۰ نفر

تست شخصیت؛ بگو در تصویر چه دیدی تا بگم چقدر بی خیالی!

۲۷ اسفند ۱۴۰۱، ۱۱:۱۹
کد خبر: 707215
تست شخصیت؛ بگو در تصویر چه دیدی تا بگم چقدر بی خیالی!

تست شخصیت امروز مسئولیت پذیری؛ بی خیالی و بدقولی را به چالش کشیده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در تست شخصیت امروز به مسئله مسئولیت پذیر بودن افراد می پردازد. خصوصیات افراد بی خیال و بی تفاوت در رهایی و بی مسئولیتی خلاصه می‌شود. این افراد خود را اذیت نمی‌کنند و زندگی را مانند بازی در نظر می‌گیرند. به چیزی اهمیت نمی‌دهند و سر قول خود نمی‌مانند. اولویت این افراد خواب و استراحت است.

تست شخصیت فیل و قارچ

تست شخصیت امروز را از دست ندهید. افراد بی خیال به صورت کلی اعصاب آدم های مسئولیت پذیر و وقت شناس را بهم می‌ریزند. ازدواج فرد عجول با فرد بی خیال هرگز با آرامش همراه نخواهد بود. در ادامه خصوصیات افراد بی خیال و بی تفاوت را نام برده ایم.

حالا بگو در اولین نگاه چه دیدی؟


 بگو در تصویر چه دیدی تا بگم از چه چیزی همیشه نگرانی!

 این چالش دست آدم های حریص و زیاده خواه را رو می کند!

 بگو در تصویر چه دیدی تا بگم چقدر منفعت طلبی!


تست شخصیت فیل و قارچ

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این  صفحه  را ببینید

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست شخصیت زن و سگ

قارچ:

در تحلیل پاسخ شما به تست شخصیت امروز این است که شما فردی کنجکاوی هستید اساسا سرتان درد میکند برای ماجراجویی و دردسر. اما شما کمی موزی هستید همیشه سکوت را به حرف زدن ترجیح میدهید . اصلا نگران فردا و یا حرف مردم نیستید . به نظر شما هیچ عشق ابدی و ماندگاری وجود ندارد. به خاطر همین دیدگاهتان هست که گاهی شما را بدقول و بیخیال خطاب می کنند.

فیل:

اما اگر فیل را دیدید شما فردی مهربان هستید همیشه در حال کمک کردن به دگیران هستید همه شما را به خاطر اینکه همیشه در حال همدلی هستید دوست دارند . اغلب اوقات نگران فردای خودتان و دیگران هستید گاهی باید زمان حال را هم دریابید.

ترجمه و تدوین: اقتصاد آنلاین