کد خبر 447023

ثبت قیمت تولیدکنندگان لوازم خانگی در سامانه تا اول تیر

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: تا روز یکشنبه ( اول تیر) تولید کننده ها فرصت دارند اطلاعات خود را در سامانه ۱۲۴ثبت کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، اسماعیل بازارچی افزود: بعلت زمانبر بودن ثبت اطلاعات در سازمان حمایت از مصرف کنندگان، تا یکشنبه 1 تیر 99 فرصت داده شده است.

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی افزود: برخی تولید کننده‌ها دوست ندارد قیمت‌ها افزایش یابد زیر سود آن‌ها کم می‌شود.

بازارچی گفت: افزایش قیمت لوازم خانگی بیشتر از 25 درصد نیست.

او با بیان اینکه تولید کنندگان با کمترین توان خود هم در حال تولید هستند، افزود: اگر مواد اولیه به موقع تولید شود ما ظرفیت مازاد بر تولید داریم اما مواد اولیه در اختیار تولید کننده قرار نمی گیرد.

اسماعیل بازارچی با بیان اینکه لوازم خانگی باید بر اساس نیاز خریداری شود، افزود: تعطیلی کارخانجات به ضرر تولید کننده است.

معاون سازمان حمایت هم گفت: بیش از 35 شرکت که 85 درصد از سهم بازار خانگی را در اختیار دارند، اطلاعات خود را در سامانه 124 ثبت شده است.

احمدی افزود: در صورت ثبت نام نکردن در این سامانه اجناس آن‌ها به آخرین قیمت سال گذشته به فروش می‌رسد.

معاون سازمان حمایت با بیان اینکه مردم از تولید کنندگان و فروشندگان معتبر خریداری کنند، گفت: خریداران قیمت ها را از سامانه 124 مطلع شوند و از فروشندگان معتبر و با دریافت فاکتور خرید کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر