کد خبر 472235

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

سهامداران فملی بخوانند!

در معاملات امروز نماد فملی قدرت در دست خریداران بود و فملی توانست به محدوده مثبت وارد شود در این بین اما فملی فقط ۴۰ریال بازدهی نسبت به پنج روز قبل خود بدست آورد.

برای اطلاع از آخرین اخبار «نماد فملی» اینجا کلیک کنید

به گزارش اقتصادآنلاین، در پایان معاملات امروز بورس تهران شاهد رشد ۰.۲ درصدی سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران بود. همچنین این نماد همواره در میان نمادهای پربازدید امروز هم قرار گرفت. با بررسی سابقه معاملات «فملی» طی پنج روز کاری اخیر، رشد ۴۰ ریالی مشاهده می‌شود.

سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران در آخرین معاملات خود، عدد ۲۸،۰۲۰ ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته ۱.۹ درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی ۱۰۳میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۲۸،۲۷۰ ریال آغاز خواهد کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، ارزش معاملات امروز «فملی» به رقم حدود سه هزار میلیارد تومان رسید. همچنین ۸۶درصد از سهام شرکت ملی صنایع مس ایران را حقیقی‌ها و ۱۳ درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر۹۷ میلیون برگه سهم (۹۳درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد۶ ملیون برگه سهم (۶درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند. گفتنی است که  امروز فملی با قدرت خریداران به محدوده مثبت وارد شد و رشد ۲ درصدی برای خود رقم  زد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر