۰ نفر

هلاکت یک داعشی و دستگیری تعدادی تروریست در کشور

۲۲ بهمن ۱۴۰۲، ۲۱:۲۱
کد خبر: 824374
هلاکت یک داعشی و دستگیری تعدادی تروریست در کشور

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به هلاکت یک عنصر داعشی در مرز خوزستان و دستگیری تعدادی از تروریست ها در روزگذشته، جزئیات بیشتر این ماجرا را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به هلاکت یک عنصر داعشی در مرز خوزستان گفت: این عنصر تروریستی ساعت ۱۲:۳۰ شب گذشته از مرز سوسنگرد- چزابه وارد کشور شد، دستگاه‌های امنیتی هم که او را در کنترل و رصد خود داشتند به او دستور توقف دادند که این فرد تروریست به دستور ماموران امنیتی توجه نکرد و اقدام به تیراندازی به سمت نیروهای امنیتی کرد.

وی اضافه کرد: با آغاز تیراندازی توسط این تروریست درگیری بین او و ماموران ما آغاز شد و این فرد تروریست به هلاکت رسید و با این که او بیش از ۲۵ گلوله شلیک کرده بود به لطف خدا آسیبی متوجه نیروی ما نشد.

میراحمدی تأکید کرد: دستگاه اطلاعاتی ما اشراف خیلی خوبی را خصوصاً بعد از حادثه تروریستی کرمان روی تحرکات تروریست‌ها دارند و تروریست ها را در کنترل خود دارند که روز گذشته هم تعدادی از آنها را در سراسر کشور دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه سرنخ اقدامات تروریستی و تروریست ها به رژیم صهیونیستی متصل است، گفت: اینها به دنبال ایجاد شبکه هستند. داعش را در عراق، سوریه، لبنان، یمن و کشورهای مختلف ایجاد ‌و تجهیز کردند تا این ظرفیت را علیه جمهوری اسلامی به طور مستقیم به کار گیرند که به دلیل توانمندی‌ها و اشراف خوب دستگاه‌های امنیتی ما تا به حال به جز مواد خاص موفق به اجرای نقشه های شوم خود نشدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha