۱ نفر

خبر مهم از اجماع چند کاندید ریاست جمهوری

۳ تیر ۱۴۰۳، ۱۲:۵۰
کد خبر: 849365
خبر مهم از اجماع چند کاندید ریاست جمهوری

عضو ستاد اجماع نیروهای انقلاب با بیان اینکه بستر برای اجماع فراهم است و در حال شور و بررسی همه جوانب با رؤسای ستاد انتخابات در شهرهای مختلف هستیم، گفت: پیش‌بینی ما این است که تا قبل از عید سعید غدیر یک نامزد انتخاب و نتیجه اجماع اعلام شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، غلامرضا منتظری در دیدار با معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گلستان و هیئت تحریریه ایسنا با اشاره به اینکه دلخوری ها و نارضایتی‌ها از برخی کاستی‌ها دلیل موجهی برای شرکت نکردن در انتخابات نیست، اظهار کرد: تنها گزینه برای بهبود وضعیت کشور شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است.

نماینده پیشین مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه باید کسی را انتخاب کنیم که ادامه دهنده راه رئیس جمهور شهیدمان باشد، تصریح کرد: رسانه‌ها با تبیین منش، رفتار و خدمات سیدالشهدای خدمت می‌توانند به مردم کمک کنند تا فردی را که بیشترین شباهت به‌ ایشان را دارد را انتخاب کنند.

وی در خصوص اجماع نامزدهای انتخابات موسوم به جبهه انقلاب در چهاردهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به انتخابات زودرس ستاد مرکزی نیروهای انقلابی و ولایی جلسات متعدد با اعضای ستاد و برخی نامزدهای انتخابات برگزار کرد تا پس از بررسی همه جوانب و بررسی نظرسنجی‌های معتبر به دلایل اقناعی و محکم برای اجماع دست پیدا کنند.

منتظری با بیان اینکه بستر برای اجماع فراهم است و در حال شور و بررسی همه جوانب با رؤسای ستاد انتخابات در شهرهای مختلف هستیم، تصریح کرد: پس از آنکه بررسی‌ها به نتیجه قابل قبول برسد بار دیگر با نامزدهای انتخابات گفتگوی مجدد خواهیم داشت و در نهایت پیش‌بینی ما این است که تا قبل از عید سعید غدیر یک نامزد انتخاب و نتیجه اجماع اعلام شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 2
 • نظرات غیرقابل انتشار: 4
 • IR ۱۴:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۳
  0 0
  بدون اجماع یا با اجماع تفاوتی ندارد ریس جمهور دکتر پزشکیان
 • علی اصغر قاسم پور IR ۱۸:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۳
  0 0
  رأی ما به دکتر پزشکیان، برای پایان دادن به وضع فلاکتبار موجود و اصلاح و حرکت در مسیر منطقی اداره ی کشور، برای ایران
 • ایران IR ۰۹:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۴
  0 0
  مردم شهید رئیسی را دوست داشتند ولی وزیر و وزرائ ایشان به این ملت خیانت کردند مخصوصا آقای خاندوزی که باعث بریدن نان میلیون ها نفر شد