کد خبر 562626

یک مقام مسئول خبر داد؛

حمایت رییس جمهوری از طرح رتبه بندی معلمان

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه با کمبود نیروی آموزشی مواجه هستیم گفت: با تدابیر اندیشیده شده در سال تحصیلی جدید هیچ کلاس درس بدون معلم نمی‌ماند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به طرح رتبه‌بندی معلمان خاطر نشان کرد این طرح مهم مورد حمایت رییس جمهور قرار گرفته و در حوزه رتبه‌بندی معلمان اقداماتی موثر انجام شده است.

وی تدوین لایحه رتبه‌بندی معلمان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در رتبه‌بندی معلمان بر اساس 80 درصد میانگین هیات علمی دانشگاه‌ها پیش‌بینی شده بود که اعتبار مورد نیاز آن 61 هزار میلیارد تومان بدون در نظر گرفتن ماده 27 برنامه ششم توسعه مصوبه یکسان‌سازی برای شاغلان و بازنشسته‌ها در نظر می‌گرفت با این وجود اگر امسال با 30 هزار میلیارد تومان این طرح آغاز شود مسیر درستی را پیش رفته‌ایم.

معاون و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بیش از 50 درصد املاک آموزش و پرورش فاقد سند هستند گفت: با تلاش انجام شده تنها 49.71 درصد املاک آموزش و پرورش دارای سند هستند و با برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده با دستگاه‌های مسئول از جمله سازمان ثبت اسناد و املاک و بنیاد مسکن تلاش می‌شود این میزان تغییر کند.

ارسال نظر

 • منم معلمم
  ۳ ۰

  همه نظام حمایت میکنن البته فقط صحبت
  کدوم رئیس جمهور حمایت نکرد ولی علنا هیچ کس انجام نمیده همشون دروغگو هستن

 • قاسم قاسمي دهنو
  ۰ ۰

  ضامن یک زندانی بودم اندکی دیرمعرفی شدازحقوق ماکسرمیکردندگفتیم مادی‌گرایی نیستیم. درطرح آقای اژه ای مجدا زندانی به مرخصی امدنمیدانم به زمانت کی.دوباره شروع کردند به کسرحقوق ازما.میخوادبااقای دلفان صحبت کنیم می‌گویند داخل نشید

 • حامد
  ۳ ۰

  خدایی خسته شدیم دیگه! چقدر حرف؟؟؟؟؟؟
  آرزو میکنم زودتر بازنشست بشم!
  چقدر ظلم؟ چقدر بی احترامی؟ چقدر تبعیض و نابرابری؟

  • ناشناس
   ۰ ۰

   متاسفانه همشون فقط حرف بلدن بزن. یکی اخیرن اومده ک حرف زدن هم بلد نیست