کد خبر 461984

لیست برندگان ثبت نام خودرو سایپا +جزییات

اسامی برندگان قرعه‌کشی ششمین طرح فروش سایپا اعلام شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، قرعه‌کشی ششمین طرح عرضه محصولات سایپا در سال جاری دیروز (شنبه) با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی و رسانه‌ها انجام شد و اسامی برندگان پس از تایید نهادهای نظارتی و تخصیص به نمایندگی‌ها، از طریق این شرکت اطلاع رسانی شد.

در این طرح که دو خودرو کوییک. اس و ساینا. اس عرضه شده بود، در مجموع ۸۸ هزار و ۲۶۷ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۸۷ هزار و ۵۲۸ نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شدند.

در قرعه کشی ثبت نام سایپا دیروز چهار هزار و ۸۴۵ نفر انتخاب شده و دو هزار و ۴۲۳ نفر (معادل ۵۰ درصد برندگان قرعه کشی)، به عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

در این طرح برای خودرو کوییک. اس ۵۹ هزار و ۵۶۳ نفر ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد هزار و ۵۸۶ نفر به عنوان برنده قرعه کشی و ۷۹۳ نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب ‌شدند.

برای خودرو ساینا. اس نیز ۲۷ هزار و ۹۶۵ نفر ثبت‌نام کردند که از این میزان سه هزار و ۲۵۹ نفر به عنوان برنده قرعه کشی و یک هزار و ۶۳۰ نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب شدند. همچنین به منتخبان از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

اسامی برندگان ثبت نام خودرو سایپا از اینجا قابل مشاهده است

(بدون فیلترشکن وارد شوید!)

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • حسن یوسفی
    ۰ ۰

    ثبت‌نام ماشین قرعه کشی

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری