ورود حدود ۲ میلیون مسافر به مازندران در ۴۸ ساعت گذشته

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ازثبت رسمی ورود یک میلیون و ۸۰۰هزار مسافر به این استان طی ۲ روز گذشته خبر داد.

 ورود حدود ۲ میلیون مسافر به مازندران در ۴۸ ساعت گذشته

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، روح الله سلگی روز پنجشنبه افزود: این مسافران در اقامتگاه‌های رسمی مازندران ساکن شدند.

وی ادامه داد: با توجه به ورود خانه دومی ها به مازندران آمار کلی مسافران ورودی به این استان طی روزهای دهم و یازدهم مرداد ماه جاری از مرز پنج میلیون نفر فراتر رفت.

این مسئول با اشاره به آماده باش دستگاه‌های خدمات رسان مازندران به دستور استاندار خاطر نشان کرد: با هدف تامین رفاه مسافران در تعطیلات ۲ روز پایانی این هفته، خدمات رسانی کارکنان و مدیران دستگاه‌های امدادی و خدماتی در مازندران شبانه روزی شد.

سلگی افزود: به دستور استاندار مازندران نیازهای اساسی مسافران مانند نان، سوخت، گوشت ودیگر فرآورده های غذایی با هماهنگی فرمانداران استان تامین شده است.

معاون استاندار گفت: تامین و تقویت زیرساخت‌های مازندران نیازمند نگرش و اراده ملی است.

وی تصریح کرد: باهدف اطمینان از نحوه خدمات رسانی دستگاه‌های اجرایی به مسافران تیم های ارزیابی در شهرهای ساحلی مازندران فعالیت دارند.

با توجه به پیش بینی در پیش بودن گرمای بی سابقه هوا در روزهای آینده و به منظور حفظ سلامت شهروندان، هیات دولت با پیشنهاد وزارت بهداشت مبنی بر تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در سراسر کشور موافقت کرد.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
ارسال نظر