۰ نفر

به گزارش سرویس مواد غذایی اقتصادآنلاین؛

مضرات استفاده از شکر کیلویی ۴۲ هزار تومان در وعده صبحانه! + لیست قیمت انواع شکر

۱۳ آذر ۱۴۰۲، ۱:۰۰
کد خبر: 811529
مضرات استفاده از شکر کیلویی ۴۲ هزار تومان در وعده صبحانه! + لیست قیمت انواع شکر

در این مطلب به بررسی قیمت انواع شکر می پردازیم.

اقتصاد آنلاین - فائزه امین پویا؛ تحقیقات بیانگر این است که استفاده روزانه از شکر در زمانیکه صبحانه می خوریم برروی کارکرد مغز اثر مفیدی دارد و قدرت کارکردی مغز را زیاد میکند اکنون ببینیم در عین حالی که خوردن چای شیرین در صبحانه مفید است آیا زیان آور نیز هست یا خیر؟

مضرات خوردن چای شیرین :

گفتنی است آن دسته از رژیم های غذایی که فقط شامل قند و “فروکتوز” هستند فعالیت های مغز را تحت تاثیر قرار می دهند چون توانایی انسولین را برای کمک به سلول های مغز مختل می کند.

قند فروکتوز در میوه ها نیز یافت می شود اما قند آن برای بدن مشکل زا نیست و مشکل زمانی ایجاد می شود که شکر همراه با نوشیدنی های داغ به ویژه در وعده صبحانه مصرف شود و متخصصان توصیه می کنند برای سلامت تان مصرف شکر را محدود کنید و به جای آن از “اسید های چرب امگا ۳” در وعده صبحانه استفاده کنید زیرا مصرفشان باعث افزایش هوش و حواس می شود.

قیمت شکر سفید فله در بازار روز برای امروز اعلام شد که بر اساس آن قیمت شکر سفید فله ای کیلویی ۴۰ هزار تومان است. این در حالیست که قرص شیرین کننده کم کالری سوکرالوز سیم سیم  ۲ بسته ۲۰۰ عددی مبلغ ۱۰۸,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

برای مطالعه بیشتر درباره قیمت انواع مواد غذایی در بازار روز می توانید به سرویس"مواد غذایی" اقتصاد آنلاین مراجعه کنید توجه داشته باشید این قیمت ها از فروشگاه های آنلاین استخراج شده اند و اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد.

قیمت انواع شکر
نام محصول مقدار قیمت/ تومان
شکر سفید سوئیتشو ۵ کیلو گرم
۱۷۰,۰۰۰
شکر قهوه ای مانوین  ۹۰۰ گرم بسته ۱۸۰ عددی
۳۴۸,۰۰۰
شکر سفید برلیان یک کیلوگرم ۴۲,۳۰۰
شکر سفید لرستان یک کیلوگرم ۴۰,۰۰۰
شیرین کننده ماردین بسته ۲۰۰ عددی
۲۰۰,۰۰۰
 قرص شیرین کننده کم کالری سوکرالوز سیم سیم  ۲ بسته ۲۰۰ عددی ۱۰۸,۰۰۰

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha