر اساس گزارش انجمن جهانی فولاد خبر داد و گفت: این موفقیت با اتکا به تداوم تولید در گروه فولاد مبارکه علی‌رغم کاهش تولید فولاد در جهان و کاهش ۱۰.۸ درصدی تولید فولاد کشور به‌دست‌آمده است.

 • مدیر اجرای پروژه‌های آهن‌سازی فولاد مبارکه گفت: با عنایت به هدف‌گذاری فولاد مبارکه برای حفظ سهم بیش از ۴۵ درصدی خود در تولید فولاد کشور و افزایش ظرفیت شرکت مادر، این پروژه تعریف شد تا بتواند در آینده نیز همچنان نیاز واحدهای احیا مستقیم و درنهایت فولادسازی را تأمین کند.

 • در بین آزمایشگاه‌های حوزه معدن و صنایع معدنی کشور صورت گرفت؛

  جواد حسن‌پور، رییس آزمایشگاه آهن‌سازی فولاد مبارکه گفت :پس از ارزیابی های به عمل آمده از سوی مراجع ذی‌صلاح، آزمایشگاه آهن سازی فولاد مبارکه از نظر دقت و صحت آزمون، بین آزمایشگاه‌های حوزه معدن و صنایع معدنی کشور رتبه نخست را کسب کرد.

 • در راستای توسعه شبکه ریلی جمهوری اسلامی ایران ۸ دستگاه از مجموع ۵۰ دستگاه لکوموتیو Map24 خریداری‌شده توسط فولاد مبارکه به ناوگان ریلی کشور افزوده شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 • جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد مبارکه برگزار شد.

 • نشست مشترک مدیران عامل و معاونین شرکت‌های فولاد مبارکه و ذوب‌آهن اصفهان صبح امروز(سه‌شنبه ۲۸ تیرماه)، در راستای تقویت تعاملات دوجانبه میان این دو صنعت، جهت تحقّق حداکثری شعار سال در محل سالن برگزاری جلسات فولاد مبارکه برگزار شد.

 • در روز عید سعید غدیر خم، فرزندان توانمند ایران اسلامی در شرکت فولاد مبارکه موفق شدند تختال با ۱.۸ درصد سیلیسیم را برای نخستین بار در کشور تولید کنند و گام بزرگی در جهت تولید ورق‌های فولاد الکتریکی در کشور بردارند.

 • نشریه اکونومیست در مقاله‌ای بر نقش تحقق خودکفایی در صنعت لوازم خانگی ایران بر تاب‌آوری نظام اقتصادی این کشور در برابر تحریم‌های ایالات متحده و جلوگیری از فروپاشی اقتصادی در ایران تاکید کرد.

 • معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه خبر داد:

  حامد حسین ولی‌بیک معاون اقتصادی و مالی فولاد مبارکه گفت: به‌منظور تسهیل در امر اجرای طرح‌های توسعه تعریف‌شده برای گروه فولاد مبارکه که بدون شک در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور مؤثر خواهند بود، گسترش تعاملات فولاد مبارکه با سیستم بانکی در دستور کار قرارگرفته است.

 • محمد تاجمیر ریاحی مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه؛

  مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه گفت: با عنایت به اهمیت تأمین حداکثری بازارهای داخلی کشور و بی‌نیاز شدن از واردات، با تلاش بلندهمتان خطوط تولید فولاد مبارکه در سه‌ماهه اول سال ۱۴۰۱ علاوه رشد تولید، میزان عرضه محصولات این شرکت شامل ورق‌های گرم و اسیدشویی به بازارهای داخلی نیز به میزان ۳۴ درصد افزایش یافت و واردات محصولات فولادی نزدیک به صفر رسید.

 • رییس تعمیرگاه ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه:

  برای اولین بار در کشور عمرِ کاری یکی از قالب‌های ریخته‌گری فولاد مبارکه در قالب دو سرویس‌کاری به رکورد بی‌سابقه ۱۶۷ هزار و ۴۰۰ تن رسید.

 • مدیر متالورژی و روش‌های تولید شرکت فولاد مبارکه:

  علیرضا مولوی‌زاده مدیر متالورژی و روش‌های تولید شرکت فولاد مبارکه گفت:در واحد متالورژی و روش‌های تولید فولاد مبارکه تمامی امور متالورژیکی و روش‌های تولید مناسب، طراحی و توسعه محصولات جدید، متناسب با نیازهای بازار و سفارش مشتریان انجام می شود

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در حاشیه بازدید وزیر صمت از این شرکت؛

  مدیرعامل فولاد مبارکه در حاشیه بازدید وزیر صمت از این شرکت با اشاره به پروژه احداث واحد اسمز معکوس ثانویه(RO2) در مجتمع فولاد سبا اظهار کرد: واحدهای گاززدایی و کربن‌زدایی تحت خلاء(V.O.D & V.D) و اسمز معکوس ثانویه(RO2) فولاد سبای فولاد مبارکه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجتمع فولاد سبا به بهره‌برداری رسید.

 • سیدرضا فاطمی‌امین، وزیر صمت، در سفر خود به استان اصفهان پس از افتتاح پروژه‌های صنعتی در مجتمع فولاد سبا، با حضور در شرکت فولاد مبارکه، از خطوط تولید نواحی فولادسازی و نورد گرم این شرکت بازدید کرد.

 • رضا فاطمی‌امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت، بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه ۱۴ تیرماه)، در بازدید از مجتمع فولاد سبای فولاد مبارکه، واحدهای گاززدایی و کربن‌زدایی تحت خلأ (V.O.D & V.D) و اسمز معکوس ثانویه (RO۲) این مجموعه صنعتی را افتتاح کرد.

 • تولید روزانه نورد گرم فولاد مبارکه بار دیگر رکورد شکست.

 • رییس پژوهشکده محیط زیست دانشگاه اصفهان گفت: صنایع بزرگ فولادی علی‌الخصوص در استان اصفهان با توجه به مشکلات جدی که ما در حوزه آب داریم باید اقدامات عملی برای کاهش وابستگی به منابع آب‌های زیرزمینی و سطحی انجام دهند که در این زمینه در بین ۲ فولادساز مطرح اصفهانی، فولاد مبارکه اقدامات اولیه و عملی خوبی انجام داده و گام‌های اولیه مؤثری برداشته است.

 • شرکت فولاد مبارکه با امضای تفاهم‌نامه‌ای برای حمایت و توسعه زیست‌بوم فناوری و راه‌اندازی مرکز نوآوری در دانشگاه صنعتی اصفهان، به منویّات مقام معظم رهبری در راستای تحکیم ارتباط میان صنعت و دانشگاه، جامه عمل پوشاند.

 • تفاهم‌نامه همکاری بین بانک تجارت و شرکت فولاد مبارکه، به منظور ارائه خدمات ویژه از سوی بانک تجارت به گروه فولاد مبارکه، از طریق تمرکز فعالیت‌های پولی و بانکی کشور به امضا رسید.

 • در راستای تحقق توسعه کمّی، کیفی و متوازن صورت گرفت؛

  سرپرست واحد کنترل کیفی ناحیه آهن‌سازی شرکت فولاد مبارکه گفت: دانه‌بندی آهک براساس استانداردها باید بین ۱۰ تا ۶۰ میلی‌متر باشد. اگر دانه‌بندی زیر ۱۰ میلی‌متر باشد، در شارژ کوره‌های قوس الکتریکی بیشتر حجم آن وارد غبارگیرها می‌گردد و فرایند سرباره‌سازی در کوره‌های قوس دچار اخلال می‌شود و اگر دانه‌بندی آهک از ۶۰ میلی‌متر بیشتر باشد، مغز آهک پخت مناسب ندارد که فرایند سرباره‌سازی را دچار اخلال می‌کند.

 • محمدیاسر طیب‌نیا در حاشیه مراسم بزرگداشت روز ملّی صنعت و معدن در جمع خبرنگاران گفت: توسعه هدفمند صنعت فولاد و صنایع معدنی همواره در دستور کار شرکت فولاد مبارکه بوده و به دنبال آن است که با رفع نقاط ضعف و موانع موجود، پایداری صنعت فولاد را بیش از پیش تقویت کند؛ تحریم‌ها سبب شد که ما در بسیاری از بخش‌های تولید فولاد پیشرو باشیم و امروز در صنعت فولاد و تامین تجهیزات، هرچند که دشمنان همواره به دنبال تخریب ما هستند، می‌توانیم روی پای خود بایستیم.

 • غیورمردان ناحیه آهن‌سازی شرکت فولاد مبارکه در واحد گندله‌سازی، ساعاتی پیش موفق شدند، رکورد روزانه تازه‌ای به میزان ۲۳ هزار و ۷۳۰ تن رقم بزنند و رکوردِ قبلیِ ۲۳ هزار و ۶۶۰ تن که در ۱۷ مردادماه سال ۱۳۹۹ محقق شده بود را ارتقا دهند.

 • رکورد روزانه تولید آهن اسفنجی توسط تلاشگران ناحیه آهن سازی شرکت فولاد مبارکه اصفهان ارتقا پیدا کرد.

 • همزمان با هفتم تیرماه و سالروز شهادت آیت الله بهشتی و ایام گرامیداشت هفته قوه قضاییه، با حضور جمعی از مدیران شرکت فولاد مبارکه از زحمات تلاشگران عرصه قضا قدردانی و بر تعامل و همکاری فی مابین تاکید شد.

 • در ادامه دستاوردهای تولید در ماه‌های اخیر، جهادگران واحد احیاء مستقیم سبای فولاد مبارکه موفق شدند در تاریخ ۷ تیرماه سال جاری با تولید ۴ هزار و ۹۵۲ تن آهن اسفنجی رکورد روزانه جدیدی را ثبت کنند و رکورد قبلی ۲۳ خردادماه سال جاری به میزان ۴ هزار و ۹۰۱ تن را ارتقاء بدهند.

 • شرکت فولاد مبارکه پیرامون خبر مربوط به حمله سایبری به این شرکت، اطلاعیه ای صادر کرد.

 • مدیر ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و محیط‌زیست فولاد مبارکه عنوان کرد؛

  شرکت فولاد مبارکه متعهد به حفظ محیط‌زیست، احترام به حقوق آیندگان، ذی‌نفعان، به حداقل رساندن ردپای محیط‌زیستی خود در راستای دست‌یابی به صنعت سبز و توسعه پایدار است.

 • معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب‌منطقه‌ای اصفهان گفت: شرکت فولاد مبارکه با صرف هزینه‌های سنگین و اقدامات و فعالیت‌های گسترده‌ در زمینه کاهش مصرف آب، اقدام به بازچرخانی و مدیریت کاهش مصرف آب کرده و جمع‌آوری، انتقال و تصفیه فاضلاب در راستای جایگزینی آن با بخشی از آب خام مصرفی از اقدامات دیگر این صنعت بوده است.

 • مدیر متالورژی و روش‌های تولید فولاد مبارکه مطرح کرد:

  مدیر متالورژی و روش‌های تولید فولاد مبارکه، این شرکت را پیشتاز در طراحی و تولید فولادهای پیشرفته با ارزش‌افزوده بالا معرفی کرد.

 • رییس هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه مطرح کرد؛

  رییس هیات مدیره فولاد مبارکه نقش این شرکت vh در ایجاد ارزش‌افزوده برای کشور مهم ارزیابی کرد و گفت: فولاد مبارکه در دهه‌های گذشته توانسته قابلیت‌های خوبی از خود به نمایش بگذارد که باعث ارتقای جایگاهش در صنعت و اقتصاد کشور شده است و نتیجه این قابلیت‌ها، تولید محصولاتی است که این شرکت را ازنظر کیفی به بهترین‌ها در منطقه تبدیل کرده است.

 • تفاهم‌نامه همکاری و تعامل دو جانبه شرکت فولاد مبارکه و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به امضای رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و مدیرعامل فولاد مبارکه رسید.

 • در نشست تخصصی فعالان محیط‌زیست مطرح شد؛

  معاون سرمایه‌های انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه، در نشست تخصصی فعالان محیط‌زیست، حفاظت از محیط‌زیست را یکی از مأموریت‌های اصلی این شرکت عنوان کرد.

 • تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه در زمینه افزایش حمل و نقل ریلی، توسط مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و مدیرعامل شرکت توکاریل به امضا رسید.

 • تفاهم‌نامه همکاری پژوهشی کاربردی در حوزه‌های تخصصی مبتنی بر هوش مصنوعی روز پنجشنبه در جریان سفر استانی دولت بین فولاد مبارکه و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امضا شد.

 • مدیر حمل‌ونقل و پشتیبانی شرکت فولاد مبارکه مطرح کرد؛

  مدیر حمل‌ونقل و پشتیبانی فولاد مبارکه، تأمین و حمل پایدار مواد اولیه را یکی از عوامل مهم و زمینه‌ساز رکوردشکنی‌های ماهیانه تولید در این شرکت عنوان کرد.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در کارگاه طراحی مدل کسب‌وکار شرکت‌های گروه؛

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، در کارگاه طراحی مدل کسب‌وکار شرکت‌های گروه فولاد مبارکه گفت: شرکت‌های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه باید بیشترین بهره را از ظرفیت‌های موجود ببرند تا شاهد شکوفایی اقتصاد کشور باشیم.

 • صنعتی که درصدد تحقق محیط‌زیستی پایدار است؛

  شرکت فولاد مبارکه در راستای تحقق شعار جهانی محیط‌زیست در سال ۲۰۲۲، «تنها یک زمین»، به دنبال تغییر سیستم‌های اجتماعی و اقتصادی خود در جهت بهبود رابطه با طبیعت و درک ارزش آن است و طی ۳ دهه فعالیت خود، گام‌های ارزشمندی در حفاظت از محیط‌زیست برداشته و سرمایه‌گذاری‌های کلانی در این راستا انجام داده است.

 • فولاد مبارکه اردیبهشت ماه امسال را با تولید ۷۳۵ هزار تن از محصولات خود و فروش ۸۷۷ هزار تن به پایان رساند. به این ترتیب درآمد فولاد از فروش محصولاتش در اردیبهشت ماه به ۱۷ هزار و ۳۶۰ میلیارد تومان رسید

 • شرکت فولاد مبارکه با حضوری فعال در رویداد ملّی گام دوم با عنوان "عصر امید"، از دستاوردهای فناورانه و نوآورانه شرکت‌های دانش‌بنیان کشور حمایت می‌کند.

 • مدیر انرژی و سیالات فولاد مبارکه گفت: مصرف انرژی برای تولید یک تن فولاد در این شرکت فاصله چندانی با استانداردهای جهانی انرژی ندارد.

 • وی ترویج فرهنگ خصوصی‌سازی را در کشور ضروری دانست و ابراز داشت: تا وقتی فرهنگ خصوصی‌سازی را در کشور ایجاد نکنیم موفق نخواهیم بود؛ تا وقتی تولید ثروت ارزش نباشد و سرمایه‌دار در منظر عموم، پلید و منفور است و تا وقتی نگاه مثبت به شرکت موفق وجود ندارد، در خصوصی‌سازی موفق نخواهیم شد.

 • مجتمع فولاد سبای فولاد مبارکه رکورد تولید ماهیانه را شکست.

 • غیورمردان ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد مبارکه با تولید ٧٨٢ هزار و ٦٦٠ تن تختال در اردیبهشت‌ماه سال جاری توانستند از رکورد قبلی تولید ماهیانه به میزان ٧٥١ هزار و ٢٥٣ تن تختال در فروردین‌ماه ١٤٠١ عبور کرده و خودباوری را به منصه ظهور برسانند.

 • نخستین رویداد بین‌المللی خصوصی‌سازی اقتصاد ایران، ۳۱ اردیبهشت‌ماه با حضور رییس‌جمهور، وزیر امور اقتصادی و دارایی و مقامات عالی‌رتبه کشور افتتاح شد.

 • معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه در گفت و گو با اقتصاد آنلاین؛

  معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه در فروردین و اردیبهشت ماه امسال که محدودیت‌های انرژی برق و گاز نداشت، عملکرد خوبی را از خود برجای گذاشت و برای مدیریت کمبودهای مرتبط با انرژی دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت دارد.

 • رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: برنامه های توسعه ای فولاد مبارکه تا مرحله جهانی شدن، همچنان پر فروغ پیش رود.

 • محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در سومین روز از اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران با بیان این که امروز روابط عمومی به عنوان هنر هشتم شناخته شده و صرفاً یک شغل نیست اظهار کرد: روابط عمومی علم توامان با هنر است و باید در تمدن‌سازی نقش ویژه‌ای داشته باشد.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در بازدید از فولاد تاراز عنوان کرد؛

  محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به همراه جمعى از معاونین و مدیران این شرکت از خطوط تولید و توسعه شرکت فولاد تاراز بازدید کرد.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: سال گذشته حدود ٢٠هزار میلیارد تومان عدم‌النفع در بحث برق و گاز برای فولاد مبارکه داشتیم.

 • ارتباطات و وسایل ارتباط‌جمعی در دنیای کنونی، فاصله‌های زمانی و مکانی، حجاب‌های پیرامونی و محدودیت‌ها را از میان برده‌اند و جهان کنونی به استناد نظریه مارشال مک لوهان، دهکده‌ای کوچک است که زندگی، عقاید و اعمال افراد و جوامع انسانی دیگر از کسی پنهان نیست و دیگر کمتر چیزی در دنیای پیرامونی هست که قابلیت انکار و رد داشته باشد و همه‌چیز در محضر افکار عمومی در معرض مشاهده و قضاوت است.

 • مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه؛

  مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت: روابط عمومی جریان افتخارآمیز تولید را در این مجموعه بزرگ پشتیبانی می‌کند و امیدواریم بتوانیم با عمل به وظیفه خود انعکاس‌دهنده دستاوردهای کارکنان تلاشگر گروه فولاد مبارکه باشیم.

 • در اولین همایش تجلیل از برترین‌های بورس کالا؛

  در اولین همایش تجلیل از برترین‌های بورس کالا، فولاد مبارکه، تندیس شرکت برتر از لحاظ ارزش در بورس کالا را دریافت کرد.

 • مبحث کمبود مواد اولیه در صنعت فولاد، به ویژه سنگ آهن در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. معادن فعلی کشور تا حدود ۱۵ سال آینده پاسخگوی نیازهای تولیدکنندگان فولاد خواهند بود و لذا این موضوع نشان می‌دهد در حوزه اکتشاف، اقدامات اثربخشی انجام نگرفته و در کل دو بخش صنعت و معدن در زنجیره فولاد به صورت متوازن حرکت نکردند.

 • تفاهم‌نامه همکاری‌ میان فولاد مبارکه و هلدینگ خلیج فارس به امضا رسید.

 • تفاهم نامه همکاری‌ میان شرکت ملی گاز ایران و شرکت فولاد مبارکه به امضا رسید.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دوازدهمین همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ‌آهن ایران با نگاهی به بازار، با بیان این که فولاد مبارکه راهکارهای مناسبی برای گذر از چالش‌های صنعت فولاد دارد، گفت: نزدیک به یک دهه است که چالش‌های صنعت فولاد مطرح می‌شوند، اما راهکارهای واقعی برون‌رفت از این چالش‌ها همچنان به‌درستی ارائه نمی‌شود و در این همایش‌ها حرف تازه‌ای نمی‌شنویم و شاهد تکرار حرف‌های گذشته‌ایم.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در اولین همایش بوم کسب و کار:

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه به دنبال تحقق اقتصاد غیر نفتی، توسعه زیرساخت‌های کشور، ایفای نقش به عنوان موتور محرکه اقتصادی، الگوی ملی بنگاه‌داری، حفظ جایگاه برتر در صنعت فولاد و سازمانی جهان‌تراز است که همه این‌ها نیازمند تلاش بی‌وفقه در کنار برنامه‌ریزی هوشمندانه است.

 • فولاد مبارکه، بزرگترین قطب تولید فولاد در کشور، موفق شد در فروردین ماه سال جاری، در بخش تولید رکوردشکنی کند و افتخاری دیگر، به افتخارات خود اضافه کند. مدیران این مجموعه علل مختلفی را برای این رکورد شکنی عنوان می‌کنند که در نهایت همه و همه به همت و تلاش کارکنان این مجموعه بازمی‌گردد.

 • گروه فولاد مبارکه با طوفانی از رکوردزنی‌های پی‌درپی، همزمان با آغاز قرن جدید نشان داد که همت بلند جهادگران عرصه تولید برای تحقق شعار سال و لبیک به منویات مقام معظم رهبری کارساز بوده است.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در بازدید از نواحی فولادسازی و آهن‌سازی؛

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به همراه جمعی از معاونین و مدیران این شرکت از نواحی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم و آهن‌سازی بازدید کرد.

 • تحویل پنج دستگاه لوکوموتیو از مجموع ۵۰ دستگاه سفارش فولاد مبارکه به گروه مپنا، امروز با به‌صدا درآمدن سوت آنها انجام شد تا با این رویداد بخشی از پروژه‌ های توسعه‌ ای پیشرانان پیشرفت در این شرکت عملیاتی شود.

 • فولاد ازجمله کالاهای استراتژیک و پرکاربرد در کشور های در حال توسعه محسوب می‌شود. وجود منابع غنی معدنی و انرژی در کشور ، رشد مستمر شرکت های این حوزه را به همراه داشته است.

 • شرکت فولاد مبارکه در نوزدهمین همایش ملی تعالی سازمانی، موفق شد تا برای چهارمین بار تندیس زرین جایزه ملی تعالی سازمانی را از آن خود کند.

 • محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان گفت: برخی صنایع مانند فولاد و شرکت‌هایی مثل فولاد مبارکه جایگاه استراتژیک دارند و این جایگاه بسیار مهم‌تر از میزان فروش بالا است.

 • بیست‌وچهارمین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران امروز ۴ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ با حضور مقامات کشور و مدیران شرکت‌های برتر ایرانی ازجمله مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، به میزبانی سازمان مدیریت صنعتی کشور در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین گرامیداشت بیست و نهمین سالروز افتتاح این شرکت؛

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه صرفاً یک کارخانه نیست و در گذر سال‌های گذشته به منشا تحولات بنیادین در اقتصاد و صنعت کشور مبدل شده است.

 • محمدجواد براتی به عنوان مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه منصوب شد.

 • نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری در بازدید از تصفیه‌خانه پساب صنعتی و تصفیه‌خانه استحصال پساب شهری شرکت فولاد مبارکه گفت: این شرکت در راستای بهینه‌سازی مصرف آب اقدامات متعددی انجام داده و درصدد است که در آینده نزدیک مصرف آب خام خود را به صفر برساند.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه به عنوان یک صنعت پیشرو در حوزه فولاد و صنعت کشور به دنبال تأمین انتظارات مشتریان خود است.

 • معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه از تولید انبوه تختال با ضخامت ۳۰۰ میلی‌متر توسط فولاد مبارکه خبر داد و این دستاورد را گام بلند دیگری در راستای خودکفایی در صنعت نفت و گاز کشور دانست.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در سمینار چالش گاز در زنجیره فولاد گفت: تشکیل بازار بهینه‌سازی انرژی پیشنهاد عملیاتی است که ما اعلام آمادگی می‌کنیم که معادل میزان صرفه‌جویی مصارف بخش خانگی را از مصرف‌کننده نهایی خریداری کنیم؛ تشکیل اتاق فکر و کارگروه‌های تخصصی در حوزه گاز می‌تواند به تغییر بینش و فرهنگ در مصرف بهینه گاز در مصرف خانگی یاری برساند.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: امروز باید با تعریف و تبیین خط‌مشی ده‌ساله، مسیری را دنبال کنیم که تا یک دهه آینده هر ایرانی به‌نوعی فعالیت فولاد مبارکه را بشناسد و به آن افتخار کند.

 • معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه از نقش کلیدی فولاد مبارکه در پروژه استراتژیک انتقال آب به فلات مرکزی ایران خبر داد.

 • مدیر محصولات سرد فولاد مبارکه گفت: طرح توسعه‌ای در خط تولید ورق گالوانیزه ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه با عنوان خط تولید ورق رنگی ۲ تعریف شده تا نیاز بازار داخلی برای تولید لوازم‌خانگی را برطرف کند.

 • هادی نباتی‌نژاد؛ مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت :حضور شرکت فولادمبارکه در مجامع علمی داخلی و خارجی نیز حاکی از آن است که این شرکت توانسته با استفاده از توان علمی و تخصصی نخبگان و جوانان ایران اسلامی خوش بدرخشد و همچنان گوی سبقت از دیگران برباید.

 • معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه؛

  معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه با بیان این که توسعه کمی، کیفی و متوازن همچون خون تازه‌ای در شریان هر سازمان است، گفت: یکی از اهداف مهم فولاد مبارکه اقتصاد چرخشی است تا با تکیه بر تکنولوژی و روش‌های بازچرخانی، منابع محدود را برای آیندگان حفظ کند.

 • هادی نباتی‌نژاد مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت : شرکت فولاد مبارکه قصد دارد در یک اقدام چندمرحله‌ای تأمین‌کنندگان و پیمانکاران سراسر کشور که امکان همکاری با این شرکت را دارند از طریق خوداظهاری شناسایی و از توانمندی‌های آنان در مسیر توسعه خود استفاده کند. راهبردی که هم به تقویت شرکت فولاد مبارکه و هم شرکت‌های همکار منجر خواهد شد.

 • شاید در دهه‌های گذشته، صحبت کردن از زنجیره فولاد شبیه آرزویی دوردست بود که باوجود درآمدهای حاصل از صادرات نفت اصولا نیازی به تکمیل آن احساس نمی‌شد. پارادایم اصلی حاکم بر تفکر مدیریت سنتی حکم می‌کرد هر کالایی با قیمت و کیفیت مناسب، قابلیت واردات دارد. در این تفکر بدون در نظر گرفتن آثاری که توسعه صنایع بالادستی بر رشد، پیشرفت و درنهایت توسعه صنایع پایین دارد، تصمیم گرفته می‌شد که واردات مثلا لوله و پروفیل موردنیاز در صنایع نفتی یا توربین‌های نیروگاه‌های سیکل ترکیبی از کدام کشور به‌صرفه‌تر است.

 • مدیر ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه گفت: فولادمردان جبهه صنعت در آبان‌ماه سال جاری موفق به عبور از ظرفیت اسمی و ثبت رکورد تاریخی تولید ورق‌های نورد سرد در تاندم مداوم از ابتدای راه‌اندازی فولاد مبارکه شدند.

 • بازار ورق فولادی و محصولات وابسته به آن چند سالی است که با مشکلات اساسی از جمله عرضه ناکافی انواع ورق در تالار اصلی بورس کالا، نظارت ناصحیح و کافی بر بازار خارج از بورس کالا و اتخاذ سیاست‌های غلط در خصوص صادرات آزاد و بی‌ضابطه برای برخی تولید‌کنندگان بدون هیچ‌گونه قید و شرطی دست و پنجه نرم می‌کند.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جلسه کمیته عالی تحول تأکید کرد؛

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: نباید منابع مالی شرکت صرفا به نقدینگی و سودآوری محدود شوند، بلکه سبد سهام‌داری و سرمایه‌گذاری نیز باید به منابع مالی اضافه شوند و در این صورت است که ظرف چند ماه می‌توان به یک استراتژی بلندمدت کارآمد رسید.

 • در آیین بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط عمومی ایران؛

  در آیین بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط عمومی ایران، شرکت فولاد مبارکه تنها دریافت‌کننده جایزه مدیریت ناب (Lean Management) در حوزه روابط عمومی لقب گرفت؛ این جایزه در عرصه روابط عمومی توسط بزرگان و پیشکسوتان این عرصه در حضور روابط عمومی سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف به روابط عمومی این شرکت اهدا شد.

 • مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه از استقبال این شرکت از طرح‌های نوآورانه و خلاق فرهنگی خبر داد و گفت: هدف ما از ایجاد ارتباط با مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، حمایت از حرکت‌ها و ایده‌های نو در عرصه فرهنگی است.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: در مجموعه فولاد مبارکه گنجینه‌ای از سرمایه‌های انسانی متخصص و با تجربه وجود دارد و بسیاری از اقداماتی که برای بهبود و ارتقای تولید در این مجموعه انجام شده توسط متخصصان داخلی بوده و این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

 • نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان؛

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با تأکید بر ضرورت توجه مدیران به اهداف کلان گفت: صنایع می‌توانند خود تولیدکننده برق مورد نیاز خود و یا حتی مازاد باشند و باید برای این موضوع برنامه ریزی شود.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها توانست با عبور از مرز تولید وزنی ماهیانه، ۷۱۲ هزار تن فولاد، بار دیگر خوبادوری و تکیه بر توان داخلی را به منصه ظهور برساند.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در کمیته مدیریت این شرکت مطرح کرد؛

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان این که اگر بخواهیم توسعه‌محور باشیم، توسعه سرمایه انسانی نخستین محور توسعه است، گفت: توسعه سرمایه انسانی شامل ابعاد فردی، جمعی و دانش کسب و کار است که برنامه‌ریزی برای توسعه آن در یک سازمان بسیار ضروری است.

 • در دیدار مدیرعامل فولاد مبارکه با شهردار اصفهان مطرح شد؛

  در دیدار مدیرعامل و معاونین شرکت فولاد مبارکه با شهردار اصفهان، رییس شورای اسلامی شهر اصفهان و تنی چند از اعضای این شورا، پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک فولاد مبارکه و شهرداری اصفهان برای همکاری‌های دوجانبه مطرح شد.

 • رکورد طلایی تولید ماهیانه در ناحیه فولادسازی و ریخته مداوم شرکت فولاد مبارکه با یک روز زمان کمتر نسبت به رکورد قبلی به دست آمد.

 • شرکت فولاد مبارکه در هفته وحدت و در آستانه سالروز میلاد حضرت رسول اکرم صلوات‌الله‌علیه موفق به ثبت دستاوردی افتخارآمیز در عرصه تولید شد.

 • فولاد مبارکه توانست با تولید ۴۰۰ هزار تن تختال API، بستر ساخت لوله‌های خطوط انتقال نفت برای مسیری ۱۰۰۰ کیلومتری در کشور را عملیاتی کند تا تحقق این پروژه مهم و استراتژیک، از خروج سالیانه ۵۰۰ میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری کند.

 • شرکت فولاد مبارکه موفق به دریافت نشان عالی مسئولیت اجتماعی شد.

 • همزمان با هفته وحدت مدیرعامل و معاونین شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان با حضور در شرکت فولادمبارکه با مدیرعامل و معاونین این شرکت دیدار و گفتگو نمودند.

 • فولاد مبارکه همواره عمل به مسئولیت‌های اجتماعی را به عنوان یک اولویت اجتماعی مدنظر قرار داده و به فراخور موقعیت‌ها و مناسبت‌های مختلف، به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل می‌کند؛ در همین راستا این شرکت همزمان با روزهای ابتدایی سال تحصیلی جدید بیش از ۴ هزار کیف و نوشت‌افزار ایرانی اسلامی را به دانش‌آموزان کم‌بضاعت در مناطق محروم اهدا نمود.

 • هادی نباتی‌نژاد، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت :انرژی یکی از اولین نیازهای زیست انسان و محوریت شکل‌گیری هرگونه کسب‌وکار و فعالیت اقتصادی و صنعتی است.

 • سهم ۱۵۰۰ مگاواتی شرکت فولاد مبارکه در احداث ۱۰ هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی کشور؛

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از سهم ۱۵۰۰ مگاواتی شرکت فولاد مبارکه در احداث ۱۰ هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی کشور خبر داد و گفت: شرکت فولاد مبارکه درصدد آن است تا بخشی از سهم خود در تحقق این طرح را از طریق نیروگاه خورشیدی و بخش دیگری از آن را به وسیله نیروگاه حرارتی در دستور کار قرار دهد تا ظرف ۳ سال آینده مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

 • محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه روز شنبه 17 مهرماه در جلسه شورای معاونین این شرکت، مهندس مهدی کفایت را که سابقه مدیریت قراردادهای خرید و مدیریت کنترل مواد شرکت فولاد مبارکه را در کارنامه خود دارد به عنوان معاون جدید سرمایه های انسانی و سازماندهی و آقای مجتبی پوربافرانی را که پیش از این در سمت مدیر امور مالی مشغول به فعالیت بود به عنوان مدیر حوزه مدیر عامل شرکت منصوب نمود.

 • معاون وزیر صمت و رییس هیأت‌عامل ایمیدرو گفت: تحقق توسعه در کنار تأمین مواد اولیه، کمک به زیرساخت‌ها و استفاده از توانمندی کارکنان باید سرلوحه کار مدیران فولاد مبارکه قرار گیرد تا در برهه زمانی کوتاه، موانع موجود حل و فصل شوند.

 • محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه در متالکس ۲۰۲۱ عنوان کرد؛

  محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در متالکس ۲۰۲۱ گفت:مبحث کمبود مواد اولیه در صنعت فولاد،به ویژه سنگ آهن در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: شرکت‌های بزرگ صنعتی به عنوان پیشتازان این حوزه باید پا به میدان گذاشته و نواقص حوزه‌های زیرساخت و مواد اولیه برطرف کنند.

 • معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه گفت: رکورد تخلیه روزانه ذوب توسط جهادگران عرصه تولید در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد مبارکه برای سومین بار پیاپی در سال جاری به میزان ۱۴۷ ذوب در روز شکسته شد و این در حالی است که رکورد قبلی در تاریخ ٣١شهریور سال جاری به میزان ١٤٦ ذوب ثبت گردیده بود.

 • مدیرعامل جدید فولاد مبارکه در جلسه شورای معاونین تأکید کرد؛

  مدیرعامل جدید شرکت فولاد مبارکه در جلسه شورای معاونین این شرکت بر ضرورت تداوم فضای کار و تلاش با بهره‌گیری از تخصّص موجود در همه بخش‌های فولاد مبارکه تاکید کرد.

 • با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیأت‌‌عامل ایمیدرو صورت گرفت؛

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با حضور وجیه‌الله جعفری معاون وزیر صمت و رییس هیأت‌‌عامل ایمیدرو در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران معرفی شد.

 • با انتشار گزارش شهریور ماه فولاد مبارکه مشخص شد؛

  تولید کل محصولات فولاد مبارکه اصفهان در شهریور ماه سال ۱۴۰۰، به بیش از ۵۶۰هزار تن رسید و این غول صنعت فولاد ایران، در این مدت از فروش ۵۷۵هزار تن از محصولات خود، ۱۲ هزار میلیارد تومان درآمد بدست آورد.

 • برای نخستین بار در بورس کالا رقم می خورد؛

  تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۶ مهرماه برای نخستین بار میزبان عرضه ۴۰ هزار و ۴۰ تن ورق گرم شرکت فولاد مبارکه اصفهان مخصوص مصرف نوردکاران است؛ فعالان بازار فولاد پیش از این شاهد عرضه های اختصاصی ورق برای خودروسازان و تولیدکنندگان لوازم خانگی بودند که از امروز عرضه های ویژه نوردکاران نیز در بورس کالا انجام می شود. امروز همچنین ۱۸۲ هزار و ۷۶۱ تن شمش بلوم، ۸۰ هزار تن تختال C و ۱۳ هزار و ۸۰۰ تن ورق گرم B، گالوانیزه و رنگی از سوی فولادی ها در تالار مذکور عرضه می شود.

 • با تصویب هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه، محمدیاسر طیب نیا به عنوان مدیرعامل جدید این فولادساز منصوب شد.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در افتتاحیه نمایشگاه دفاع مقدس؛

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان این که امروز عمده تجهیزات و ادوات نظامی کشورمان به دستان متخصصان داخلی ساخته می‌شود، گفت: صنایع موشکی کشورمان خواب را از دشمن گرفته و علی‌رغم درخواست‌های مکرر غربی‌ها، به هیچ عنوان قدرت دفاعی‌مان قابل مذاکره نیست.

 • در نخستین روز هفته دفاع مقدس، دومین رکورد تولید شرکت فولادمبارکه شکسته شد.

 • جهادگران عرصه تولید فولاد مبارکه برای دومین بار پیاپی در سال ۱۴۰۰ موفق به شکستن رکورد تولید ورق قلع‌اندود شدند و توانستند رکورد قبلی را به ۱۰ هزار و ۴۱۰ تن برسانند.

 • مدیر اجرای پروژه‌های انرژی و سیالات شرکت فولاد مبارکه خبر داد؛

  مدیر اجرای پروژه‌های انرژی و سیالات شرکت فولاد مبارکه گفت: شرکت فولاد مبارکه در راستای رسیدن به اهداف جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت سیزدهم، پروژه استحصال آب صنعتی از پساب شهری را به‌عنوان نخستین بار در کشور اجرا می‌کند.

 • مدیر اجرای پروژه‌های جنبی و پشتیبانی فولاد مبارکه مطرح کرد؛

  مدیر اجرای پروژه‌های جنبی و پشتیبانی فولاد مبارکه گفت: پل روگذر راه‌آهن مجتمع فولاد سبا در راستای اهداف لجستیک شرکت فولاد مبارکه و فولاد سبا برای حمل مواد اولیه و ارسال محصولات به تمام کشور با ضریب ایمنی بالا احداث گردید که گامی در جهت توسعه حمل‌ونقل ریلی کشور محسوب می‌شود.

 • مدیرروابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت:تحریم صنایع اصلی کشور همچون صنعت خودرو در چهار سال اخیر شرایط تولیدکنندگان خودرو را دچار چالش‌های متعددی همچون تأمین قطعات و در نتیجه کاهش آمار تولید خودرو کرد و این فشارها منجر به عدم انجام تعهدات شرکت‌های خودروسازی، نارضایتی مردم و در نهایت افزایش قیمت خودرو گردید و این روند ادامه یافت.

 • در ناحیه آهن‌سازی فولاد مبارکه انجام شد؛

  مدیر اجرای پروژه‌های نواحی آهن‌سازی و فولادسازی از اجرای موفقیت‌آمیز پروژه طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی واحد بریکت‌سازی آهک ناحیه آهن‌سازی با رعایت کامل موارد ایمنی و با هدف رفع مشکلات زیست‌محیطی ناشی از انبارش ریزدانه‌های مازاد آهک خبر داد.

 • تحریم صنایع اصلی کشور همچون صنعت خودرو در چهار سال اخیر شرایط تولیدکنندگان خودرو را دچار چالش‌های متعددی همچون تأمین قطعات و در نتیجه کاهش آمار تولید خودرو کرد واین فشارها منجر به عدم انجام تعهدات شرکت‌های خودروسازی، نارضایتی مردم و در نهایت افزایش قیمت خودرو گردید و این روند ادامه یافت.

 • حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه گفت: به دلیل حجم سنگین نقدینگی که در جامعه وجود دارد، برخی از مواقع ممکن است فولاد به دلیل اینکه کالای سرمایه‌ای محسوب می‌شود، با فعالیت‌های سودجویانه و واسطه‌گری همراه شود.

 • حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه با حضور در استودیو اقتصادآنلاین به تشریح گزارش عملکرد گروه فولاد مبارکه پرداخت.

 • فولاد مبارکه اصفهان بزرگترین واحد فولادسازی کشور است که برای ۱۲هزار و۵۰۰نفر به صورت مستقیم برای تولید ۷.۲ میلیون تن فولاد اشتغال زایی ایجاد کرده است. همچنین جمع کل اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در گروه فولاد مبارکه به رقمی بالغ بر ۳۵هزار و۶۰۰نفر می‌رسد که برنامه ریزی جهت اشتغال‌زایی مستقیم و غیرمستقیم حدودا ۲۰هزار نفری در سرمایه گذاری‌های جدید در سنگان و استان چهارمحال و بختیاری در دستور کار قرار گرفته است.

 • رییس واحد گالوانیزه و ورق رنگی شرکت فولاد مبارکه مطرح کرد:

  رییس واحد گالوانیزه و ورق رنگی شرکت فولاد مبارکه گفت: شرکت فولاد مبارکه به عنوان تنها تولیدکننده ورق رنگی مورد نیاز صنعت لوازم خانگی در کشور توانسته با ظرفیت تولید ماهانه 600 تن ورق گالوانیزه ویژه برای این صنعت، علاوه بر افزایش کیفیت محصولات نهایی، با جلوگیری از واردات محصولات خارجی باعث عرضه محصولات داخلی این صنعت با قیمت مناسب در بازار شود.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه ارتباط دانشگاه و صنعت در مسیر حکمرانی هوشمند منجر به ایجاد اشتغال برای تحصیل‌کردگان می‌شود، گفت: تکمیل زنجیره ارتباطی علم و صنعت موجب رفع نیازها و خلأهای اقتصادی و بی‌اثر شدن تحریم‌ها می‌شود.

 • مدیر منابع انسانی پیمانکاران شرکت فولاد مبارکه گفت: راه‌اندازی سیستم جدید فرآیندی پیمانکاران (HR) که با هدف انسجام و یک‌پارچگی اطلاعات منابع انسانی پیمانکاران جهت برنامه‌ریزی بهتر در این حوزه صورت گرفته، یکی از پروژه‌های مهم در منابع انسانی پیمانکاران شرکت فولاد مبارکه است.

 • در اختتامیه کنفرانس تحول دیجیتال صورت گرفت

  شرکت فولاد مبارکه در کنفرانس بین‌المللی و پنجمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال موفق به دریافت تندیس برنزین سطح ۲ زُبدگی دیجیتال و تقدیرنامه مدیریت کار در دوران کرونا شد؛ همچنین تندیس زرین رهبری دیجیتال و تندیس برنزین سطح یک زُبدگی دیجیتال به شرکت بین‌المللی مهندسی سیستم‌ها و اتوماسیون ایریسا وابسته به شرکت فولاد مبارکه رسید.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود از هیچ اقدامی جهت جلوگیری از افزایش ابتلا به این ویروس دریغ نورزیده و تا ریشه‌کنی کامل کرونا نیز در کنار مردم خواهد بود؛ شرکت فولاد مبارکه پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید را براساس اولویت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در دستور کار خود قرار داده است.

 • توسعه پایدار یک فرایند مهم و اساسی در تحقق جامعه متعادل و آرمانی در جوامع بشری است که طی آن دولت‌ها و شرکت‌ها، با بهره‌گیری مناسب از منابع و ظرفیت‌ها، سرمایه‌های مالی و انسانی، نیازهای فعلی و آینده جامعه را با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی برآورده می‌سازند و در این راستا حداقل هزینه را برای انسان و طبیعت و درنهایت نسل‌های آینده ایجاد می‌کنند.

 • مدیر اجرای پروژه‌های نواحی آهن‌سازی و فولادسازی فولاد مبارکه از اجرای موفقیت‌آمیز پروژه بازسازی، ترمیم، مقاوم‌سازی و آب‌بندی دیواره‌های بتنی ماشین شماره ۵ ریخته‌گری ناحیه فولادسازی با بهره‌گیری از توان و دانش فنی متخصصان داخلی با رعایت کامل موارد ایمنی و زودتر از زمان مقرر خبر داد.

 • معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان در گفت و گوی ویژه خبری شبکه اصفهان گفت: هوشمندسازی فرایندها از سنگ تا رنگ در شرکت فولاد مبارکه نقطه آغاز و پایانی ندارد بلکه مسیری بی انتهاست و این طرح با بهبودی سازمانی متفاوت است و نیازمند جراحی است که با حمایت مدیران و تمام کارکنان این شرکت محقق می شود.

 • در نشست مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با رسانه‌های حوزه صنعت مطرح شد؛

  مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در نشست هم اندیشی با تعدادی از نمایندگان رسانه های حوزه صنعت و اقتصاد گفت: ما در روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه به دنبال جریان سازی رسانه ای برای حمایت از تولید به ویژه تولید در صنایع معدنی هستیم.

 • رییس برنامه‌ریزی تعمیرات نورد گرم فولاد مبارکه عنوان کرد:

  رییس برنامه‌ریزی و کنترل نگهداری تعمیرات نورد گرم فولاد مبارکه از اجرای موفق توقف سالیانه در ناحیه نورد گرم این شرکت خبر داد.

 • با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان با مسائل واقعی صنعت صورت می‌گیرد؛

  بزرگ‌ترین مسابقه مدل‌سازی و بهینه‌سازی کشور با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان و دانش‌آموختگان با مسائل واقعی صنعت و نیز به چالش کشیدن مهارت‌های آن‌ها در این حوزه به همت دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌های دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

 • معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری و با سهم 5 درصدی از تولید ناخالص ملی، پشتیبانی همه‌جانبه از تولید را محقق کرده است.

 • معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه مطرح کرد؛

  معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های شرکت فولاد مبارکه ضمن ابراز امیدواری از برداشته شدن موانع سرمایه‌گذاری در دولت جدید گفت: وجود ثبات اقتصادی در عواملی همچون ثبات بازار ارز، کنترل نرخ تورم، عدم‌تغییر قوانین و مقررات و دستورالعمل‌های دولت در خصوص عوارض صادراتی، مجوزهای انجام طرح‌های توسعه در رشد سرمایه‌گذاری بسیار تأثیرگذار است.

 • به همت تلاشگران و متخصصان شرکت فولاد مبارکه طراحی و تولید گرید ST52-FATIGUE مقاوم به خستگی در این شرکت با موفقیت انجام شد.

 • فولاد مبارکه اصفهان در مرداد ماه سال ۱۴۰۰، ۴۰۰هزار تن از محصولات مختلف تولید و ۴۴۰هزار تن به فروش رساند. همچنین درآمد عملیاتی فولاد مبارکه با کاهش ۲۲درصدی مواجه شد.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تأکید کرد

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: ایجاد پرونده سلامت کارکنان و خانواده آن‌ها، یکی از اقداماتی است که باید در دستور کار قرار گیرد چراکه در این زمینه زیرساخت‌ و امکانات لازم فراهم بوده و قابلیت اجرایی شدن دارد.

 • مدیر بهداشت حرفه‌ای، ایمنی و محیط زیست فولاد مبارکه:

  مدیر بهداشت حرفه‌ای، ایمنی و محیط زیست شرکت فولاد مبارکه گفت: نقش اجتماعی و مخاطره‌آمیز پزشکی کشور در ۱۸ ماه گذشته به علت پاندمی کرونا، بیش از پیش برجسته و ثابت شد که شغل پزشکی به نوعی یک مسئولیت الهی و انسانی است.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: عرضه کالا و محصولات باکیفیت ایرانی جهت رفاه حال مردم باید سرلوحه کار تمامی تولیدکنندگان، صنعت‌گران و ارائه‌دهندگان خدمات قرار گیرد تا مردم با اطمینان و رغبت به سمت انتخاب و مصرف کالاهای ایرانی سوق یابند.

 • معاون تکنولوژی شرکت اعلام کرد؛

  صنعت فولاد ایران گام‌های رو به رشدی را برداشته و هر حرکت آن، باهدف رسیدن به سطح قابل‌رقابت در مقایسه با رقبا طراحی و پایه‌ریزی می‌شود.

 • مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه:

  مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد مبارکه گفت: در سال گذشته سنگ بنای استراتژیک‌ترین ابرپروژه کشور یعنی انتقال نفت خام گوره به جاسک در شرکت فولاد مبارکه به درستی بنیان گذاشته شد و پس از آزمایشات لازم به تولید انبوه ۴۰۰ هزار تن تختال مورد نیاز این پروژه ملی دست یافتیم؛ در حال حاضر هم اگر محدودیت انرژی برداشته شود این شرکت می تواند به کمبود نیاز داخلی به عنوان تامین‌کننده نیمی از فولاد کشور پاسخ دهد.

 • مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت: برگزاری دوره آموزشی «ژورنالیسم صنعت» اقدامی است که در راستای پشتیبانی از تولید و در پاسخ به دغدغه مقام معظم رهبری در زمینه فعالیت رسانه‌ای قوی و هوشمندانه صورت گرفته است.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جمع مدیران شرکت ورق‌خودرو خبر داد:

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: به زودی و با اجرای پروژه توسعه خط تولید با هدف تأمین ورق گالوانیزه در شرکت ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری، ۱۰۰ درصد نیاز خودروسازان داخلی به ورق گالوانیزه با کیفیت سطح رویه در صنایع خودروسازی کشور تأمین خواهد شد.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه در دیدار با هیات مدیره باشگاه سپاهان تاکید کرد؛

  مدیرعامل شرکت فولادمبارکه گفت: ساخت و توسعه دهکده المپیک در کنار ورزشگاه نقش جهان یک ضرورت ملی است و با همیاری و همکاری مسئولان ملی و استانی می توان این ظرفیت را توسعه داد تا در آینده شاهد برگزاری رویدادهای بزرگ ملی و بین المللی دراین دهکده باشیم.

 • مدیرعامل فولادمبارکه در جلسه‌ای با حضور معاونین و جمعی از مدیران؛

  حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جلسه ای که روز پنجشنبه ۱۴مرداد با حضور معاونین وجمعی از مدیران این شرکت برگزار گردید ضمن اشاره به برگزاری مجمع عادی سالیانه شرکت در چند روز گذشته از اینکه فولاد مبارکه توانست به خوبی پاسخ اعتماد سهامداران محترم را بدهد ابراز خورسندی کرد و قرار گرفتن شرکت فولاد مبارکه را در جایگاه بزرگترین شرکت بورسی کشور را امری بسیار مبارک قلمداد کرد که چشم انداز بسیار روشنی را برای این شرکت معظم به ارمغان آورده است.

 • در روزهای پایانی دولت دوازدهم وزارت صنعت، معدن وتجارت پرحاشیه‌ترین وزارت خانه شده است و با تصمیمات شتابزده و غیرکارشناسی سوژه رسانه‌ها شده است. پیشنهاد افزایش تعرفه صادرات مواد معدنی به معاون اول رییس جمهوری و واردات شمش و اسلب به فولادسازان از تصمیمات این روزهای وزارت صمت بوده است.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با تأکید بر ضرورت اعتماد به توان داخلی مطرح کرد؛

  حمیدرضا عظیمیان در آیین افتتاح پروژه استراتژیک گوره به جاسک با تأکید بر ضرورت اعتماد به توان داخلی گفت: طرف‌های خارجی به‌دلیل تحریم‌ها، از تحویل ورق‌های موردنیاز شرکت نفت برای اجرای پروژه انتقال نفت گوره به جاسک خودداری کردند؛ اما شرکت فولاد مبارکه اسلب مخصوص انتقال گازترش را از سال ۹۸ تولید کرده و هم‌اکنون نیز با افتخار می‌تواند صادرکننده این محصول باشد تا بار دیگر بی‌اثر بودن تحریم‌ها را که نتیجه خودکفایی و استقلال کشور است نشان دهد.

 • در سال «تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها» و با همت و تلاش کارکنان فولاد مبارکه رکورد بارگیری و حمل ریلی تختال صادراتی به میزان ۶۷۹۴۰ تن در تیرماه ۱۴۰۰ به ثبت رسید.

 • شرکت فولاد مبارکه به جهت تأکید بر حمایت از رسانه‌ها در شرایط رکود ناشی از کرونا و بحران‌های اقتصادی آنان، همچنان در کنار این عزیزان به عنوان همکاران خود در جبهه کار و تولید مانده است و به این ماندن افتخار می‌کند.

 • شرکت فولاد مبارکه اصفهان در تیرماه ۱۱هزار و ۴۲۱میلیارد تومان درآمد فروش کسب کرد که نسبت به خرداد ماه ۶درصد و در مقایسه با متوسط ۱۲ماه منتهی به خرداد ۱۴۰۰، بیش از ۲۸درصد کاهش داشته است.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: چشم‌انداز شرکت فولاد مبارکه در حوزه تحول دیجیتال، «فولاد هوشمند در کلاس جهانی» تعریف شده و ۵ مرداد ماه در تقویم فولاد مبارکه به عنوان «روز هوشمندسازی» نامگذاری گردید.

 • مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه از افتتاح ۳ مرکز واکسیناسیون کرونا با مشارکت شرکت فولاد مبارکه و سپاه صاحب الزمان(عج) در شهر اصفهان خبر داد.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از روند تکمیل پروژه نصب قفسه شماره ۷ و نوسازی و تعویض اتوماسیون نورد گرم و همچنین ریومپ خط ریخته‌گری شماره یک مجتمع فولاد سبا بازدید به عمل آورد.

 • معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه؛

  معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه با بیان این که فولاد مبارکه تنها فولادساز کشور در تولید اسلب API است، گفت: به غیر از شرکت فولاد مبارکه که تنها شرکت فولادی در کشور با پتانسیل تولید این نوع اسلب ویژه است، فقط کشورهایی که از نظر تکنولوژی فولادی در سطوح پیشرفته قرار دارند قادر به تولید این نوع اسلب هستند.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه مطرح کرد؛

  حمیدرضا عظیمیان در خصوص اجرایی شدن پروژه استراتژیک گوره به جاسک با تاکید بر ضرورت اعتماد به توان داخلی گفت: طرف‌های خارجی به دلیل تحریم‌ها، تحویل ورق‌های مورد نیاز شرکت نفت برای اجرای پروژه انتقال نفت از گوره به جاسک خودداری کردند اما شرکت فولاد مبارکه اسلب مخصوص انتقال گاز ترش را از سال ۹۸ تولید و هم‌اکنون نیز با افتخار می‌تواند صادرکننده این محصول باشد تا بار دیگر بی‌اثر بودن تحریم‌ها که نتیجه خودکفایی و استقلال کشور است را نشان دهد.

 • با تولید 400 هزار تن تختال API برای انتقال 1000 کیلومتری نفت کشور، پروژه مهم و استراتژیک انتقال نفت خام گوره به جاسک که به گفته رییس ‌جمهور مهمترین طرح از نظر امنیت ملی، اقتصاد و انرژی کشور است به صورت رسمی افتتاح گردید.

 • رییس دفتر پروژه تحول دیجیتال شرکت فولاد مبارکه گفت: آنچه فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سرآمد دنبال می‌کند، خلق ارزش پایدار و مشترک با همه ذی نفعان است و نمی‌توانیم در صنایع مختلف مانند صنعت فولاد که صنعتی مادر محسوب می‌شود به سمت تحول دیجیتال حرکت کنیم در حالی که زیرساخت‌های لازم در محیط های دانشگاهی و دانشجویی و رشته های تحصیلی مرتبط آماده نباشد.

 • مدیر گندله‌سازی شرکت فولاد مبارکه از انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات برنامه‌ریزی‌شده شش‌روزه این واحد در تیرماه امسال خبر داد.

 • معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه در سومین نشست کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار این شرکت در سال جاری گفت: رفع مغایرت‌های ثبت‌شده در سیستم یافته‌های ایمنی نقش بسزایی در کاهش حوادث دارد.

 • مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی شرکت فولاد مبارکه مطرح کرد؛

  مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اقدامات گسترده و مؤثر فولاد مبارکه در کاهش مصرف آب گفت: اجرای طرح انتقال پساب شهری برای استفاده در فرایند تولید، افزایش شدید سطح بهداشتی محیط را به همراه داشت و میزان تاب‌آوری این شرکت را نیز به میزان قابل‌توجهی افزایش داد.

 • نایب رییس کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق بازرگانی ایران در یادداشتی نوشت: شرکت فولاد مبارکه با سیاست گذاری های مختلف و افزایش تولید، منجر به کاهش خروج ارز از کشور شده و در کنار گسترش بازارهای هدف خود باعث افزایش ارزآوری برای ایران گردید.

 • رییس سازمان نظام مهندسی معدن استان اصفهان:

  رییس سازمان نظام مهندسی معدن استان اصفهان با اشاره به جایگاه نخست استان اصفهان از نظر تعداد معدن گفت: بالاترین راندمان صنعتی و معدنی کشور متعلق به «شرکت فولاد مبارکه» است و امیدواریم در تامین سنگ معدن پایدار این شرکت چاره اندیشی اساسی شود.

 • رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:

  رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با اشاره به اینکه شرکت فولاد مبارکه یکی از عوامل رونق اقتصادی کشور است، گفت: علی رغم وجود تحریم و بیماری کرونا، صنایع با تولید کمی و کیفی خوش درخشیدند.

 • یک کارشناس بازار سرمایه گفت: عملکرد سهام فولاد مبارکه در بازار سرمایه به عنوان یکی از بازوهای اصلی ارزآوری در کشور است و تبدیل شدن فولاد مبارکه به یک هلدینگ فولادی یکی از نقاط عطف در حوزه فلزات بوده و در ۳ سال اخیر این موضوع بیشتر نمود داشته و بازار فلزات اساسی باید به این موضوع افتخار کند.فولاد مبارکه یکی از بازوهای اصلی ارزآوری در کشور است

 • کارشناس سیستم‌های اطلاعاتی یکپارچه و مسئول سیستم‌های حوزه تأمین شرکت فولاد مبارکه از اجرای موفقیت‌آمیز پروژه ارتباط با سامانه حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در این شرکت خبر داد.

 • مدیر محصولات سرد شرکت فولاد مبارکه از بومی‌سازی روغن نورد با تکنولوژی پیشرفته و روز دنیا در ناحیه نورد سرد این شرکت خبر داد.

 • مدیر متالوژی و روش‌های تولید شرکت فولاد مبارکه گفت: در راستای تکمیل سبد محصولات فولاد مبارکه و قطع وابستگی به شرکت‌های خارجی، طراحی و تولید گرید DC۰۴-C۵۹۰ نیم‌سخت(Semi Hard) با تکیه بر توانمندی متخصصان داخلی در شرکت فولاد مبارکه محقق گردید.

 • امروزه صنعت فولاد یکی از صنایع مهم در نظام اقتصادی و تولیدی کشور به شمار می‌رود و محصولات حاصل از این صنعت، خود پیشران تولید در دیگر صنایع کشور محسوب می‌شود. یکی از نیازهای کشور، تولید تختال ۲۵۰ میلی‌متری است که تولید انبوهش علاوه بر جلوگیری از خروج ارز از کشور، چرخ بسیاری از صنایع را آسان‌تر به حرکت درمی‌آورد.

 • تفاهم‌نامه راه‌اندازی و تجهیز نخستین آزمایشگاه صنعت 4.0 در کشور میان شرکت فولاد مبارکه، دانشگاه صنعتی اصفهان و شرکت ایریسا و با حمایت ویژه شرکت فولاد مبارکه به امضا رسید.

 • پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت‌های معدنی و صنعتی گل‌گهر و چادرملو سهامی عام برای سال منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹، سود قابل توجهی در میان سهامداران این دو شرکت تقسیم گردید و فولاد مبارکه نیز موفق به حفظ کرسی خود در بورس کالای ایران شد.

 • عضو هیات‌مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: شرکت فولاد مبارکه با توسعه طرح تحول دیجیتال سرآغاز انقلابی در صنعت کشور شده است و می‌تواند در زمره ۱۰۰ شرکت برتر آسیا و جهان قرار بگیرد.

 • عملکرد ماهانه تولید فولاد خام واحدهای فولادسازی کشور در دوماهه اول سال ۱۴۰۰ منتشر شد و بر اساس آن بیشترین حجم تولیدشده متعلق به اسلب به میزان ۲ میلیون و ۲۴۱ هزار و ۲۰ تن است که گروه فولاد مبارکه سهم ۸۶ درصدی از تولید این محصول را به خود اختصاص داده است.

 • سومین اجلاس تقدیر از مدیران شایسته ایران ۱۴۰۰ (در توسعه کسب‌وکار) با حضور علیرضا یوسفی مدرس دانشگاه خواجه نصیر، سید علیرضا بنی‌هاشمی، رییس خانه صنعت‌کاران و مشاور مجلس، امیر یوسفیان، نائب رییس بانک صادرات ایران و جمعی از مدیران نمونه کشوری در حوزه کسب‌وکار به مناسبت روز صنعت و معدن در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا برگزار شد.

 • معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه مطرح کرد؛

  معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه گفت: با برنامه‌ریزی منسجم و رویکردی که فولاد مبارکه در حمایت از شرکت های دانش بنیان برای دستیابی به تکنولوژی‌های جدید صنعت فولاد در پیش گرفته است، قابلیت گسترش همکاری‌های بسیار وجود دارد

 • عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بخش خصوصی در تهران با دریافت هزینه اکسیژن مورد نیاز مراکز درمانی را تامین می کنند اما شرکت فولاد مبارکه به صورت رایگان به این نیاز حوزه سلامت دست زده است که باید سرلوحه دیگر صنایع کشور شود.

 • مدیر محصولات سرد ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه از رکورد تولید در نورد دو قفسه‌ای پس از ۷ سال خبر داد.

 • حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در پیامی فرا رسیدن روز صنعت و معدن را به‌ تمامی مدیران، کارکنان و کارگران شاغل در حوزه صنعت و معدن تبریک گفت.

 • مدیراحیا مستقیم ۲ فولاد مبارکه از انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات سالیانه مگامدول A واحد شهید خرازی در این شرکت خبر داد.

 • از دولت جدید انتظار می‌رود نگاه کامل و جامعی به زنجیره فولاد در بخش‌های مختلف داشته باشد و ضمن تعریف چشم‌انداز برای حداقل ۵ سال، سیاست‌گذاری برای آن را به‌گونه‌ای انجام دهد که کالای ایرانی ضمن برخورداری از شرایط رقابت در بازار جهانی، ارزآوری برای کشور و اقتصاد داشته باشد.

 • مدیر روابط‌عمومی فولاد مبارکه در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی ؛

  مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت: با بهره گیری از تمام ظرفیت روابط عمومی درصدد امیدآفرینی و تقویت تلاش جهادگران فولاد مبارکه در مسیر پشتیبانی از تولید هستیم.

 • در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان پیشنهاد شد؛

  مدیر حوزه ریاست و ارتباطات اتاق بازرگانی اصفهان با ارائه پیشنهاد ایجادباشگاه روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: باشگاه مدیران روابط عمومی اتاق بازرگانی در راستای هم افزایی و انتقال تجارب در مسیری مستمر و خردمندانه گام برمی دارد.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دومین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی عضو اتاق بازرگانی استان اصفهان که به میزبانی شرکت فولاد مبارکه برگزار شد؛ گفت: ایجاد باشگاه روابط عمومی با همکاری اتاق بازرگانی اصفهان میتواند منجر به هم افزایی میان فعالان این بخش، همچنین پیشبرد اهداف شرکت ها شود. وی همچنین از طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه به عنوان یکی از برنامه های اصلی این شرکت یاد کرد و گفت با اجرای آن بازار بزرگی برای نخبگان، شرکتهای استارتاپی و دانش بنیان به وجود خواهد آمد.

 • معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه از موفقیت دیگری در بهار ۱۴۰۰ خبر داد؛

  فولادمردان شرکت فولاد مبارکه در ناحیه ریخته‌گری مداوم و فولادسازی توانستند در بهار امسال تولید ۲ میلیون و ۳۳ هزار تن تختال را به ثبت برسانند.

 • فولاد مبارکه اصفهان در سومین ماه سال ۱۴۰۰، ۶۰۰تن از محصولات مختلف تولید و ۷۱۰تن به فروش رساند.

 • مدیر طراحی و مهندسی فولاد مبارکه با اشاره به طراحی و اجرای حدود یک هزار پروژه از سال ۹۵ تاکنون گفت: باید توجه داشت که فولاد مبارکه هیچ‌گاه روند توسعه‌ای خود را متوقف نمی‌کند.

 • مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در بازدید از شرکت فولاد مبارکه؛

  مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: شرکت فولاد مبارکه یکی از مشتریان بزرگ شرکت گاز استان است و خواسته ما این نیست که تأمین گاز فولاد با محدودیت روبه‌رو شود؛ برای این امر می‌توان به سمت بهینه‌سازی مصرف حرکت کرد که خوشبختانه ظرفیت و فضای لازم برای انجام این کار در مجموعه فولاد مبارکه وجود دارد؛ همچنین می‌توان با همکاری فولاد مبارکه و واحد بهینه‌سازی مصرف انرژی شرکت گاز، در این مسیر گام برداشت.

 • بر اساس آخرین آمار منتشر شده در سال ۲۰۲۰ شرکت فولاد مبارکه در میان ۵۰ شرکت بزرگ تولید کننده فولاد در جهان قرار گرفت و رتبه ۴۶ را که در سال ۲۰۱۹ در اختیار داشت؛ با افزایش تولید همچنان حفظ کرد تا نشان دهد که برخلاف تمام کارشکنی ها و فضاهای مسمومی که بر علیه فولاد مبارکه توسط برخی افراد ایجاد شده، تلاش و اراده این شرکت برای تولید و ارتقای صنعت فولاد کشور کاملا جدی است.

 • مدیرعامل گروه صنعتی تهران شرق گفت: محصولات شرکت فولاد مبارکه از کیفیت بالایی برخوردار است و ما مصرف‌کننده بیشتر ورق‌های تولیدی این شرکت هستیم؛ چراکه محصولات شرکت فولاد مبارکه در مقابل محصولات خارجی از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

 • همزمان با سالگرد پیوستن مجتمع فولاد سبا به شرکت فولاد مبارکه عنوان شد:

  مدیر مجتمع فولاد سبا، در گرامیداشت سالروز واگذاری مجتمع فولاد سبا به شرکت فولاد مبارکه ضمن تبریک به همکاران و شرکت فولاد مبارکه یادآور شد: مجتمع فولاد سبا در تاریخ ۱۳۸۵/۰۳/۲۸ با هدف افزایش تولید ورق‌های فولادی در کشور به شرکت فولاد مبارکه واگذار شد.

 • مدیرتکنولوژی فولاد غرب آسیا گفت: کیفیت محصولات شرکت فولاد مبارکه همپای شرکت فولادسازی پوسکو کره جنوبی است و با پشتیبانی واحد فروش شرکت فولاد مبارکه همواره رضایت مندی از محصولات حاصل شده است.

 • مدیر کنترل کیفی شرکت سپهر الکتریک:

  سید علی اکبر حاجی میرصادقیگفت: در ایران هیچ شرکتی قادر به تولید ورق‌هایی با کیفیت فولاد مبارکه نیست و فولاد مبارکه حرف اول را می‌زند و استفاده از محصولات این شرکت باعث ایجاد مزیت رقابتی در شرکت سپهر الکتریک شده است.

 • مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه پس از دریافت نشان عالی روابط عمومی گفت: طی ۴ ماه گذشته تلاش بر این بوده است تا با استفاده از خلاقیت و ابزارهای نوین شرایطی را فراهم کنیم که تصویر واقعی فولاد مبارکه یعنی تولید و هم افزایی قابل توجه فعلی آن نشان داده شود.

 • در مراسم اختتامیه جایزه صنعت روابط عمومی ایران صورت گرفت:

  همزمان با برگزاری پنجمین رخداد بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران، مراسم اختتامیه جایزه صنعت روابط عمومی ایران برگزار و نشان عالی روابط عمومی به خاطر عملکرد رسانه ای شرکت فولاد مبارکه به هادی نباتی نژاد مدیر روابط عمومی این شرکت اهدا شد.

 • مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در نشست مشترک شرکت فولاد مبارکه و شرکای تجاری کسب و کار (پیمانکاران توسعه) مطرح کرد: «شرکت فولاد مبارکه» با تزریق پروژه های پیمانکاری و طرح تحول دیجیتال حامی بخش خصوصی است.

 • مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه شرکت توانیر با اعمال برنامه مدیریت بار، حدود ۴۰ درصد نیاز برق فولاد مبارکه را محدود می‌کند، گفت: تولید محصول و تأمین نیاز بازار حتی با کاهش سهمیه برق در فولاد مبارکه انجام می‌شود.

 • رییس محیط زیست فولاد مبارکه به مناسبت هفته محیط زیست؛

  رییس محیط زیست فولاد مبارکه با اشاره به آلایندگی بسیار اندک فولاد مبارکه گفت: میزان انتشار آلایندگی‌ها در این شرکت بسیار کمتر از استانداردهای محیط زیستی است. به علاوه این آلایندگی توسط سازمان محیط زیست پیوسته رصد می‌شود.

 • معاون توسعه و بهره برداری فاضلاب آبفای اصفهان؛

  معاون توسعه و بهره برداری فاضلاب آبفای اصفهان گفت:شرکت فولاد مبارکه و ذوب آهن با شبکه گذاری، اقدام به استفاده از پساب شهری کرده اند چراکه شهرستانهای لنجان، مبارکه، فلاورجان و فولادشهر فاقد زیرساخت های شبکه فاضلاب بودند که این دو صنعت اقدام به احداث شبکه جمع آوری، خطوط انتقال و تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب نمودند.

 • رییس کمیسیون توسعه پایدار، محیط زیست و آب اتاق بازرگانی ایران؛

  رییس کمیسیون توسعه پایدار، محیط زیست و آب اتاق بازرگانی ایران گفت: شرکت فولاد مبارکه در مسیر توسعه و حفظ محیط زیست اقدامات قابل توجهی انجام داده است و باید اقدامات این شرکت در کاهش مصرف آب مثل بازچرخانی و تصفیه پساب ۹ شهرستان مجاور این شرکت بیش از پیش به جامعه اطلاع رسانی شود تا جامعه از اقدامات ارزنده زیست محیطی این شرکت در راستای بهره گیری از آبهای تجدیدپذیر مطلع شود.

 • معاون بهره‌برداری شرکت اعلام کرد؛

  شرکت فولادمبارکه موفق شد به بازده کیفی ۹۱ درصد در تولید محصولات خود دست یابد که از ابتدای راه‌اندازی فولادمبارکه تاکنون بی‌سابقه است و بازده کیفی همه واحدهایی را که در فرآیند تولید دخالت دارند نشان می‌دهد.

 • مدیر تکنولوژی و اجرای پروژه‌های فولاد سبا مطرح کرد؛

  مدیر تکنولوژی و اجرای پروژه‌های فولاد سبا درخصوص تعمیرات اساسی برنامه‌ریزی‌شده در مجتمع فولاد سبا گفت: با اقدامات صورت‌گرفته در زمینه تعمیرات اساسی برنامه‌ریزی‌شده در مجتمع فولاد سبا، امکان تولید ورق با ضخامت ۱.۵ و حتی ۱.۲ میلی‌متر در این مجتمع وجود خواهد داشت.

 • مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی شرکت فولاد مبارکه مطرح کرد؛

  مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه سهم برداشت کل صنعت از رودخانه زاینده رود بسیار ناچیز است، گفت: برداشت این شرکت از رودخانه زاینده رود همواره در کمترین مقدار ممکن قرار داشته است. همچنین این شرکت با تصفیه و انتقال پساب شهری ۹ شهر به فولاد مبارکه از آلودگی زیست محیطی منطقه جلوگیری کرد.

 • دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به فعالیت‌های شرکت فولاد مبارکه در راستای حفظ و سیانت از محیط زیست اظهار کرد: شرکت فولاد مبارکه جزو اولین شرکت‌هایی است که موفق به دریافت استاندارد ISO14000 (شامل استانداردهای بین‌المللی در رابطه با سیستم‌های زیست محیطی ) شده و روند سرمایه گذاری این شرکت در بحث محیط زیست به یک بنچ مارک برای صنعت فولاد تبدیل شده است.

 • رییس کمیسیون توسعه پایدار، محیط زیست و آب اتاق بازرگانی ایران گفت: شرکت فولاد مبارکه در مسیر توسعه و حفظ محیط زیست اقدامات قابل توجهی انجام داده است و باید اقدامات این شرکت در کاهش مصرف آب مثل بازچرخانی و تصفیه پساب ۹ شهرستان مجاور این شرکت بیش از پیش به جامعه اطلاع رسانی شود تا جامعه از اقدامات ارزنده زیست محیطی این شرکت در راستای بهره گیری از آبهای تجدیدپذیر مطلع شود.

 • بدون شک تحقق توسعه پایدار به معنای توسعه جوامع با در نظر گرفتن نیازهای کنونی، حفاظت از استعدادها و توانایی‌های موردنیاز آینده، نیازمند عزمی جدی در جهت حفظ، نگهداری و بهره‌برداری صحیح از محیط‌زیست است که بزرگ‌ترین موهبت الهی است.

 • حسین مدرسی فر گفت: گسترش طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه، تقریبا افزایش ۹۰ درصدی بهره‌وری در حوزه‌های یاد شده را به دنبال خواهد داشت.

 • معاون توسعه شرکت فولاد مبارکه در آیین افتتاح پل ریلی جدید مجتمع فولاد سبا مطرح کرد؛

  شرکت فولاد مبارکه با سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد ریالی اتصال پل ریلی جدید مجتمع فولاد سبا به راه آهن جمهوری اسلامی ایران را به بهره برداری رسانید تا علاوه بر حمل بار مطمئن به مجتمع فولاد سازی سبا و کاهش ترافیک از تلفات جرحی و فوتی که در سنوات گذشته رخ می داد، جلوگیری کند.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در آیین افتتاح پل ریلی جدید مجتمع فولاد سبا؛

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به پروژه اتصال پل ریلی جدید مجتمع فولاد سبا به راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: پل راه آهن فولاد سبا قبلا بسیار حادثه آفرین بود و در ارتفاع و عرض پل اشکالاتی وجود داشت که با ساخت این پل ریلی جدید علاوه بر توسعه زیرساخت ریلی در شهرستان لنجان بار ترافیکی محور مواصلاتی اصفهان کاهش پیدا کرده و از شدت خسارت های جرحی و فوتی کاسته خواهد شد.

 • فردا با حضور مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه انجام می شود؛

  پل رو گذر خط راه آهن فولاد سبا فردا با حضور مسئولین شهرستان لنجان و شرکت فولادمبارکه افتتاح خواهد شد.

 • آیین امضای تفاهم‌نامه سه جانبه انجام مطالعات ژئوفیزیک هوابرد میان سه شرکت فولادمبارکه، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با حضور حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولادمبارکه، علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، محمدیاسر طیب‌نیامعاون امور معادن شرکت فولادمبارکه، ایرج موفق رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان و تعدادی دیگر از مدیران ارشد سازمان زمین شناسی برگزار شد.

 • در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ هم‌زمان با رشد چشمگیر تولید شرکت بالاترین بازده کیفی محصولات شرکت در نواحی فولادسازی، نورد گرم، نورد سرد و فولاد سبا به دست آمد که منجر به کسب رکورد ۹۱ درصد در کل شرکت و بهبود ۲درصد نسبت به سال قبل گردید که این رکورد از ابتدای راه‌اندازی تاکنون بی‌نظیر است.

 • عظیمیان در آیین امضای تفاهم نامه فولاد مبارکه و ایرانسل مطرح کرد؛