اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌ های خرید و فروش / سرمایه‌ گذاری‌ ها با تقاضای فروش ۹۵میلیارد تومانی همراه شدند

خالص سفارشات فروش سهام به ۱۳۵میلیارد تومان می‌رسد. «فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» با اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف ثقزوی به ۵.۱درصد کل تعداد سهام آن می رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – هانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۴۱۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۵۴۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۱۳۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «انرژی۳»، «اتکای» و «کالا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سایر اشخاص بورس انرژی ۱۸۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. عرضه نیز در صفوف فروش «آریان»، «لپارس» و «وشمال» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۴۰میلیارد تومان (۸۳درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۲۷۵میلیارد تومان (۵۱درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۶نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۶نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شرکت عمران و سازندگی قزوین با نماد (ثقزوی) به ۵.۱درصد کل تعداد سهام آن می رسد.

«فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» با اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش خرید ۲۵۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «بیمه و صندوق بازنشستگی» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۳۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» با تقاضای فروش ۹۵میلیارد تومانی همراه است.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید12

 

ارسال نظر