فولاد مبارکه اصفهان (هلدینگ)

سرمایه ثبتی (میلیون ریال)
۲۰۹,۰۰۰,۰۰۰
خدمات و محصولات

1) بهره برداری از کارخانه فولادسازی مجتمع فولاد مبارکه واقع در 74 کيلومتری شهر اصفهان

2) انجام هرگونه فعاليت توليدی معاملاتی و بازرگانی اعم از داخلی و خارجی که بطور مستقيم يا غيرمستقيم با موضوع شرکت مرتبط باشد

3) اکتشاف،استخراج و بهره برداری از معادن فلزی و غير فلزی مورد نياز صنعت فولاد از جمله استخراج و فرآوری سنگ آهن ، دولوميت و توليد سنگ آهن دانه بندی ،کنسانتره و گندله از آن.

تلفن وبسایت ایمیل آدرس
۰۳۱-۵۲۷-۳۳۳۳۳ http://www.msc.ir استان اصفهان ، شهر مباركه، صندوق پستي 161-84815
توضیحات
اسرافیل احمدیه خانه سر رییس هیات مدیره
حمیدرضا عظیمیان نایب رییس هیات مدیره
محمد زارع پوراشکذری عضو هیات مدیره
محمود اکبری مزرعچه عضو هیات مدیره
غلامحسین تقی نتاج ملکشاه عضو هیات مدیره

 

سهام داران اصلی شرکت

ردیف سهامدار نوع میزان سهام (درصد)
1 سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران حقوقی 17.19
2 سرمایه گذاری صدر تامین حقوقی 9.51
ردیف سهامدار نوع میزان سهام (درصد)
3 بانک رفاه کارگران حقوقی 3.18
4 سرمایه گذاری استان تهران حقوقی 3.07

مدیران

مدیران سابق

نام و نام خانوادگی سمت تاریخ
حمید رضا عظیمیان مدیرعامل تا

صورت مالی

فولاد

خبر های این شرکت
 • کارشناس تعمیرات واحد توزیع سیالات فولاد مبارکه خبر داد:

  ناحیۀ انرژی و سیالات فولاد مبارکه بنابر رسالت خود در حفظ اصول ایمنی و کاهش خطراتِ 10 ایستگاه تزریق گاز کلر در شرکت، پروژهای را تحت عنوان بهینه سازی و اصلاح اتاقکهای تزریق گاز کلر با موفقیت اجرا کرد.

 • در تقویم رسمی کشورمان از 29 مهرماه به عنوان روز ملی صادرات یاد شده است. فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین تولیدکنندۀ فولاد کشور، همواره علاوه بر تأمین بازارهای داخلی در صحنۀ بین المللی نیز حضوری موفق داشته و توانسته برای ذی نفعان شرکت سودآوری بیشتر و برای کشور نیز ارز آوری مناسبی داشته باشد.

 • مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه بیان کرد: صورت‌های مالی شرکت فولاد مبارکه به دلیل اینکه در بورس کالا حضور دارد؛ و تمامی اطلاعات مالی آن در سامانه کدال بورس افشا می‌شود، شفاف است.

 • ایرج ترابی مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه در دیدار با تعدادی از نمایندگان رسانه های مکتوب اظهار کرد: انعکاس اقدام های انجام شده در فولادمبارکه، از بایگانی شدن علم و دانش پدید آمده جلوگیری میکند.

 • در تقویم پرافتخار فولاد مبارکه، 26 مهرماه از درخشش خاصی برخوردار است، زیرا پس از حضور موفق در جایزۀ تعالی اروپا (سال 94)، این شرکت در 26 مهرماه سال 97 برای اولین بار به عنوان یک شرکت ایرانی موفق به کسب سطح زرین جایزۀ EFQM اروپا شد؛ افتخاری که نشئت گرفته از رقابت پذیری و قابلیتهای سازمان در ارائۀ الگوی مدیریتی در سطح بین المللی است.

 • یکی از موانع اساسی در زنجیره فولاد، چالش قیمت گذاری بین دو قسمت زنجیره فولاد، یعنی معدن و تولیدکنندگان فولاد است؛ چالشی که با توجه بیشتر به منافع کشور و نه تمرکز بر افزایش منافع بنگاه ی، قابل حل است. انجمن تولیدکنندگان فولاد اعتقاد دارد ریشه اصلی نارضایتی برخی از شرکت‌های معدنی از قیمت‌های فعلی، غیرواقعی بودن قیمت شمش به دلیل اعمال سیاست‌های کنترلی است و نه ضرایب موجود. با واقعی شدن قیمت شمش فولادی در بورس کالا، قیمت سایر محصولات زنجیره فولاد نیز به سطوح واقعی خواهد رسید و سود متوازن در زنجیره فولاد دوباره برقرار خواهد شد.

 • مدیرعامل فولاد مبارکه تاکید کرد:

  حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه در بازدید از مجموعه ورزشی صفائیه اظهار داشت: توجه به ورزش کارکنان و خانواده های ایشان و همچنین ورزش قهرمانی به جهت ترویج روحیه نشاط و سلامتی در شرایط فعلی کشور از اهمیت زیادی برخوردار است.

 • در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال؛

  گروه فولاد مبارکه اصفهان متشکل از شرکت‌های فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان و فولاد سنگان در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، نشان‌های عالی این اجلاس را درو کردند.

 • رسول سرائیان مدیرعامل شرکت ایریسا گفت: با توجه به چالش‌های صنعت فولاد در عرصه رقابت، هزینه، تنوع محصول و مسیری که مشتریان ما داشتند، در نهایت باعث شد تا فولادمبارکه به سمت هوشمند سازی برود.

 • رویداد 3S توسط پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و با همکاری شرکت فولاد مبارکه، دانشگاه تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و ایریسا در قالب Reverse Pitch برگزار و چالش‌های فولاد مبارکه در تحول دیجیتال در آن مطرح شد.

 • معاون تکنولوژی فولادمبارکه اصفهان در حاشیه برگزاری پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال اظهار کرد: فولاد مبارکه مفتخر شده است امسال نیز نشان عالی مدیر سال را دریافت کند‌.

 • عضو کمیسیون امنیت داخلی در مجلس شورای اسلامی:

  امروز قدرت الله حمزه ای نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ و عضو کمیسیون شوراها و امنیت داخلی در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه در جلسه مشترکی با حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه مباحث حوزه صنعت فولاد کشور و راهکارهای تسهیل فرایند تولید را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

 • صنعت فولاد کشور صنعتی صادرات محور محسوب میشود و به همین دلیل، برنامه ریزی جهت افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها امری کلیدی برای توسعهآن است. با توجه به اهمیت به کارگیری فناوری های به روز و پیشرفته در واحدهای فولادی کشور و همگام شدن با روند جهانی پیشرفت این صنعت، امروزه مقوله مدیریت تکنولوژی به مقوله ای اثرگذار در مدیریت صنعت فولاد بدل شده است.

 • با توجه به نقش تعیین کننده صنعت فولاد در رشد اقتصادی کشور، چشم اندازهای روشنی برای توسعه این صنعت در برنامه های کلان توسعه کشور ترسیم شده، اما تامین نشدن زیرساخت های مناسب برای تامین مواد اولیه و همچنین دسترسی نداشتن به قطعات یدکی موردنیاز واحدهای تولیدی به سبب تشدید تحریم‌ها تردیدهایی در تحقق این چشم اندازها ایجاد کرده است. شرکت فولاد مبارکه بزرگترین واحد فعال در عرصه صنعت فولاد کشور به شمار می‌رود.

 • شرکت فولاد مبارکه امسال معادل ۱۵ درصد رشد درآمد برای شرکت پیش‌بینی کرده است، این در حالی است که در سال گذشته فروش فولاد مبارکه به بیش از ۷ میلیون تن افزایش یافت و میزان صادرات این شرکت به یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار تن رسید.

 • با تلاش کارکنان بلندهمت واحد حمل و فرآوری سرباره شرکت فولاد مبارکه، زمان توقفات ناشی از حمل سرباره در کورههای قوس الکتریکی، با ثبت تعویض تعداد 20 هزار و 793 پاتیل سرباره کوره قوس الکتریکی و تعداد 2 هزار و 832 پاتیل سرباره واحد عملیات ثانویه به 6 ثانیه به ازای هر ذوب کاهش یافت و برگ زرین دیگری به افتخارات شرکت افزوده شد.

 • با طراحی و ساخت تجهیز رول تانگ حمل غلتک در مجتمع فولاد سبا، از این پس عملیات حمل و جابه جایی غلتک در این واحد با ضریب ایمنی و دقت و سرعت بیشتر انجام خواهد شد.

 • آیین تقدیر از صادرکنندگان عرصه بازگشت ارز به کشور با حضور ۵۰ صادر کننده نمونه شب گذشته برگزار و از حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولادمبارکه تقدیر شد.

 • مدیر عامل گروه فولاد مبارکه در نشست مشترک با انجمن تولیدکنندگان لوله های فولادی و پوشش خطوط انتقال، بر اهمیت تعامل بیشتر میان این دوبخش، بررسی راهکارهای رفع مشکلات خریدارانِ ورقهای فولادی و تامین مواد اولیه این شرکتها که همگی جزو مشتریان بزرگ فولاد مبارکه اصفهان هستند، تأکید کرد.

 • با بهینه‌سازی فرایند تأمین و ذخیره آب گرم بهداشتی در مرکز طبخ شماره یک فولاد مبارکه به میزان 25 درصد، بازدهی این بخش افزایش یافت.

 • باسکول تمام فلز درب غربی مجتمع فولاد سبا که به علت عمر و فرسودگی بالا مشکلات زیادی ایجاد می‌کرد، با کمترین هزینه و با بهره‌گیری از توان کارشناسان داخلی بازسازی و بهینه‌سازی شد.

 • در آستانه بیست و نهمین سالروز تاسیس هلدینگ فولاد متیل، مجتبی مهدیان مدیرعامل این گروه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه‌آفرینان دوران دفاع مقدس گفت: امروز یادآور به بار نشستن اندیشه تأسیس نهادی است که رسالت اصلی آن، علاوه بر رونق بخشیدن به صنعت کشور، ارائه خدمات مطلوب به خانواده بزرگ فولاد ایران عزیزمان است.

 • در شرایط تحریم، تولید انواع محصولات فولادی که زمانی از محل واردات تامین می‌شد بسیار مهم است، اما اهمیت تامین و تعمیر تجهیزات خطوط تولید این محصولات نیز کمتر از تولید محصول نیست.

 • معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه مطرح کرد:

  هم‌زمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، جلسه کمیته ایثارگران شرکت فولاد مبارکه با حضور معاون نیروی انسانی و اعضای کمیته ایثارگران برگزار شد.

 • معاون بهره برداری فولاد مبارکه معتقد است اگرچه تحریم‌ها، شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های تأمین مواد اولیه و انرژی، به‌ویژه در فصل گرم سال، عرصه را بر پولادمردان فولاد مبارکه سخت کرد و کاهش تولید آهن اسفنجی و فولاد خام نسبت ‌به مدت مشابه سال قبل را رقم زد، اما مدیریت و کارکنان شرکت فولاد مبارکه در همین شرایط اجازه ندادند در سال جهش تولید در داخل کشور با کمبود انواع محصولات فولادی تخت مواجه شویم.

 • در شهریورماه سال جاری صورت گرفت؛

  در شهریورماه، آخرین ماه از فصل تابستان ۱۳۹۹ کارکنان نواحی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم و نورد سرد فولاد مبارکه و همچنین شرکت‌های فولاد هرمزگان و فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری به رکوردهای تازه‌ای در تولید روزانه و ماهانه دست یافتند و گام‌های استواری برای تحقق اهداف سالانه خود برداشتند.

 • ‍ در دیدار فرماندار و دادستان شهرستان مبارکه با مدیرعامل فولاد مبارکه تاکید شد؛

  حجت الاسلام محرابی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مبارکه به همراه اصغر هدایت فرماندار این شهرستان روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه در جلسۀ مشترکی با عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه، ضمن گفت و گو و تبادل نظر در خصوص راهکارهای تعامل هرچه بیشتر بین منطقه و صنعت با اهدای یک جلد کلام الله مجید و لوح تقدیر به مدیرعامل فولاد مبارکه از همکاری های این صنعت با شهرستان مبارکه تجلیل نمودند.

 • مدیـــر ناحــــیه فولادسازی و ریخته گری مداوم فولاد مبارکه عنوان کرد:

  چهارم مهرماه خجسته سالروز افتتـــاح رســـمی اولیـــن کــوره قــوس الکتــریکی در فــــولاد مبـــارکه اســت؛ روزی که پولادمردان فولاد مبارکه در کوره شماره 4 ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم فولاد مبارکه حماسه آفریدند و اولین برگ از دیوان پرافتخار این شرکت را ورق زدند.

 • نخستین نشست کمیته ارتقای ایمنی شرکت فولاد مبارکه در سال 99 با محوریت چالش‌های ایمنی با توجه به شیوع ویروس کرونا با حضور معاون بهره برداری، مدیر ارشد تولید و مدیران نواحی مختلف شرکت فولاد مبارکه برگزار شد.

 • با برنامه ریزی و تلاش مدیریت و کارکنان سختکوش شرکت فولاد تاراز چهارمحال و بختیاری در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ تولید محصول جدید Tin Organic Coating) TOC )با کیفیت مطلوب از سر گرفته شد.

 • معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه تاکید کرد:

  درحالی که سایه شدیدترین تحریم‌ها بر اقتصاد ایران سایه افکنده، جهش تولید، به عنوان استراتژی اصلی پیش روی اقتصاد کشور قرار گرفته و بخش‌های مختلف صنعتی و تولیدی به خوبی به این نکته پی برده اند که نه تنها نباید متوقف شوند، بلکه باید مسیری رو به توسعه را طی کنند. نباید این واقعیت را نیز از ذهن دور داشت که وضعیت کنونی با نقطه مطلوب فاصله دارد؛ چراکه طی سه سال گذشته، رشد بخش واقعی اقتصاد کشور منفی بوده و صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده این روند تا پایان سال 99 در اقتصاد ایران ادامه یابد و رشد اقتصادی به منفی 5 درصد برسد؛ البته نباید شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا را نیز در این زمینه از یاد برد.

 • رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از حمایت فولاد مبارکه در تامین رایگان اکسیژن بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه را به‌عنوان اقدامی راه‌گشا و ارزشمند یاد کرد.

 • بهینه‌سازی کوره شماره 7 ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه با کیفیت مطلوب و ضریب ایمنی بالا انجام شد.

 • مدیر خرید مواد اولیه و انرژی فولاد مبارکه عنوان کرد:

  مدیر خرید مواد اولیه و انرژی فولاد مبارکه مدیریت کسری مواد اولیه، استخراج حداکثری از همه واحدهای معدنی به‌صورت ماهانه توسط وزارت صمت و حذف دلالان از چرخه مواد اولیه را بهترین راهکارهای جبران کسری کنسانتره و گندله عنوان کرد و گفت: در همین راستا شناسایی و اکتشاف معادن سنگ‌آهن در دستور کار فولاد مبارکه است.

 • با ثبت رکوردهای جدید در ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه صورت گرفت؛

  کارکنان ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه علی‌رغم مشکلات و محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و تحریم‌ها، در سال جهش تولید با ثبت رکوردهای ماهانه و روزانه، حماسه آفریدند.

 • سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون تعاون و امور اجتماعی و رییس اداره اشتغال این بنیاد به همراه معاون نیروی انسانی و مدیر امور اداری شرکت فولاد مبارکه در جلسه‌ای مشترک بر اهمیت تعامل هرچه بیشتر این دو نهاد تاکید کردند و راهکارهای ارتقای سطح همکاری طرفین را مورد بررسی قرار دادند.

 • برای اولین بار در کشور، با همکاری کارکنان مدیریت متالورژی و روش‌های تولید (تروپروسس)، فولادسازی، نورد گرم، آزمایشگاه، برنامه‌ریزی کنترل کیفی و فروش فولاد مبارکه، تولید ورق‌های فولادی گرم نوردیده به ضخامت‌های 12 و 14 میلی‌متر، گرید ASTM A204GR.B با موفقیت انجام شد.

 • معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه خبر داد؛

  معاون بهره‌برداری فـولاد مبارکه، از چشم‌انداز روشن تولید در فـولاد مبارکه و بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت‌هـای تولیــد در ایـن شـرکت خبر داد.

 • خط تولید ورق رنگی با ظرفیت اسمی ۱۰۰ هزار تن در سال توسط شرکت C.M.I طراحی و نصب و با همکاری کارکنان شرکت در ۲۲ شهریور سال ۸۲ به بهره‌برداری رسید. در واحد ورق رنگی شرکت فولاد مبارکه از ابتدای راه‌اندازی تاکنون بیش از یک میلیون و ۵۷۵ هزار تن محصول را روانه بازار مصرف کرده است.

 • محسن رضیعی معاون اقتصادی مالی شرکت فولادمبارکه گفت: این شرکت در نظر دارد با توجه به ارزندگی بالای سهام خود، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های بورسی برای اولین بار اقدام به خرید سهام خزانه نماید.

 • حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولادمبارکه در حاشیه افتتاح مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران- ایمینو گفت: خوشحالیم که امروز اولین مرکز استارتاپی بخش معدن و صنایع معدنی افتتاح و راه اندازی شد.

 • احداث شبکه فاضلاب مبارکه در سال ۶۲ آغاز و تا سال ۹۲ با اعتبارات دولت ۳۰درصد آن پیش رفت. پس از قراردادی که شرکت آب و فاضلاب استان با فولاد مبارکه منعقد ساخت و این شرکت پای کار آمد، سرعت اجرای شبکه فاضلاب ۱۴ برابر شد و پروژه‌ای که در طی ۳۰ سال ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، امروز با سرمایه‌گذاری فولاد مبارکه، همکاری شرکت آب و فاضلاب و حمایت مسولان منطقه به بیش از ۹۵ درصد پیشرفت رسیده است. فولاد مبارکه علی‌رغم توافق اولیه، شهرهای دیگر را هم پوشش داده و فراتر از تعهدات خود کار کرده است. اجرای این پروژه واقعا قابل‌تقدیر است.

 • در راستای توسعه سالن فولادسازی فولاد مبارکه انجام شد؛

  ​عملیات حساس و سنگین تغییر مسیر داکت‌های هواساز کوره‌های پاتیلی سالن فولادسازی فولاد مبارکه که در مسیر توسعه این سالن قرار داشتند، بدون هرگونه توقف در روند تولید، در ارتفاع ۴۸ متری با موفقیت انجام شد.

 • هم‌زمان با افزایش ظرفیت خطوط تولید در فولاد مبارکه نیاز به مواد اولیه (کنسانتره) افزایش یافته است. کنسانتره یکی از مواد ورودی این شرکت است که پارامترهای کیفی آن بر تولید محصول تاثیر مستقیم دارد؛ اما کیفیت مواد اولیه چگونه ارزیابی می‌شود؟

 • با سرمایه گذاری فولاد مبارکه صورت گرفت؛

  با حضور معاون وزیر صمت، استاندار اصفهان، مدیرعامل فولاد مبارکه، امام‌جمعه، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان و جمعی از مسولان این شهر، کلنگ طرح توسعه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در دو فاز و با ظرفیت اشتغال‌زایی برای ۱۰۸۰ نفر، با سرمایه‌گذاری فولاد مبارکه به زمین زده شد.

 • محمدمهدی مرندی گفت: با تلاش کارکنان سخت‌کوش واحد فولادسازی و ریخته‌گری مداوم کیفیت تختال‌های بدون عیب در مردادماه به ۹۳.۵درصد افزایش یافت.

 • نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

  سید محسن دهنوی، نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه و در جلسه مشترک با مدیرعامل فولاد مبارکه و خانم صالحی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در خصوص نوسان قیمت میلگرد و سیمان در بازار تصریح کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد این مشکل از جانب تولید نیست و مسئله توزیع است.

 • هم‌زمان با هفته دولت، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور به همراه استاندار و جمعی از مسئولان استان چهارمحال و بختیاری از واحدهای آهن‌سازی، انباشت و برداشت و روند اجرای پروژه بریکت‌سازی و فولادسازی شرکت فولاد سفیددشت بازدید کرد.

 • در بازدید از ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم مطرح شد:

  مدیرعامل فولاد مبارکه با حضور در جمع مدیران، کارکنان و پیمانکاران ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم از روند اجرای پروژه جایگزینی تکنولوژی و تجهیزات کارگاه گاززدایی (VOD) به‌جای سیستم (DH) و محل اجرای توسعه سالن فولادسازی بازدید کرد.

 • معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه مطرح کرد:

  تشدید تحریم‌های بین‌المللی علیه بخش‌های مختلف اقتصاد ایران، به‌ویژه صنایع معدنی با محوریت فولاد، امسال را به سالی خاص برای تولید تبدیل کرده است. از یک سو، حلقه تحریم‌ها تنگ‌تر شده و تولیدکننده‌ها در برخی از بخش‌های مرتبط با تامین ارز موردنیاز مواد اولیه با مشکل مواجه‌اند؛ و از سوی دیگر، ضریب خوداتکایی در کشور روزبه‌روز در حال افزایش است و چرخ بسیاری از صنایع را به حرکت درآورده است. با این همه از ابتدای سال، وضع محدودیت‌های بین‌المللی علیه اقتصاد ایران از یک سو و شیوع ویروس کرونا از سوی دیگر بسیاری را در تحقق شعار سال، یعنی «جهش تولید»، با شک و تردید مواجه کرده بود. در این میان، زنجیره تولید در برخی از بخش‌های معدن و صنایع معدنی، به‌ویژه در فولاد کشور، به شکل عینی این شعار را محقق ساخته‌ و تولید چند برابری در چهارماهه ابتدای سال جاری مؤید این نکته است.

 • اسرافیل احمدیه خانه سر به شرکت فولاد مبارکه اصفهان پیوست و فعالیت خود را در این شرکت آغاز کرد.

 • با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، غریب پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو، نماینده مردم شهرستان مبارکــــه در مجلــــس شـــــورای اسلامی، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره فولاد مبارکه، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان مبارکه از خط تولید انبوه تختال API ویژه ساخت لوله های انتقال نفت و گاز ترش رونمایی شد.

 • معاون هماهنگ‌کنندۀ پدافند غیرعامل کشور در جریان برگزاری همایش پدافند غیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: تحریم شرکت فــــولاد مبارکه گــــواه عظمت و اهمیــــت ایــــن شـــرکت اســــت؛ بنابراین باید با هوشیاری کامل در حفظ و حراست و تداوم تولید آن کوشا باشیم.

 • سیدضیاء ایمانی به شرکت فولاد مبارکه اصفهان پیوست و فعالیت خود را در این شرکت آغاز کرد.

 • مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: قطعا اعمال تحریم ها بر صنعت فولاد و دیگر بخش ها اثر گذاشته اما این تاثیرات به حداقل رسیده است.

 • تولید فولاد خام در سال 2018 میلادی به 1808 میلیون تن رسید که در این میان ایران با تولید 24.7 میلیون تن حدودا 1.4 درصد تولید فولاد خام جهان را در اختیار گرفت.