کد خبر 462247

طرح مجلس برای کمک به اقشار ضعیف جامعه؛

کم‌درآمدها کارت اعتباری خرید می‌گیرند

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرحی در مجلس در حال بررسی است که می‌تواند کمک خوبی به اقشار ضعیف داشته باشد، گفت: این طرح با عنوان تأمین کالاهای اساسی برای مردم با کارت‌های اعتباری است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمدحسین فرهنگی در جلسه شورای اداری شهرستان تبریز که با حضور 6 نماینده تبریز در سالن "جمهوری" استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، با انتقاد از اینکه وزارت ورزش پول‌هایی را که گرفته به استان نداده است و وصول نشده است، اظهار داشت: این اقدام وزارت ورزش قابل پیگیری است و از تمامی ادارات می‌خواهم که مشکلات جذب اعتبارات خود را اعلام کنند تا پیگیری کنیم.

وی با بیان اینکه در مجلس، توزیع یک‌میلیون تن قیر رایگان تصویب شده است که احتمالاً شورای نگهبان ایراداتی بگیرد، افزود: احتمالاً پس از اصلاح امیدوارم تصویب نهایی صورت گیرد اما مدیران استان باید سهمیه استانی را پیگیری کنند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرحی در مجلس در حال بررسی است که می‌تواند کمک خوبی به اقشار ضعیف داشته باشد، گفت: این طرح با عنوان تأمین کالاهای اساسی برای مردم با کارت‌های اعتباری است که با همکاری دولت و مجلس می‌تواند در کاهش مشکلات اقشار مردم مؤثر باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر