{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 435065

سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا خبر داد؛

سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا گفت: افرادی که تسهیلات کرونایی را دریافت نکرده اند تا زمانی که کرونا هست میتوانند نسبت به دریافت آن اقدام کنند و زمان خاصی برای آن درنظر گرفته نشده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، حسین میرزایی در خصوص تعداد خانوارهایی که حمایت‌های کرونایی را دریافت کرده‌اند گفت: بر اساس آمارهای موجود لیست ۱۷ میلیون و ۱۵۳ هزار و ۲۱ خانوار به بانک مرکزی داده شد و این خانوارها کمک یک میلیون تومانی را دریافت کردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خانواری بوده که در لیست باشد اما کمک را دریافت نکرده باشد، گفت: بر اساس اعلام مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی ۳۴ هزار مورد به دلیل مشکل حساب بانکی، موفق به دریافت کمک کرونایی نشده‌اند.

سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا تاکید کرد: بخش عمده این مشکل مربوط به مسدودی‌های قضائی و مشکلات شماره حساب آنها بوده و در صورت رفع این مشکلات، می‌توانند کمک را دریافت کنند و حقشان محفوظ است.

میرزایی در خصوص تمدید ارسال کد ملی سرپرستان خانوار نیز اظهار داشت: تا چندی قبل مهلت ارسال پیامک کد ملی برای سرپرستان خانوار ۱۸ اردیبهشت ماه اعلام شده بود اما براساس گفته شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی مادامی که کرونا ادامه دارد و خانواری باشد که کمک را نگرفته باشد مسیر برایش باز است و می‌تواند این تسهیلات را دریافت کند. بنابراین فعلاً زمانی برای پایان ارسال کد ملی در نظر گرفته نشده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری