کد خبر 479589

فرصت شرکت در «جشنواره مجازی زنگ هشدار کرونا» بانک صادرات تا ۱۵آذرماه

​فرصت شرکت دانش‌آموزان برای شرکت در «جشنواره مجازی زنگ هشدار کرونا» و آشنایی هرچه بیشتر با روش‌های کنترل و همزیستی با این ویروس خطرناک، تا ۱۵ آذرماه فراهم است.

به گزارش اقتصادآنلاین، «جشنواره مجازی زنگ هشدار کرونا» با حمایت بانک صادرات ایران در راستای آگاهی بخشی و توانمندسازی دانش‌آموزان هفت تا ١٨ سال برای مقابله با ویروس کرونا در حال برگزاری است و تا ١٥ آذرماه سال جاری ادامه دارد.

این جشنواره از تیرماه سال جاری با هدف آگاهی بخشی و ارتقای سطح هوشیاری دانش‌آموزان در مواجهه با شیوع بیماری کرونا آغاز شده در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسالان محورهای مختلفی را مورد توجه قرار داده است.

این جشنواره در بخش کودک و نوجوان با چهار محور «آزمایشگاه ایده»، «جوانه‌های جهادگر»، «کرونای رنگی» و «کرونامند» عرصه‌های رقابتی مختلفی را برای بهبود توانایی دانش‌آموزان در حفظ سلامت و تندرستی خود و اطرافیان فراهم کرده که به ترتیب رقابت ایده‌های خلاقانه و کارآفرینانه، نمایش فعالیت‌های داوطلبانه و جهادی، رقابت هنری و علمی در مواجهه با ابعاد مختلف چالش‌های ایجاد شده در زمان شیوع بیماری کرونا را شامل می‌شود. در این جشنواره برای بزرگسالان (معلمان و فعالان دانش‌آموزی) نیز بخش «گوش بزنگ» در نظر گرفته شده که عرصه نمایش فعالیت کسب و کارهای موفق و استارت‌آپ‌ها در زمینه آموزش و غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان را نیز فراهم کرده است.

شرکت در «جشنواره مجازی زنگ هشدار کرونا» برای تمامی دانش‌آموزان رایگان است. جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توان به سایت جشنواره به نشانی: www.zangecorona.com، صفحه اینستاگرامی:  https://instagram.com/zangecorona?t=nametag  مراجعه کرد.

در پایان این جشنواره به قید قرعه جوایز ارزشمندی به برندگان هر بخش ارائه خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر