کد خبر 478439

چرا کرونای مسئولان زودتر درمان می‌شود؟

وزیر بهداشت گفت: اینکه مسئولانِ مبتلا به کرونا زودتر از مردم عادی درمان می‌شوند، به خاطر این است که زودتر به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سعید نمکی وزیر بهداشت امروز در نشست مشترک استانداران و رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌های سراسر کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا مسئولانی که به کرونا مبتلا می‌شوند، زود درمان می‌شوند اما طول درمان مردم عادی بیشتر زمان می‌برد، اظهار کرد: این اظهار نظر غیرمنصفانه‌ای است. ما سردارانی را در نظام سلامت از دست داده‌ایم که اینها آگاه‌ترین افراد در دانش روز بودند. هفته گذشته ۳ عزیز دیگر را در نظام سلامت از دست دادیم و برای همین می‌گویم که این حرف منصفانه‌ نیست.

نمکی تاکید کرد: اکثر بیماران عادی دیر به مراکز درمانی می‌آیند و به همین دلیل روند درمانی آنها سخت می‌شود اما مسئولان چون به محض ابتلا به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند، درمانشان راحت تر و سریع‌تر است.

 در این زمینه بخوانید:

نمکی: آغاز آزمایش واکسن کرونا بر روی انسان به‌زودی

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ....
  داروهای سازمان بهداشت جهانی به مردم نمیرسه و ویژه مسئولانه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مگه همین آقای وزیر و معاونینش چپ و راست به مردم نمیگفتند به مراکز درمانی مراجعه نکنید و خودتون رو توی خونه قرنطینه کنید؟ پس ظاهرا داروها رو خرج آقایون مسئولین میکنند