۰ نفر

درخواست زالی از وزارت بهداشت؛

دریافتی کارکنان شرکتی مبارزه با کرونا افزایش یابد

۱۳ دی ۱۳۹۹، ۲۰:۱۴
کد خبر: 494886
دریافتی کارکنان شرکتی مبارزه با کرونا افزایش یابد

رییس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از وزارت بهداشت درخواست کرد با تخصیص فوق العاده ویژه، دریافتی کارکنان شرکتی افزایش یابد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علیرضا زالی،رییس ستاد مقابله با کرونا  کرونا در کلانشهر تهران در نامه‌ای خطاب به تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت خواستار افزایش دریافتی نیروهای شرکتی شد.

در این نامه آمده است:ضمن تقدیر و تشکر از جناب عالی و همه دست اندرکاران مدیریتی وزارت متبوع و سازمان‌های بالادستی دخیل در (توسعه  روش‌های جبران خدمت) کارکنان جان بر کف، خدوم و مساعی نظام سلامت خصوصا عزیزان موثر بر تصویب و اجرای افزایش اخیر فوق العاده ویژه که قطعا بر روحیه همسنگران خسته از مبارزه با پاندمی کووید ۱۹ تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به استحضار می‌رساند در حالی که این افزایش فوق العاده ویژه، دامنه مشمول گسترده‌ای حتی تا کارکنان طرحی و متعهدین خدمت دارد، ولی متاسفانه کارکنان شرکتی که از قضا غالبا از اقشار آسیب پذیر و کم درآمد هستند را شامل نمی شود.

لذا ضمن قدردانی مجدد از همه مساعدت‌های حضرت عالی، خواهشمند است در صورت صلاحدید تمهیدات لازم در خصوص تکمیل دامنه شمول این اقدام خیرخواهانه دولت به همکاران عزیز شرکتی نیز به عمل آید.

روند شیوع و مقابله با کرونا در تهران

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران:طی٢۴ساعت گذشته، متاسفانه ٢٩ بیمار در پایتخت با تشخیص قطعی کرونا جان باختند.