{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 434467

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

به دنبال برداشته شدن ممنوعیت‌های رفت و آمد پس از کنترل ویروس کرونا، مردم سراسر جهان برای حفظ امنیت خود به سوی استفاده از خودروهای شخصی برای تردد روی خواهند آورد، و به سبب آن، تقاضا برای خرید خودرو به سرعت افزایش خواهد یافت.

اقتصاد آنلاینمهسا نجاتی؛ به گزارش بلومبرگ، پس از برداشته شدن دستور در خانه ماندن، همه ما به دنبال استقلال شخصی برای محافظت از خانواده‌های خود در برابر ویروس کرونا خواهیم بود. ممکن است خودرو، به اندازه استفاده از ماسک، ضروری به شمار رود.

گفتنی است که فروش خودرو در چین از سر گرفته شده و با کاهش محدودیت‌های رفت و آمد، دلالان با بازگشت سریع تقاضا برای خرید خودرو، غافلگیر شده‌اند.

یکی از کارشناسان معتقد است که این عمل، عقلانی به شمار می‌رود. افرادی که در گذشته از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و مترو استفاده می‌کردند، ممکن است مدتی به دلیل شرایط ایجاد شده، استفاده از آنها را مناسب ندانند. رها کردن استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی از نظر محیط زیست و ایجاد ترافیک وحشتناک است، اما پس از یک بحران بهداشت عمومی، مردم با استفاده از خودروهای شخصی خود، احساس امنیت بیشتری خواهند کرد.

در نمودار ارائه شده، میزان فروش هفتگی خودرو در چین را مشاهده می‌کنید؛

فروش خودرو در چین افزایش یافت

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری