لبنیات رسما ۲۸درصد گران شد

نوشته شده توسط تحریریه اقتصادآنلاین در ۱۳۹۹/۴/۴ ساعت ۱۴:۱۵

بر اساس تصمیم امروز جلسه کارگروه تنظیم بازار قیمت انواع لبنیات به طور رسمی ۲۲ تا ۲۸ درصد افزایش یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، بر اساس تصمیم امروز جلسه کارگروه تنظیم بازار قیمت انواع لبنیات به طور رسمی 22 تا 28 درصد افزایش یافت.

در این جلسه از ستاد تنظیم بازار قیمت شیر خام به ازای هرکیلو دو هزار و 900 تومان تعیین و اجازه داده شد بنابر شرایط این محصول هفت درصد بالاتر یا پایین‌تر از این نرخ به فروش برسد.

 همچنین متاثر از افزایش قیمت شیرخام، مجوز افزایش قیمت محصولات لبنی مشمول نرخ گذاری از متوسط 22 درصد تا سقف 28 درصد صادر شد.

بنابراین گزارش پیش از این، درباره تکاپوی انجمن صنایع لبنی برای افزیش قیمت محصولات لبنی و حتی حذف نرخ گذاری مصوب اطلاع رسان کرده بود.

گفتنی است در میان محصولات لبنی عرضه شده در بازار محصولات شیر کم چرب و پرچرب ساده در بسته بندی بطری و پاکتی مدت دار و پنیر 450 گرمی UF ، ماست کم چرب و پرچرب ساده در بسته بندی های کوچک و بزرگ  و کره حیوانی شامل قیمت گذاری  است.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • علی
  ۲ ۰

  لبنیات 28 درصد اضافه بعد حقوق بازنشسته 15 درصد .....؟

 • ناشناس
  ۳ ۰

  شماکه مدیریت نداریدبرویدکنارایا دولت اینقدربه حقوق ها افزایش داده فقط نشسته اید ملت را تماشا می کنید

 • ناشناس
  ۲ ۱

  با گروه جدید در مجلس هم خودرو واقعا ارزان شد هم تخم مرغ ارزان شد هم گوشت مرغ ارزان شد از طرفی لبنیات نیز ارزان شد پس در زمان کرونا خوشا بحال ما ملت دمتان گرم چون هیچکس نمیتوانست این ارزانی را به ما هدیه دهد

 • محمد
  ۱ ۰

  وقتی خوراک دام کیلو3500 تومنه سویا 8000 تومن یونجه 3000 تومن کاه 1100 تومن. شیر خام باید بشه کیلو 4000 تومن گوشت بشه 150000 تومن ولی الان ارزانترین ماده غذایی در مقابل بقیه اجناس شیر و گوشت است. هرکی این مسائل را نمیدونه لطفا نظر بیخودی نده