کد خبر 290080

پاسخ اینستاگرامی رییس بانک مرکزی به یک پرسش

توضیح رئیس بانک مرکزی در خصوص ارتباطش با رسانه‌ها: تمام وقت درگیر بررسی راه های برون رفت از وضعیت فعلی ارزی هستم.

به گزارش اقتصاد آنلاین ؛ عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی، در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«این روزها خیلی از فعالان حوزه رسانه که بابت همراهی خوب آنها در تنویر افکار عمومی در ماهها و سالهای گذشته قدردان هستم این سوال را مطرح می کنند که چرا همتی ارتباط خود با رسانه ها را قطع کرده است و توضیحی در مورد مسائل ارزی، پولی و اقتصادی نمی دهد. در پاسخ باید بگویم:

1. از روزی که مسئولیت گرفته ام به همراه صاحبنظران، کارشناسان و سایر مسئولین اقتصادی تمام وقت درگیر بررسی راهای برون رفت از وضعیت فعلی ارزی و یافتن بهترین راه با کمترین آثار منفی هستیم و نتیجه حاصله را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

2. هر چند مسئولین بانک مرکزی در تمام کشورها بیشتر عمل می کنند و بندرت سخن می گویند، ولی با توجه به شرایط خاص کشورمان، حتما در حد ضرورت مصاحبه و توضیحات لازم ارائه خواهم داد.»

13

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۰

  مگه میخوای موشک هوا کنی؟
  سیف دلار 3200 را کرد 4200 یه شبه!
  شما هم میخوای 4200 رو ببری روی 8500 ، اما هی داری بیخودی ور میری. کاری نداره که. شما هم یه شبه بیا بگو 8500 شده از فردا هم هرکی اومد گفت آخه روی چه حسابی چه قانونی، بگو:
  نمیدونـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ناشناس
  ۳ ۰

  شما از این بحران بیرون نمی آیید. چون اصلا شما در این بحران نیستید و مردم در این بحران هستند. و گویا شما با افزایش های نجومی در نرخ ارز قصد دارید مردم را روز به روز بیشتر در این بحران فرو ببرید. این بحران برای دولت درآمد و برای مردم نکبت و برای مافیا نعمت شده.
  شما میتوانستید با افزایش تعرفه واردات کالاهای لوکس و مصرف دلار را کاهش دهید اما شما حداقل 37 درصد دلار کالاهای اساسی را یک شبه گران کردید. نمونه قیمت بازار کنجاله سویا 100% افزایش قیمت داشت که کالا اساسی تولید است.
  مگر میشود مملکت را بی حساب و کتاب و قانون اداره کرد؟