کد خبر 396694

تصاویر جدید سایپا کوییک آر منتشر شد

به تازگی وبسایت رسمی شرکت «سایپا» تصاویر جدیدی از «کوییک آر» (Quik-R) را منتشر کرده و برخی جزئیات جدید نیز به واسطه این عکس ها نمایان شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از اسب بخار، بر اساس تصاویر موجود، کوییک آر که در پارس خودرو تولید می شود از نظر فنی و امکاناتی تفاوت چندانی با نمونه سایپایی ندارد و بیشترین تغییرات در بحث ترکیب رنگ بدنه و کابین اتفاق افتاده است. در کابین کوییک دو رنگ، تزیینات نقره ای رنگ سابق به رنگ قرمز در آمده اند و دستگیره ها، قاب روی داشبورد و بعضی از اجزای کوچک به تریم دو رنگ مشکی و قرمز مزین شده اند.

همچنین صندلی های خودرو که مانند گذشته پارچه ای هستند، با بافت های قرمز و مشکی تولید شدند تا هماهنگی بیشتری با سبک کوییک آر داشته باشند. البته سایپا هنوز مشخص نکرده که این ترکیب رنگ کابین برای همه نمونه های کوییک آر ثابت است یا خیر؟ زیرا این خودرو قرار است تا با ترکیب رنگ های مختلفی تولید شود.

چند وقتی است که سایپا پیش فروش کوییک آر را آغاز کرده و می خواهد تا این خودرو را با تولید در پارس خودرو از اواخر سال جاری به جاده های کشور بفرستد. این هاچ بک کراس در بخش بیرونی با ترکیب رنگ جدیدی همراه شده و برخی اجزای آن با رنگ متفاوتی از سایر اجزای بدنه تولید می شوند. همچنین قرار است تا بر خلاف سایر کوییک های دنده ای، این نمونه با رینگ آلومینیومی عرضه گردد که احتمالا از رینگ های جدید گروه X200 برای کوییک آر نیز استفاده خواهد شد.

کوییک کوئیک

کوییک آر (Quik-R) به پیشرانه ۱٫۵ لیتری ۴ سیلندر ۸ سوپاپ مجهز است که ۸۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر تولید می نماید. این توان به وسیله جعبه دنده ۵ سرعته دستی به چرخ های جلو منتقل می شود. این خودرو قرار است تا با ویژگی های ذکر شده در زیر به دست مشتریان برسد:

ترکیب رنگ دوگانه بدنه و کابین

رینگ آلومینیومی ۱۴ اینچی

دو کیسه هوا

ترمز ABS-EBD و BA

فرمان هیدرولیک

آینه ها و شیشه های برقی

سنسور پارک عقب

صندلی های تاشو عقب

قابلیت ISO FIX صندلی

مه شکن جلو و عقب

سیستم تهویه الکتریکی و دستی

دماسنج

و…

احتمال داده می شود که با توجه به پیش پرداخت اعلام شده برای کوییک آر و بهای رسمی کوییک دنده ای معمولی، نمونه دو رنگ کوییک با قیمتی فراتر از ۶۵ میلیون تومان به بازار عرضه شود.

  • کوییک کوئیک
  • کوییک کوئیک
  • کوییک کوئیک
  • کوییک کوئیک
  • کوییک کوئیک
  • کوییک کوئیک
  • کوییک کوئیک
  • کوییک کوئیک
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری