کد خبر 496960

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

آپارتمان‌های سعادت آباد تهران چند؟

گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان‌هایی که طی یک ماه اخیر در سعادت آباد تهران معامله شده است، می‌پردازد؛

اقتصاد آنلاین سیده زهرا محمودی؛ سعادت آباد یکی از محله‌های منطقه2 شهرداری در شمال غرب تهران است؛ قیمت مسکن در این محله نسبت به متوسط قیمت مسکن در تهران بالاتر است؛ آپارتمان‌های این محله براساس متراژ، سن، کوچه و خیابانی که ساختمان در آن واقع شده است، امکانات بنا، مواد و مصالح آپارتمان و... قیمت‌گذاری می‌شود. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت واحدهایی که طی یک ماه اخیر در سعادت آباد تهران معامله شده است، می‌پردازد.

* لازم به یادآوری است که قیمت‌ها بر اساس معاملات انجام‌ شده طی یک ماه اخیر (بر اساس آمار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) است. اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌های درج‌شده ندارد و این جدول فقط نمونه‌ای از خرید و فروش‌هایی است که در هر یک از محله‌ها انجام شده و به طور مطلق بیانگر میانگین نرخ مسکن در محله یادشده نیست.

قیمت مسکن

یک خانه 130متری و 18سال ساخت در بلوار ذبیحی متری 49میلیون و 489هزار تومان معامله شد. واحدی 119متری و 15سال ساخت در خیابان شکوفه نیز متری 50میلیون و 420هزار تومان به فروش رسید.

برای خرید خانه‌ای 88متری و 4سال ساخت در خیابان چهارم 6میلیارد و 530میلیون تومان هزینه پرداخت شده است. قیمت مسکن برای خرید یک دستگاه آپارتمان 139متری و 10سال ساخت در خیابان بهزاد 50میلیون و 978هزار تومان در هر متر مربع بود.

یک واحد آپارتمان 128متری و 24سال ساخت در خیابان شهید جوریکی متری 35میلیون تومان و واحدی 97متری و 19سال ساخت در خیابان شکوفه متری 38میلیون و 85هزار تومان معامله شد.

قیمت واحدهای نوساز سعادت آباد

آپارتمان‌‌های نوساز معمولا با قیمت بالاتری به فروش می‌رسد. یک واحد آپارتمان 180متری و نوساز در کوچه دشت بهشت متری 125میلیون تومان فروخته شد. برای خرید واحدی 230متری و نوساز در خیابان شبنم نیز 102میلیون و 173هزار تومان در هر متر مربع هزینه پرداخت شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ابراهیم
  ۵ ۲

  فقــط دوتا قانون مستحکم میخواد یکی هر کدملی یک خانه یعنی اگر کسی خونه دوم یا سوم داره باید نصفشو مالیات بده و دومیش اینکه هرسند تازه ای که خرید و فروش میشه تا ده سال نشه دوباره بنام کس دیگری زد و معامله بشه یعنی دلال بازی تموم براحتی قیمت ملک شصت درصد دیگه کاهش پیدا خواهد یافت

 • رضا
  ۰ ۱

  سلام خواهش می کنم جنت آباد مرکزی هم قیمت بزنید 12سال ساخت 8 واحد 83 متری ممنونم

 • ناشناس
  ۰ ۱

  ناشناس باید بریم بمیریم دیگه

 • ایلی
  ۱ ۰

  ازینور دارن از آلودگی هوا خفه می شن از اونور قیمتاروز بروز بالا می ره .خلایق هرر چه لایق

 • املاک
  ۱ ۰

  تمام این قیمتها دروغ محض تا 30 درصد زیر این قیمت هم نمیخرن از صبح تا شب توی مغازه میشینیم یه نفر نمیاد حالمون رو بپرسه

 • حسین
  ۱ ۰

  من میگم قیمت خانه در ایران زیاده چون نرخها ودرامد بر اساس قیمت ریال محاسبه میشه