۰ نفر
همتی: لایحه قانونی اعتراض مردم از طریق طومار نویسی را ارائه می‌ کنم

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: در صورت پیروزی در انتخابات ظرف سه ماه لایحه قانونی اعتراض مردم از طریق طومار نویسی را به مجلس ارائه می‌کنم.

به گزارش اقتصادآنلاین، عبدالناصر همتی  در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: در راستای نهادینه کردن حق اعتراض مؤثر و اعمال کنترل مردم بر دولت، در صورت پیروزی در انتخابات ظرف سه ماه لایحه قانونی اعتراض مردم از طریق طومارنویسی (Petition)  را به مجلس ارائه می کنم.

2

پیام همتی به مهرعلیزاده

همچنین در نامه‌ای از محسن مهرعلیزاده برای انصراف از رقابت‌های انتخابات قدردانی کرد.

 عبدالناصر همتی در نامه‌ای خطاب به محسن مهرعلیزاده نوشت: در مسیر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در غیاب جریانات مهم سیاسی برگزار می‌شود، حضرتعالی با آزادگی و صراحتتان نقش ارزنده‌ای به نمایش گذاشته و سعی نمودید تا صدای حذف شدگان این رقابت باشید.

حال که با انصراف خود از ادامه حضور در انتخابات، مسئولیت مرا سنگین‌تر نمودید، از حضرتعالی طلب دعای خیر جهت ادامه این راه پرنشیب و نیز کمک فکری و عملی برای فردای بهتر ایران عزیزمان را دارم.

توسعه اقتصادی ایران بدون تعامل قوی با خارج مقدور نیست

عبدالناصر همتی قبلتر در حساب کاربری خود در توییتر نوشته بود: توسعه اقتصادی ایران بدون تعامل قوی با خارج مقدور نیست. از دکتر محمدجواد ظریف برای حضور در کابینه‌ام در پست معاون رییس جمهور یا وزیر خارجه دعوت خواهم کرد.

photo_2021-06-16_11-04-01

حیف است ظریف‌ ستیزان جای ظریف را بگیرند

همچنین همتی توییتی دیگر نوشته بود: «تاریخِ ما را با حسرت نوشته‌اند، حسرت نابهنگامی‌؛ حیف است که در جشن احیای ⁧ برجام⁩ و دست‌افشانی پایان ⁧تحریم⁩، دوباره ملک و ملت را به مخالفان توافق و مشتاقان ⁧انزوا⁩ بسپاریم. حیف است که دوباره شعارزدگی‌ها جای عملگرایی، ماجراجویی‌ها جای ⁧مذاکره⁩ و ظریف‌ستیزان جای ظریف را بگیرند.»

8b31480e-5c10-468c-a2a1-78af7b823f55