کد خبر 487952

هشدار جدی! / پیش بینی ریزش قیمت خودرو

وجود بسیاری از سیگنال‌های مثبت در بازار خودرو، حاکی از ادامه روند کاهش قیمت خودرو است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، رئیس اتحادیه نمایشگاهداران خودروی پایتخت با اشاره به سخنان اخیر رئیس‌کل بازرسی کشور و آمادگی دو خودروساز بزرگ برای عرضه حدود ۴۰هزار دستگاه خودرو به بازار تا پایان آذرماه گفت: این یک سیگنال مثبت برای بازار است که می‌تواند به ریزشی شدن بیش از پیش قیمت‌ها بیانجامد.

موتمنی گفت: اکنون تقاضای کاذب و تقاضا به قصد سرمایه‌گذاری در بازار فروکش کرده و فقط مصرف‌کننده واقعی برای خرید مراجعه می‌کند.

وی افزود: عرضه خودرو به بازار از سوی شرکت‌های خودروساز و همچنین افرادی که به قصد سرمایه‌گذاری در ماه‌های گذشته اقدام به خرید خودرو کرده بودند، زیاد است.

رئیس اتحادیه نمایشگاهداران خودروی پایتخت خاطرنشان‌کرد: همچنین خودروسازان از تجاری شدن بیش از ۱۰۰هزار دستگاه خودروی دیگر تا پایان سال خبر می‌دهند و اگر عرضه خودرو از سوی دلالان و واسطه‌ها را نیز به این آمارها بیافزاییم، با وجود فراوانی عرضه و کمبود تقاضا، قیمت‌ها بیش از پیش افت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • سعید
  ۱۳ ۱

  شمار چرا ناراحتید بزار ریزش کنه . تا توان خرید مردم بالا بره

 • ناشناس
  ۱۰ ۱

  ایشاالله

 • ناشناس
  ۱۶ ۰

  بزرگترین دلال ها خود خوردو ساز ها هستند

 • bs
  ۷ ۰

  خودروسازی رو خصوصی کنین که صنعت خودرومون پیشرفت کنه و فضای رقابتی به وجود بیارین.البته خصوصی سازی سالم باشه نه مثل هپکو و نیشکر هفت تپه و تراکتورسازی تبریز...

 • ایرانی
  ۳ ۰

  اگر دهانهای همیشه یاز و گوشهای کر برای مدت یک ماه گل کشیده شود قیمتها تعدیل خواهد شد.