{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 175552

در جلسه هیات دولت مطرح شد؛

هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، با اختصاص مبلغ ۸ هزار و ۲۰۷ میلیارد ریال در مرحله دوم تخصیص اعتبار برای طرح‌ها و پروژه‌های مصوب کارگروه نجات دریاچه ارومیه در سال ۱۳۹۵ موافقت کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، پیش از این و در مرحله اول اختصاص اعتبارات مورد نیاز طرح‌ها و پروژه‌های مصوب کارگروه نجات دریاچه ارومیه، مبلغ 3 هزار میلیارد ریال در اختیار این کارگروه قرار گرفته بود.

 اختصاص 50 میلیارد ریال برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان سیستان و بلوچستان

با تصویب دولت، مبلغ 50 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارات و تأمین هزینه‌های امداد و نجات و مدیریت ابعاد حادثه سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان اختصاص یافت.

تعداد طبقات تعرفه‌ای جداول مقررات صادرات و واردات کاهش می‌یابد

دولت در راستای تسهیل و توسعه تجارت کشور در حوزه ترخیص کالا در گمرکات اجرایی و کاهش پدیده قاچاق از طریق سهولت محاسبات گمرکی برای کالاهای وارده به کشور و با توجه به اینکه تعداد طبقات تعرفه‌ای موجود، اهداف مذکور را به اندازه کفایت تأمین می‌کند، از وزارت صنعت، معدن و تجارت خواست تا ترتیبی اتخاذ کند که طی سال‌های 1393 تا 1395 تعداد طبقات تعرفه‌ای جداول منضم به کتاب مقررات صادرات و واردات، از (14) طبقه به (8) طبقه کاهش یابد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۳ ۰

    کوچ مردم شهرهای نزدیک دریاچه ارومیه آغاز شده است شهرهای عجب شیر و مراغه و... طی 10 سال آینده جمعیت شان نصف خواهد شد.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری