۰ نفر

ایندپندنت: شرکت رسانه‌های اجتماعی ترامپ در سه ماهه اول ۳۲۷ میلیون دلار ضرر کرده است

۳ خرداد ۱۴۰۳، ۱۳:۴۲
کد خبر: 843630
ایندپندنت: شرکت رسانه‌های اجتماعی ترامپ در سه ماهه اول ۳۲۷ میلیون دلار ضرر کرده است

بر اساس اولین گزارش درآمدهای شرکت سهامی عام، گروه رسانه و فناوری ترامپ، مالک سایت شبکه اجتماعی Truth Social، متعلق به دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، در سه ماهه اول سال جاری بیش از ۳۰۰ میلیون دلار از دست داده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شفقنا، وبگاه ایندیپندنت عربی نوشت: «بر اساس گزارش این شرکت برای سه ماهه اول سال جاری منتهی به پایان مارس گذشته، شرکت ترامپ ۳۲۷.۶ میلیون دلار زیان ثبت کرده است که نشان می‌دهد ۳۱۱ میلیون دلار هزینه غیرنقدی مربوط به ادغام آن در خرید “Digital World” را شامل می شود».

طبق این گزارش؛ درآمد شرکت ترامپ در سه ماهه اول سال جاری به حدود ۷۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار رسیده است که بیشتر آن از «ابتکار تبلیغاتی نوظهور» ناشی شده است.

خرید با هدف ویژه یا آنچه «SPAC» نامیده می‌شود، یکی از روش‌هایی است که به شرکت‌های نوظهور مزیت‌های سریع‌تر و آسان‌تری برای تجارت عمومی سهامشان می‌دهد عرضه عمومی، زیرا “SPAC” سرمایه پول را از طریق یک عرضه اولیه عمومی به منظور خرید یک شرکت عامل موجود گرد هم می آورد.

ترامپ مدیا گفت: «در این مرحله اولیه از توسعه شرکت، تمرکز آن بر توسعه محصولات در بلندمدت بدون چشم داشت به درآمدهای فصلی است».

قابل ذکر است که رئیس جمهور سابق ایالات متحده اکثریت سهام گروه “ترامپ رسانه و فناوری” را که توسط اندی لتینسکی و وس ماس در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد را در اختیار دارد و در ۲۶ مارس ۲۰۲۳ پس از ادغام با یک شرکت ویژه دنیای دیجیتال به یک شرکت سهامی عام تبدیل شد.

در همین حال، سهام ترامپ مدیا با ۳۶ سنت افزایش به ۴۸.۷۴ دلار رسید و این سهام که به طور نمادین با نام “DJT” شناخته می شود، در مارس ۲۰۲۴ در بورس نزدک معاملات خود را آغاز کرد و در پایان همان ماه به اوج ۸۰ دلار رسید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha