کد خبر 468284

مدیرعامل بیمه آسیا در دیداربا شبکه فروش سرپرستی منطقه سه:

فروش اینترنتی بیمه نامه‌های آسیا با مشارکت شبکه فروش

مسعود بادین ، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا و هیات همراه در حاشیه برگزاری مجمع فصلی منطقه سه با اعضای انجمن صنفی نمایندگان حقیقی و حقوقی منطقه سه دیدار کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین، مسعود بادین، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با تبریک موفقیت‌های اخیر بیمه آسیا به شبکه فروش گفت: موفقیت‌های به دست آمده به دلیل همدلی کارکنان و تلاش شبکه فروش بزرگ و توانمند بیمه آسیاست ؛باید قدر این همدلی و هم یاری را بدانیم و شخصا قدردان زحمات شبکه فروش حرفه ای بیمه آسیا هستم.

مدیرعامل بیمه آسیا با تاکید بر فروش اینترنتی بیمه نامه‌ها، اظهار داشت: باید با آمادگی کامل به این موضوع ورود و چالش‌های موجود در این بخش را به صورت جدی و با مشارکت  شبکه فروش بررسی کنیم.

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا مشارکت نمایندگان در بحث تبلیغات را ضروری دانست و بیان داشت: نمایندگان باید در این حوزه وارد عمل شوند و از ظرفیت‌های خود استفاده کنند و به طور حتم شرکت از آنها پشتیبانی خواهد کرد و در این خصوص به مدیریت روابط عمومی ابلاغ گردید با برنامه ریزی و هماهنگی با شبکه فروش، در این راستا اقدام کند.

مسعود بادین با تصریح این موضوع که شبکه فروش باید در سود و زیان شرکت خود را سهیم بداند، گفت: فعالیت نمایندگان باید به صورت جدی آنالیز شود و با شناسایی نمایندگان فعال تر، به صورت مناسب و بهتر از آنان حمایت شود.

مدیرعامل بیمه آسیا با تاکید بر وفاداری نمایندگان ، اظهار داشت : بی تردید در بحث های حمایتی، شرکت از نمایندگان وفادار و متعصب نسبت به بیمه آسیا، به صورت همه جانبه و جدی حمایت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر