۰ نفر

هشدار به مسافران نوروزی

۳۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۴۵
کد خبر: 183537
هشدار به مسافران نوروزی

اداره ترافیک و راهداری: در مسیرهای شمال غرب، دامنه های البرز و دامنه های زاگرس مرکزی، جاده ها و گردنه های مناطق مذکور به علت بارش باران و برف لغزنده هستند و رانندگان حتما زنجیرچرخ و وسایل ایمنی را همراه خود داشته باشند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در جنوب غرب کشور نیز در جاده ها کاهش دید و کاهش کیفیت هوا را خواهیم داشت و در برخی از استان ها نیز سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها پیش بینی شده است، بنابراین از اقامت در کنار مسیر رودخانه ها و دره ها به جد، پرهیز کنید.

بارش باران گاهی با رعد و برق، وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها در ایلام، لرستان، کرمانشاه، شمال و شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس، غرب کرمان، غرب یزد و جنوب اصفهان رخ خواهد داد، پس مسافران در این مناطق حتما احتیاط‌های لازم را داشته باشند.

 دراستان های خوزستان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد وقوع تند باد شدید موقت یا توفان تندری دربعداز ظهر بسیار امروز محتمل است که می تواند منجر به شکسته شدن درختان و سقوط بناهای سست شود، از پناه گرفتن زیر درختان و سازه‌های نامطمئن پرهیز کنید.