کد خبر 460136

پیام تبریک مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت سالروز ورود آزادگان

همزمان با ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ، رضا دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت در پیامی این روز خاطره انگیز را به اسوه های صبرو مقاومت ۸ سال دفاع مقدس تبریک گفت.

به گزارش اقتصادآنلاین، متن پیام رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت به شرح زیر است:

صبر و استقامت آزادگان به اسلام آبرو بخشید"  (مقام معظم رهبری)

۲۶ مرداد سال ۱۳۶۹ یادآور ورود پرستوهای مهاجر به میهن اسلامی و نماد استقامت و پایمردی مردانی است که در دوران سخت اسارت نیز پای آرمان‌هایشان استوار ایستادند.

آزادگان همان اسوه‌های صبر و مقاومت و اسطوره‌های ایثار و رشادت هستند که برای دفاع از میهن و انقلاب شکوهمند و نوپای ایران به جبهه‌های نبرد شتافتند و به راستی در دوران اسارت نیز آزادگی ملت ایران را به جهانیان اثبات کردند.

در این روز عزیز و غرورآفرین به تمامی آزادگان سرافراز و ایثارگران دوران پرافتخار دفاع مقدس درود می فرستیم و یاد و خاطره سید اسرای دربند حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی را گرامی میداریم.

بانک تجارت افتخار دارد در واحدهای مختلف بانک از وجود ذی قیمت تعدادی از آزادگان عزیز بهره گرفته است. آنان که در عرصه کار و خدمتگزاری نیز الگویی برای همگان به شمار می روند .

 این روز عزیز را به صورت ویژه به همکاران شاغل و بازنشسته آزاده بانک بزرگ تجارت و همچنین تمامی آزادگان سرافراز میهن عزیزمان تبریک و تهنیت عرض نموده، سلامتی و عزت روز افزون شما و خانواده صبورتان را از درگاه قادر متعال مسئلت دارم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر